Náš příběh se odehrává v malém městě Willard, místě, kde se každý zná s každým a nikdo nezamyká dveře, protože zloději zde prostě nejsou. A všichni až na Timmy Robinsona (K'Sun Ray) jsou spokojení. Timmy je osamělý tichý kluk zavřený neustále ve svém pokoji. Jednoho dne si jeho maminka (Carrie-Anne Moss) koupí nemrtvého domácího pomocníka (Billy Connolly), ale Timmy je zásadně proti, protože zombiím nevěří. Když si s ním ale umrlec chce hrát a navíc ho ješte zachrání pred místními rváči, začne jej považovat za přítele a pojmenuje ho Fido. Jenomže nefunkční Fidův obojek je velký problém, a o to větší ve chvíli, kdy začnou sousedé umírat. (Filmbox)

Cortesz

Netypická zombies hororová komedie, která působí dojmem dětského filmu. Navíc celkem originální příběh, dobré herecké výkony ze strany Carrie Anne Moss, která zde navíc vypadá dobře a Billi Connolly sice ve filmu neřekne ani slovo, ale hraje toho zombáka skvěle. ale moc vtipných scén zde nebylo, spíše směšných. ()

Black3R

Veľmi netredičný film, ale dalo sa to viac prepracovať :-D....70% Toto by asi potreboval George A. Romeo v Deň Mŕtvych - 1985... ()

L3G1ON4R

Pošetilá komedie na zombíky "tentokráte" přijaté společností. Celková myšlenka je k pobavení se s mrtvolami na pár chvil, než opadne prvotně získaný dojem z filmu. Okouzlující Anne Moss také známá jako Trinity z (ne)reálného světa Matrix-u má asi pozůstatek schopností, když dokáže vystřelit ze šestiranného revolveru devětkrát za sebou. =o) ()

Pitryx odpad!

Další zobiácký počinek, ale ne pro mne. Ani napínavé, ani k smíchu, prostě k ničemu. Slabší gore, ale jinak jen nuda a utrpení. Pochopitelně. Šlo o „komedii“ s filosofickým podtextem chování lidí k jiné entitě. Ani maskéři si nedali práci s maskami. V ději spousty hluchých míst. Podprůměrná volovina. Odpad. ()

nula87

Ve skutečnosti je dost veliká blbost, kterou se tvůrci snaží zastřít poměrně dost nápady a vymýšlením malých vtipných scének, nicméně jako celek to opravdu takovou malou blbůstkou zůstává. 45% ()

Olafsson

Celkem vtipný, zajímavý nápad. Carrie pro mně už navždy bude Trinity, takže bylo překvapením, a to svěžím, vidět ji v takové roli.. Billy Connolly ani nemusel promluvit k tomu, abych si ho jako zombíka zamiloval... Dal bych tři hvězdy - ta jedna navíc je za super sexy k nakousnutí zombii Tammy, takovou přítelkyni bych chtěl domů taky... :) ()

habertek

Uvažoval jsem i nad 4*, ale nakonec to není zase až tak dobré tak dávám 3+. Je to dobrá komedie, u které se opravdu zabavíte, ale jen pro ty co mají rádi zombie filmy apod. ()

Levak.Bob

Správná zombie komedie razící stále vcelku netradiční pohled na zombie jako "ochočené". Musím také pochválit perfektní soundtrack, dobové kostýmy, auta a všechno to ladilo. Jestli vás zarazilo to zařazení horor, tak na to vůbec nedbejte, je to parádní švihlá komedie. ()

Ivoman

Nápad dobrý, ale zpracování slabota. Chápu nadsázku, ale kde jsou ty vtipy ? Každý vtípek je provázen 10ti minutami vysvětlování a nebo přímo nudy. ()

Brano

Nápad bol dobrý, ale nevyužitý. Ako horor je to malo krvavé, ako komédia zas nezábavne. Vo filme sa nenašla ani jedna vtipná scéna. Skôr som sa nudil ako bavil. ()

cinema_cz

Rozkošně "korektní" zombie komedie si zaslouží pozornost díky poctivé a detailní stylizaci do rodinné atmosféry 50. let. 80 % (Ci 12/2007, str. 98) ()

CrazmydRed

Pre mňa veľké prekvapenie. A pozitívneho charakteru. Téma zombie-domáci miláčik zasadená do obdobia 50tych rokov sa rovná trefa do čierneho. Hudba bola na jedničku. Komická hororová komédia, ktorú by som odporúčala asi každému. A neodsudzujte suseda-nekrofila :) Zdomácnení zombíci, ktorí roznášajú mlieko sú hitom tejto sezóny :D ()

Fallout

Silně nadhodnocené. Před shlédnutím nedoporučuji číst pozitivní a vychvalující recenze - čekal jsem moc a dostal sotva půlku. Jinak Retro stylizace je fajn a Carrie je baba. ()

Unavená smrt

Unavená smrt

22.05.2006

Taky jste si říkali, kam se poděla bledotemně krásná představitelka otce, syna a ducha svatého anglicky z Matrixu Carrie-Anne Moss? Kromě toho, že se starala o své děti (první 9/03 a druhé 11/05) si… (viac)