Hrozba z temnoty

• Česko Lovci duchů (viac)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Réžia:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (viac)

Predloha:

John Shiban (kniha)

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver, Jeffrey Dean Morgan, Katie Cassidy, Sterling K. Brown, Misha Collins, Genevieve Padalecki, Chris Gauthier (viac)

Recenzie používateľa andalin k tomuto seriálu (7)

Hrozba z temnoty (2005)

Je to hrozně dlouhý. Na Supernatural jsem koukala zhruba deset let a to už je fakt závazek. :) Za tu dobu se pro mě Dean, Sam a Cas stali přáteli - tahle rodina a její cesta se pro mě stala víc než jen všedním seriálem. Úroveň kvality jednotlivých epizod kolísá, jednou se děje něco epického, jindy epicky vtipného a jindy je to zase nuda. Občas se objeví něco, co už tu bylo a občas se prostě nemůžete dočkat, až se vrátí k hlavnímu příběhu. Ale všechny tyhle neduhy za to ve finále stojí, protože ta energie, kterou této cestě herci i tvůrci věnovali je prostě jedinečná. Věřím tomu, že po tomhle fantasy gigantu jistě nastoupí různé spin-offy, sequely či prequely, ale Supernatural bude jen jeden. ♥ ()

Season 13 (2017) (S13)

Těšila jsem se na Jacka, proto jsem začla zas po čase koukat. Finále byla dost nuda, na to, jak slibně rozjezd působil. Jsem ráda, že se vrátila Rowena, která je prostě skvělá, Gabriel už byl trochu moc na sílu. Je škoda, že scénář už omílá jen to samé dokola. Pořád se někdo ztrácí, oni ho pár dílů hledaj, pak ho maj, ale boom! přijde Lucifer. Ten je chvíli good guy, pak zas ne, minimálně jeden Winchester umře, pak se vrátí, někdo je posedlej, pak zas ne. Cestování mezi světy je zde nicméně novinkou a celý koncept mi přišel super. Co nabídne další řada? Sci-fi studna už musí být snad úplně prázdná, ne? :D ()

Let the Good Times Roll (2018) (S13E23)

*spoiler* Bezva řada, finále mě zklamalo. Jacka jsem si fakt oblíbila a přišla mi zajímavá i ta jeho schopnost, o které ještě vše nevíme... A ono to dopadne takhle? :/ A Dean je zas posedlej? Nehledě na to, že v předchozím díle zas umřel Sam? :D Trošku se vracíme do starých kolejí... Něco mi říká, že je dobře, že to končí. Winchestery, Castiela a jejich vesmír miluju, ale vypadá to, že už nemají moc co nabídnout. ()

Season 14 (2018) (S14)

Mno. Že si děj někdo už roky cucá z prstu a natahuje ho jako žvejku dávno víme. Bohužel mě ale už dost silně obtěžuje, jak se zde uměle vytváří drama, aby se jako něco dělo. Postavy se v 90 % času chovají nelogicky, převážně tedy Dean, kterej nepředstavuje žádnej character development. :( Naštěstí byla v pravou chvíli představena postava Jacka a ten ten seriál drží nad vodou. Je to zajímavá, originální postava a celkově takovej naivní cutie patootie, kterýho budu bránit až na konec světa. ✨ Já vím, já vím, takových hejtů a pořád 4*? Když ona je to prostě srdcovka. Hurá na poslední sérii, budu brečet. ()

Jack in the Box (2019) (S14E19)

Jako proč. Proč to s ním narovinu neproberou, to fakt tolik potřebovali antagonistu? Aaah. ()

Season 15 (2019) (S15)

Důstojné rozloučení. Na Supernatural jsem začala koukat někdy v době, kdy vycházela zhruba 5. série, takže 10 let jsem chlapce doprovázela určitě. Dean, Sam a Cas se (v ne až tak přeneseném smyslu) stali mými vzory, mými přáteli - tahle rodina a její cesta se pro mě stala víc než jen všedním seriálem. Ač úroveň kvality sérií notně kolísala, tak ať se dělo co se dělo, v mnoha ohledech mi měl příběh pořád co dát a vždycky mě zajímalo, co bude dál. It's an end of an era. :) ()

Despair (2020) (S15E18)

My heart. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu

25.06.2021

Populární seriál Lovci duchů v originále pojmenovaný Supernatural se dočká prequelové série s názvem The Winchesters. Herec Jensen Ackles, jedna z hvězd původního seriálu, pak nový projekt zastřeší… (viac)

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (viac)