Sam a Dean poznajú Billiene plány a hodlajú jej ich prekaziť. Ľudia začínajú nečakane miznúť pred očami a bratia Winchestrovci si aj naďalej plnia povinnosť, ku ktorej boli predurčení. (Petra321)

Flopik

Takto som si predstavoval, že Supernatural bude hrať na city a ono sa im to darí naozaj skvelo. Pri tej rozlúčke musel plakať každý, hlavne keď si popri tých slovách predstavil že to je vlastne 9 sérii o ktorých sa hovorilo. Ja som to tiež nedal a pri finále to bude teda riadna srdcová záležitosť. ()

Petra321

Táto epizóda poteší a zároveň rozplače všetky Destiel dušičky. Rozplače úplne každého, bez ohľadu na to, či pravého fan, alebo len náhodného sledovateľa. Dean urobil od začiatku tejto série asi prvú správnu vec a tou bolo, že sa ospravedlnil. Nemôžem napísať viac, pretože spoilery, ale tí, čo ju videli, vedia svoje. Ja plačem skoro pri všetkom, ale toto... toto bol heartbreak... ()

• Ve scéně, kdy Dean (Jensen Ackles) a Castiel (Misha Collins) dorazí do knihovny za Smrtkou, je dobře vidět, že herečka je v pokročilé fázi těhotenství. (Calwen22)