Prci, prci, prcičky v tábore

• Slovensko Prci, prci, prcičky: V tábore (viac)
všetky plagáty

Stiflerov mladší brat Matt (Tad Hilgenbrink) musí proti svojej vôli stráviť leto v neslávne známom hudobnom tábore. A opletačky so skrytými kamerami a príťažlivými praktikantkami na seba nedajú dlho čakať. Matt sa zaľúbi do Elyse (Arielle Kebbel), kamarátky zo skupiny a jeho úsilie potlačiť sexuálne chúťky nezostane bez následkov. Korunu všetkému nasadí Jimov otec (Eugene Levy) ako svojrázny vedúci, ktorý sa pokúša pomôcť Stiflerovmu bratovi všetko vrátiť do správnych koľají. Pridajte sa ku kapele a bavte sa dokonalými scénkami a neskutočnými vtipmi... (TV Markíza)

DansteR

Prcičky měly zůstat trilogií. Nové obsazení a jde do rovnou do hajzl*. Jediné dvě pozitiva: Jimův táta a Arielle Kebbel. 30% ()

Oxik49

Je mi líto, že dávám filmu ze své oblíbené série jen jednu hvězdičku.... Ale jinak to nejde. Tenhle film je rozhodně nejhorší z celé série. Vypadá to spíše jako nějaká romantická blbost z prostředí letního tábora, než jako Prcičky... U tohohle dílu jsem se zasmál asi tak 3x ()

blekekeke

Ano, dostal jsem se k tomuhle omylem, a to velkým omylem ... přetrpěl do konce, nic však nezískal, ale ani neztratil ... stejně bych v tu dobu už spal :o) ()

ap2001

Když vidím film jako je tento, říkám si že mi asi v pubertě nějak krutě ujížděl vlak a mě tohle všechno trošku míjelo. Jinak ale hoboj rulez :-) ()

Disha

Tak tomu říkám opravdu hnus-neco tak strasneho jsem uz dloho nevidel uvazoval jsem o odpadu,jen proto ze nekteri herci se ukazali v prvnich dilech,ale bohužel jsou lepší komedie !Konec no prostě hrůža jediný co tam celej film je jsou vyhublý kundy s 8kama kozama-supr to si radsi pustím Hot Pussy 2 :) ()

Mic-hal

Je to film o svete kde kluci strkaj ptaky do hoboju... Pokud se vam povede vypnout a mate radi teenagerovsky komedie urcite se nebudete nudit. Ja se bavil slusne a nebyt toho konce bylo by hodnoceni o hvezdicku vstricnejsi ()

Ditulka

Jednu hvězdičku dávám za dobré napodobování původního Stifmaistera, jinak s ním ale chlapec neměl nic společného, myslíte že by udělal Steve takové trapné romantické gesto nakonec? :o) ()

freddy9

Jelikož mám rád teen komedie, tak se mi i tahle celkem líbila, ale už to nepovažuju za prcičky.... kromě názvu a jimova fotra to s tím nemá nic společnýho... ()

Sajaman

Češi udělali chybu, když překládali název filmu. Všichni si tudíž myslí, že se jedná o Prci, prci, prcičky 4. Což není pravda. Je to pouze film, který staví na základech již zažitého "světa". Copak se může brát film The Ewok Adventures jako Star Wars Episode VII? Pokud se člověk koukne na "Na táboře" jako na oddychovou komedii pro -náctileté, jedná se o podařilou komedii s odkazy na známé situace. A že má občas stupidní dialogy? Která taková komedie podobného typu to nemá? Podle mého názoru se jedná o nástupce prcičkových komedií, který je umírněnější než předchozí díly a přináší do "Prcičkového světa" novou krev. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie z kultovní série amerických prciček. Film nabídne řadu srandovních situací a povedených hlášek. Někdy jsem až kroutil hlavou jak někdo dokáže takové ptákoviny vůbec vymyslet. Musím však s mírným zklamáním konstatovat, že mladší Stifler se tomu staršímu ani nevyrovná. Děj, který postrádal originalitu, už nestojí za řeč. ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (viac)