KateW

Top gear přišel na kloub jednomu problému,kterému čelí ženy s muži po celé věky,kdy se muži rozhodli koukat na automobilové pořady. Top gear je zábavný. I jako holka,jejíž největší zájem o fungování auta skončil při úspěšném složení technické zkoušky autoškoly,si nenechám ujít, pokud možno, ani jeden díl. Trojice sympatických čtyřicátníků a záhadný Stig předvádí show, během které si muži úkojí své automobilové chutě a ženy se dobře pobaví,což nalijme si čistého vína, se nevidí často. ()

Ernie_13

Tento dokument vlastne ani nie je tak úplne dokument a vôbec nepotrebujem byť milovník štyroch kolies na to, aby som si pozrel ďalšiu a ďalšiu epizódu. Poznatkovo je to vlastne takmer o ničom, ale neskutočne sa pri tom dá zabaviť vďaka zohranej trojke Clarkson, May a Hammond. Skvelá show. ()

driftm

Tenhle pořad jsem poprvé objevil na prima cool,nejdříve jsem si myslel bože další pořad o autech,né že by mě auta nezajímala to zajímají a hodně,ale když vydim na primě ty blbosti o autech nebo jinde pořady o autech bože samý s.ačky,blbosti,atd...,ale když jsem tenhle pořad viděl ,zaprvé nemohl jsem se zvednout ze země,protože když se smějete sotva se hejbete!!!!Prostě jako vždy britský humor nezklamal!!!!!! ()

PAVLIS

Kdysi to byl pořad o autech. Teď už je to spíš komediální seriál, postavený kolem alfasamce Clarksona. Za to ale první třídy! ()

B.Jay

Nezávislé testy aut? Ne! Pravdivé a objektivní podaní skutečnosti? Ne! Politicky korektní moderátoři? Ne! Top Gear? Ano!!! ()

FezDog

Výborný pořad o autech všeho druhu, zejména díl o nejmenším autě na světě :) Kam se hrabou české Autosalon a podobně. ()

Nessos

Když to náhodou chytnu v TV, tak se na to mrknu. Zrovna dneska jsem se celých 10 minut díval na recenzi Porsche a nebylo to špatné. ()

Mistr_Moon

Jedinečný sitcom, ve kterém se jakoby náhodou vyskytují i auta. Základ tvoří satirický humor Jeremy Clarksona, pomalost v každém směru Jamese Maye a křečkovitost Richarda Hammonda. Když k tomu přičtete Bugatti, Porsche, Spyker, Lamborghini, Zondu a další hračky s V12 motory, posadíte do nich Stiga - jezdce bez tváře a minulosti, vznikne vám neuvěřitelný seriál v podání BBC. Další neuvěřitelnou věcí na tomto seriálu je jeho rozpočet - přeci jen, ne každý si doma na zahradě dokáže z Reliant Robinu vyrobit funkční raketoplán a vyslat ho takřka na oběžnou dráhu. ()

Angel30

Co se týče aut, dokážu hodnotit možná tak akorát design interiéru a exteriéru, ale Top Gearu nemůžu upřít originální humor, který mě dokázal zaujmout. ()

Mr.nachos

Nejsem fanda do pořadů o autech, protože nejsem fanda do aut, ale tento pořad je důkazem toho, že pořad o autech dokáže být zábavný i pro někoho pro koo je auto jen kus plechu na kolech. Britský humor je mi blýzký a tady vyloženě teče proudem. Je to spontánní, Jeremy Clarkson tomu dává šťávu a jejich speciály jsou perfektní. ()

lobodlak

Arogantní britské hovado urážející a hanící všechno, co se mu nezdá, navíc s krajně nezodpovědným chováním je pro mne dostatečně odpuzující pro sledování tohoto jinak plytkého "rádobymotoristického magazínu". ()

Larry12

Některý díly jsou geniální (zvlášť když dělají nějaké úkoly, nebo speciály) a některé jsou trochu horší (celebrity, představení nových aut apod.) Ale to se samozřejmě nedá brát jako zápor, protože je to přece jenom dokument o autech. Myslím, že lepší show o autech neexistuje, je to prostě vtipný a zajímavý. Zvlášť ten díl ve Vietnamu :D ()

Paja.93

Moje nejoblíbenější je, když mají všichni nějakou misi a společně cestují. Všichni tři pánové na mě působí charakterním dojmem, prostě neobvykle sympatičtí Britové :D ()

Wooke

Neviem prečo, ale vždy keď som pozeral TG, tak mi ani nešlo o tie autá ako o tie vtipy, ktoré dávali Jeremy, James a Richard. Táto britská trojka ma veľa naučila o britskom humore a som im za to vďačný. Ale tak, niekedy tie autá predsa len boli na prvom mieste, lebo spôsob, akým ich prezentujú, je neskutočný. ()

radys.v

Orangutan, Křeček a Cpt. Šnek je nejvtipnější trojice moderátorů, co znám. A škarodlídi, kteří pořád tvrdí, jak jsou záběry domluvené a nahrané se můžou vycpat. No a co, že je to domluvené? Na vtipu scény to vůbec neubírá :). TOP GEAR je geniální. ()