Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukážka z filmu 2
Rodinný / Dráma
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (viac)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

darthboal odpad!

Jeden z nekonečných seriálů ve kterém se neřeší nic jiného než vztahy a nevěra mezi kolegy a známými, snažící se napodobit legendární Nemocnici na kraji města a prostředí nemocnice, které ovšem se skutečným zdravotnictvím nemá nic společného. ()

Sagra odpad!

Osobně tento seriál vidím jako jeden z nejnudnějších české kinematografie. Trochu mi to připomíná seriál Tak jde čas. Rádoby doktoři a jejich přihlouplé životy. Seriál tvoří 56 460 nekonečných minut nudy. Smutné je, že to nezachrání ani to, že se v seriálu objevují známí herci. ()

Skuli7 odpad!

Nechápu, kdo lidi nutí se dívat na tyto neherce a slátaninu odehrávající se v nemocnici, která si nenápadně hraje na kriminálku. ()

buchannon

Naštěstí jsem neviděl ani jeden díl (jednoduše se to nedalo vydržet), ani to nemám v úmyslu, leda snad na smrtelné posteli, kdy mi nebude vadit, pokud mi z tohoto "nejlepšího seriálu všech dob" praskne hlava!!! ()

Filans odpad!

Tento seriál se může začít řadit mezi mučicí nástroje. Sledovaní tohoto seriálu víc jak minut způsobuje silnou migrénu a nutkaní si vypíchnout oči. Znám jenom jednoho malého človíčka ,který tento seriál zbožnuje od samotného začátku, ale to je jenom kapka v moři ☹ ()

Lilith03

Jsem překvapená jak špatné má zde ordinace hodnocení, protože neříkám, že je to nejlepší co je, ale 8 až tak 15 série je naprosto fantastická! Nové díly už nestojí za moc, ty první série také nejsou ono, ale minimálně série kde je Bobo, Heluš, Babeta, Valšík a Čenda a další ikony, stojí prostě za to. ()

Werewolf2 odpad!

Uz sem si vypestoval alergii na Rybovou a "prebehlika" Krejcire, navic jak se proboha muze pes menovat Prisera? To by sedelo spis na toho Martina. Tohle neni serial, tohle je intelektualni blok :-) ()

Vital

Myslim,že tohle má vkus i vyprávěný není špatný,možná je to trochu "při zemi" točený,ale má to dobrý scénář a dvakrát týdně se na to rád podívám,jako oddychovačka je to v poho.. ()

Johnner odpad!

Ne, to fakt není o tom, že to prostě nemám rád. Když třeba náhodou zapnu estrádu na Nově, což je věc, která mě naprosto irituje, koukám, abych pak mohl říct, jak hrozný sajrajt to je. Když omylem zapnu Ordinaci, nezvládnu se na ní koukat déle než 1 minutu. Opravdu nevím, čím to je. Asi je to něco jako obdoba radioaktivního materiálu. Přitom mám blbé věci rád. Člověk si u nich uvědomí, že není jediný trotl na této planetě. ()

CID7

Klasický nekonečný seriál na vypnutí mozku a když náhodou nevidíte pár dílu tak se během 5 min. do toho dostanete. Ze začátku to šlo, ale když je to už 2xx díl tak tj moc. ()

Callahan odpad!

Další zbytečná telenovela o ničem, u které když jsem zrovna neusnul, tak se z ní stala "nechtěná komedie". Tohle a další telenovely si můj čas už nikdy víc nezaslouží. ()

Slimaca

Na první díly (možná i první sérii) se dalo dívat- a to hlavně díky dobrým hercům. Prachařovi, Šinkorové, nebo třeba Langmajerovi opravdu nemůžete nic vytknout. 50% ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

10.11.2021

Dnes přišla velmi smutná zpráva pro českou a slovenskou hudební sféru, ve věku 69 let nás totiž opustil populární zpěvák a skladatel, bratislavský rodák a držitel Zlatého slavíka, Miro Žbirka. Zprávu… (viac)

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj