Bociany

• Česko Čapí dobrodružství (viac)

Bociany nosia deti... alebo aspoň nosievali. Teraz doručujú balíčky celosvetového obchodného internetového giganta. Najlepší doručovateľ spoločnosti, bocian Junior, má byť čoskoro povýšený. Omylom však aktivuje stroj na výrobu detí, ktorý bez akejkoľvek autorizácie vytvorí rozkošné dievčatko. Junior a jeho kamarátka Tulip, jediný človek na Bocianej hore sa zúfalo snažia doručiť svoje prvé dieťa skôr, ako sa o aktivácii stroja dozvie šéf. Čaká ich divoká a objavná cesta, ktorá by mohla pomôcť k úplnosti nejednej rodine a vrátiť bocianom na celom svete ich pôvodné poslanie... (Continental film)

rakovnik

Výborně jsem se bavil, několikrát vyprskl smíchy a užíval si kromě fajn jízdy i hezkou animaci. Hlavní hrdina byl sympaťák, navíc konec mě rozsekal emočně, proto jsem zvýšil hodnocení na plný počet. Film byl pro mě příjemné překvapení. ()

Streeper

Čekala jsem daleko lepší a promyšlenější pohádku, ale bohužel příběh není dost poutavý a originální, aby mě zabavil po celou dobu filmu. Dějová linka vůbec negraduje, nic zásadního se tam neděje a kromě pár roztomilých chvilek a malinko vtipných okamžiků, tam není nic, co by vyloženě stálo za podívanou. ()

campix

Rozhodně nic extra, co se animáků týče. Klasická rodinná zábava, která sebou nese alespoň jisté morální ponaučení, obsahuje několik velice vtipných charakterů a především je do jisté míry kreativní a zábavná. Storks plní všechny zažité pořádky animovaných filmů na jedničku, ale nepřidávají toho tolik navíc. Ano některé momenty jsou sice hodně debilní, dalo by se říct, že prostě správná ptákovina. Třeba vlčí formace mi přišli jako geniální tah. Celkově nic, co Vás dostalo ze židle, ale na nedělní odpoledne? Proč ne. ()

Prometheus69

Upřímně? Kam se na tohle hrabe nějaký Nudný život chudáčků... Tlemil jsem se od začátku do konce A TO NEMÁM RÁD DĚTI A PTÁKY! :D GENIÁLNÍ!!! 100% ()

chelseaman22

Vzhledem k tomu, že jsem u filmu vydržel asi patnáct minut čistého času, tak se raději nebudu pouštět do hlubokého analyzování důvodů, proč že mě jen film nechytil za srdce a nesebral mi 87 minut života. 20% Celosvětový příjem k 25. 9. 2018: $183,388,953, což je 2,62 násobek rozpočtu ()

LadyPupu

Z toho, jak to bylo barevný mám já sama solidní diskotéku v hlavě, ale pro děti může být Čapí dobrodružství vcelku ucházející zábava. ()

Dado

Vo svojom jadre sú Bociany v podstate len priemernou animovanou jazdou s otrepanou pointou, akých sme mali a určite ešte aj budeme mať možnosť vidieť mnoho. Avšak to, čo toto jadro v tomto prípade obaľuje - trefné gagy, chémia ústrednej dvojice (trojice, ak rátame i nemluvňa), výstupy vlčej svorky či holuba - to všetko z tohto filmu robí skvelú zábavu, ktorá zaujme menších a dospelých taktiež určite nudiť nebude. (75%)Slovenský dabing sa ako v prípade väčšiny animákov vydaril, (ne)prekvapivo mu kraľuje Pavol Topoľský v role holuba Toadyho. ()

Lachtaan

Spontánní kino záležitost, u které jsem se hlavně v pasážích s vlky řezal smíchy jako již dlouho před tím u žádné komedie. Napodruhé už jsem si užil skutečně jen dobrodružnou část v zasněžených horách, jinak to na mě dýchalo až moc rodinně, či spíš přímo dětinsky, přímo tak, jak byl film primárně točen. Stále je to ale po Zootropolis nejspíše nejlepší animák předloňského roku. Nepříliš záživná pokračování Doby ledové či Hledá se Nemo nemohou Čápům absolutně konkurovat. [viděno v Cinema City Slovanský dům 27.10.2016] ()

Ryuuhei

Slabší 4*, velice nápaditý a sympatický animák, který humorně rozebírá rodičovství. Sice s tím sám zkušenost nemám a zřejmě ani mít nikdy nebudu, ale ze všech filmů, dokumentů a zejména horlivého vyprávění na sociálních sítích usuzuju, že se tvůrci po této stránce neskutečně dobře vyřádili. Děcku se bude líbit animace, co má tempo, rodič zase ocení všechna ta pomrknutí. Já si jako nezávislý divák užil obojí. ()

elanius

(92/2016) / Celkom fajn animáčik určený viac menej pre decká. Moc nemá čím prekvapiť, teda až na vlčiu svorku a pár podarených vtípkov. Taká milá rodinná zábavička. (5/10) ()

venison

Animovaná pohádková komedie "Čapí dobrodružství" je barevná taškařice, která postrádá hlavu a patu.. Asi jediné, co mě z celého filmu oslovilo byla vydařená animace.. Kostra příběhu je nestabilní, tempo afektované, některé scény vymyšleny po požití návykových látek (např. vlci).. Děti to asi bavit může, ale opravdu porozumí Ti, kdo už vědí, jak se děti dělají.. Pozitivní je kratší stopáž než je v dnešní době zvykem.. ;-) ()

VanTom

Našlapaná komediální jízda o doručování jednoho náhodného nechtěného novorozeněte zabaví více než dobře i dospělého svou zápletkou a odvázanými, svěžími nápady (pár z nich směřuje rovnou do zlatého fondu - "miminkovské okouzlení", formace vlčí smečky (!) anebo tichý souboj s tučňáky :-)). Sympatické postavičky ani ujetě původní kolorit pro standardně střižený příběh nevyčnívají, to v tomto případě připadá neustálému přívalu zběsilých fyzických gagů a rozesmívajících hlášek. ()

Master19

Zvykl jsem si mít u současných animáčů i zajímavý a nosný příběh, který zde prostě chybí... Je to plné gagů, vtipů to ano, ale chtělo by to mít i hlavu a patu. Skleněné "bludiště" a vlčí smečka mě ovšem dostaly. ()

lykan9

Sice nijak originální, ale velice vtipný a zábavný animák, který je pro věkovou skupinu, pro kterou vznikl, skvělou podívanou a i já jako dospělý jsem se poměrně bavil. Pro rodiče s dětmi rozhodně doporučuji. ()

Hollohlaway

Překvapivě i přes infantilnost a nereálnost se na to dobře koukalo. Je to místy solidně dojemné a místy i velice vtipné, vlci a tichá bitka s tučňáky fakt pobavili. ()

P1tr

Čapí dobrodružství svůj tvůrčí tým nezapřou a nabízí svižný a příjemně ujetý humor, jak jsme od Stollera a Samberga zvyklí, za což jsem moc rád, neboť animované filmy vyzývají k vyměknutí, kterého se kreativní síla snímku nedopustila a přináší tak celkem svěží vánek do tohoto žánru, kdy se dojímaní diváků omezuje na minimum a v popředí je kvalitní humor. ()