Bociany

• Česko Čapí dobrodružství (viac)

Bociany nosia deti... alebo aspoň nosievali. Teraz doručujú balíčky celosvetového obchodného internetového giganta. Najlepší doručovateľ spoločnosti, bocian Junior, má byť čoskoro povýšený. Omylom však aktivuje stroj na výrobu detí, ktorý bez akejkoľvek autorizácie vytvorí rozkošné dievčatko. Junior a jeho kamarátka Tulip, jediný človek na Bocianej hore sa zúfalo snažia doručiť svoje prvé dieťa skôr, ako sa o aktivácii stroja dozvie šéf. Čaká ich divoká a objavná cesta, ktorá by mohla pomôcť k úplnosti nejednej rodine a vrátiť bocianom na celom svete ich pôvodné poslanie... (Continental film)

zuzam

Takový průměrný animák, přišlo mi, že ty nejlepší scénky byly v traileru. Možná by bylo lepší, kdyby hlavní hrdince bylo 12, ne 18, stejně tomu spíš její chování odpovídalo. ()

Normanko

Keby som bol malé dieťa, dal by som asi 5 hviezdičiek, bez najmenšieho rozmýšľania. Tento film je jednoducho určený hlavne deťom, preto občas vyznie trošku naivne, ale pri niektorých častiach som sa dosť nasmial aj ja. Vlci, ktorí sa premieňali na most, ponorku či lietadlo u mňa bodovali a nejedno dieťa určite pobavili. Rovnako aj naivita istého bociana a neuveriteľná vlezlosť a arogancia istého holuba. Rozhodne je to milý a celkom originálny film, ktorý si určite cieľová skupinka obľúbila. ()

Nini650

Od tohohle animáku jsem neočekávala moc, ale vážně se povedl :) osobně nemám tenhle typ pohádek ráda, ale u tohohle jsem se bavila. Je to vtipné i dojemné zároveň, nějaké menší napětí tam je a hlavně hlavním postavám máte proč fandit :) Proč takovéto animáky nemají větší reklamu, aby na ně člověk nemusel narážet jen náhodou. ()

Alagaesie

Tak já si myslel, že to bude o tom, jak čápi nosej děcka (tak něják jako to bývá) a oni zatím v klidu převzali leteckou divizi DHL. Nuže, dobrá. Animace čápů ztěžka připomínala Angry birds od Columbie. Vůbec nevadí. Hrabiš… Hnízdo… Kurvadrát co mi to jenom…? Pták-pong pobavil ty čapí xichty byly taky úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúlet. Rodinný pouta bych docela dobře oželel - stejně jako Dorotu. Pelikán byl vostrej. Kapsule byla jak ze Sputniku. Kvadrokoptéra byla hezká. Spirála jako V2 za druhý světový. Leckerý gagy fakt ujetost („… sbohem a čápeček!“). Formace skvělý - ať už loď, most nebo ponorka. And she was od Talking Heads byla u filmu celkem přijemná záležitost. V továrně to teda jelo... Vše doručili a já mám splněno. ()

KcarlosK

Takový klasický animák se vším potřebným. Ale vlčí smečka je pro mě už teď legendární. Možná se časem dočkají vlastního příběhu jako Tučňáci nebo Mimoni. Rozhodně by si to zasloužili. ()

zorrra

Milá rozprávka, kde nechýba láska, dobrodružstvo, napätie, ale aj rôzne vtipné situácie. Určite sme sa pri nej nenudili a páčila sa predovšetkým deťom. Najviac sa nám páčilo zlomené srdce v podaní vlkov, ale takýchto šialených vtipných momentov je tam určite viac. Za našu celú rodinu 5* ()

cccGlenisla

Skvělej animák. Bavilo nás to celou rodinu. Pro dospělý je tam spousta skrytých fórků a děti byly nadšený ze všeho. Doporučuju pro rodiče s malými dětmi. ()

Raichu.Cz

Humor po humoru, tenhle animák si to prostě drží deb*lníma vtipama ze kterých mi rozpumpoval adrenalin smíchu, všechno co animák potřebuje, hodně vtipů kterým se zasměje celá rodina a pořádný příběh. Všechno to splňuje. Za mě 89% ()

DeThomasso

Akobysomtolenzhrnul: Proste pecka :D. "Somarina ako traky" a pritom tak zábavná. Kopa vtipných momentov [SPOILER]kreácie vlčí smečky, boj s tučniakmi, schýza Dorotky sirotky, Pajdove hlášky :D...[/SPOILER], dobrý český dabing a hlavne sa to neťahá ako sopeľ na rukáve. Doma sme si to za posledného pol roka pozreli hádam aj 5x a to sa deje len pri u nás úspešných snímkoch, ktoré sa pozdávajú celému osadenstvu. Samozrejme záleží od vkusu, ale nám sa to proste páči(lo) a preto sme túto rozprávku zaparkovali do našej digitálnej filmovej garáže. ()

bratr_jezek

Klasicky poučný příběh o tom, proč čápi přestali nosit děti. Ono totiž stačí, když se to jednou nepovede a nedoručené dítě vám zůstane na krku. Pokud sníte o povýšení, je to asi trochu problém, ale již dopředu odhadnete, jak to celé asi dopadne. průměrná oddechovka. ()

jlpib

Je to trochu zapomenutelné, ale je to super film i když na něj po týdnu úplně zapomenete. Postavy jsou úžasný a celý koncept je hezký. ()