Bociany

• Česko Čapí dobrodružství (viac)

Bociany nosia deti... alebo aspoň nosievali. Teraz doručujú balíčky celosvetového obchodného internetového giganta. Najlepší doručovateľ spoločnosti, bocian Junior, má byť čoskoro povýšený. Omylom však aktivuje stroj na výrobu detí, ktorý bez akejkoľvek autorizácie vytvorí rozkošné dievčatko. Junior a jeho kamarátka Tulip, jediný človek na Bocianej hore sa zúfalo snažia doručiť svoje prvé dieťa skôr, ako sa o aktivácii stroja dozvie šéf. Čaká ich divoká a objavná cesta, ktorá by mohla pomôcť k úplnosti nejednej rodine a vrátiť bocianom na celom svete ich pôvodné poslanie... (Continental film)

Lukoboss

Kamenem úrazu ani tak není to, že je to o dětech pro děti a rodiny a je to celý ťuťu ňuňu roztomilý. Blbý na tom je ta skutečnost, že to má hodinu a půl a přitom má divák pocit, že to vůbec neutíká. Nemá to spád, po hodině už jsem se díval na hodinky, protože jsem měl pocit, že to trvá věčnost, a přitom ještě 30 minut zbývalo. A to je špatně. Děti se asi nudit nebudou, z těch velkých očí a barevných postaviček budou nejspíš nadšený. Plus dávám hlavně za vtípky s vlkama, to bylo hodně povedený a v rámci filmu to bylo jakýmsi osvěžením. ()

Madluska

Chtělo by se říct další z řady animáků, ale tenhle mi fakt sedl. Junior válel na celé čáře a rozněžnělí vlci (mm, chutná jako kytky!) mu zdatně sekundovali. Nečekala jsem nic než zábavu, proto bych filmu nezazlívala, že je nějakým způsobem nereálný... Naopak oceňuju, že se tvůrci docela se ctí vypořídali s mícháním dětského a dospěláckého vnímání skutečnosti. P.S. "Proč dali to tlačítko právě sem?!" ()

Lisabellla

Je to celkem milé dílko o milých zvířátkách a nemilém děcku. Kdyby na světě všechno šlo tak snadno, bylo by to ... velmi chaotické. ()

iXtr3m3

Super pozeranie pre všetky vekové kategórie. Gagy hlavne "vlčia loď, vlčie lietadlo, vlčia ponorka atď." prípadne tie pohľady, keď sa malé usmialo, tak to stálo za to... Síce naivné, ale fajn. Čo ma trošku zarazilo, ale na druhú stranu na dnešnú debilnú modernú a benevolentnú dobu neprekvapilo, bolo doručovanie detí na konci všetkým možným aj nemožným kombináciam párov... Ale našťastie to šlo v rýchlom slede, takže dieťa si to nemusí všimnúť... :) ()

Seti

Je to až k nevíře, ale zrovna nedávno jsem nad podobným námětem (čápi co nosí děti) přemýšlel a co nezjistím? On už tkový film existuje (no nic, tak na svůj hvězdný průlom v uměleckém rybníce si budu muset ještě počkat). A není to film vůbec špatný. Je sice pravdou, že si Storks dost okatě "vypůjčují" od pixarovských Příšerek (a i jinde), ale svojí trochou do mlýna přispívají také a dohromady tvoří mix, který je zábavný a stravitelný pro všechny věkové skupiny. Když nad tím tak přemýšlím, tak mě čápi bavili víc, než jakákýkoliv poslednědobý Pixar. ()

Hanys_

Děti si v tom asi něco najdou, ikdyž na ně to možná bude málo ztřeštěné. Pro mě to je stejná nižší liga jako byl např Tajný život mazlíčků. Navíc nevím jak originál, ale cz dabing byl příšerný. ()

bloodline

Prelietavá demoverzia Hotel Transylvania prevažne so slabšie našľahaným dejovým súkolím, ale stále v pohode zábavným poňatým, ktorému sa nevyhýbajú účinné vtipy a iné, vysoko úsmevné, vsuvky. Všetky pochvalné prvky striedajú menej záživné pasáže. Cítiť z nich pachuť tlaku na pílu a absolútne nulové účinky v diváckych očakávaniach. V širokospektrálnom ponímaní za rok 2016 sú Storks v animovanom priemysle tá lepšie odprezentovaná strana mince. ()

Prochy38

Naprosto pohodová záležitost. Začátek mi přišel až moc přitažený za vlasy, kdy se každá postava snažila být co nejvíc cool. To naštěstí brzo opadlo a i když je to celé plné skřeků, skoků a pitvoření, přebije to povedená akce, slušná animace a veselý příběh. Moc se mi líbí otevření tohoto tématu, už málem umřelo :). Za celek spokojený. ()

Elyonka

Naprosto mě dostala vlčí smečka. Smála jsem se až jsem brečela.XD Celé to bylo moc milé, vtipné a kouzelné.^^ Děj sice předvídatelný, ale stejně mě to bavilo.^^ ()

spageta

Po dlouhé době zase jeden super animák, našlapaný akcí, vtipem a parodií od začátku do konce. Nechyběla klasická výchovná témata o důležitosti hodnot, ale vzhledem k tomu, že je to hlavně pro děti, tak to tam má své místo. Snímek mě opravdu bavil, dlouho jsem se tolik u filmu nenasmála. Jen těch dětí bylo moc. ()

jarmik

Celkově to taková sláva není, ale byly tam drobné originální pecky, které mě dostaly. Nevím, co provedli s drsným holubem v českém dabingu, ale v originále je to naprosto boží "záporák". Když se jakože omylem dostal ke zpívání "How Do You Like Me Now", málem jsem si učůrnul... No a magie vlčí smečky nebo tichá bitka s tučňáčím gangem, o tom ani nemluvím. Ocenil jsem taky to, že dítě nebylo přehnaně roztomilé, stejně jako reakce postav na něj přeslazené (a když jo, bylo to vtipné). ()

Marys

Trailer pútavý, no samotnému filmu akosi chýbalo čaro súčasných animovaných filmov. Bol príliš plochý a bez aspektu prekvapenia, či orientácie na širšie spektrum publika. Som rád, keď sa niečo vymyká zvyšku, no Bociany to zobrali tým negatívnejším smerom. ()

filipvrbik

Asi nejšílenější a nejbláznivější animák všech dob (ano šílenější než Zataženo, občas trakaře 2)... Nemuselo by to být špatné, ale má to jednu obrovskou chybu - všechno je strašně předvídatelné (ano to animáky bývají), ale tady je to moc. Spousta animáků balancuje na hraně, ale tady to balancuje za hranou (třeba vlci, modrovlasé děti).. Konec mě ovšem dojal, takže to úplně nepotopím...50% ()

Blueeyes

"Sbohem a čápeček!" Ony ty animáky jsou vlastně bezva žánr. Tvůrci nejsou limitováni ničím, krom fantazie scénáristů a animátorů. Společně mohou vytvořit naprosto libovolnou scénu a aktéry přimět k jakémukoli výkonu. Takže můžeme vidět propracovanou továrnu na děti vysoko v oblacích, outloučké čápy nesoucí děti v uzlíčku přes hory a doly až k právoplatným rodičům a taky stovky vlků formujících se do tvaru visutého mostu či ponorky. A mě to sedlo, bavila jsem se i přesto, že čápi nemají srst a tu já prostě potřebuju, abych si vytvořila sympatie. Hlavní čapí hrdina... takovej "Cápek" :-) byl tak akorát ironický, tak akorát ambiciozní a vlastně celkem správňák. Dorotka není úplně moje krevní skupina, ale má boží vlasy a je ztřeštěná v takové rozumně roztomilé míře. Moc se mi líbí ta myšlenka s čapí dětskou doručovací službou. Ale ze všeho nejlepší jsou vlci a jejich formace, s těmi vlky si prosím mít dvojdomek. ()

nonick1

Napriek podarenej animácii to bola celkom chujovina, preto dávám len dve - hoci bocian bol ozajstný fičúrský vajčiar. Keby tam bola navyše aj korytnačka alebo ťava, možno aj tri hvezdy by som dal. ()

Matli

Jeden z těch lepších animáků, párkrát jsem se zasmál, takže 4 hvězdičky jsou zasloužený. Joo, v dnešní době vytvořit v záplavě animovaných filmů něco originálního bude asi těžký. Zlatej Shrek :-) 70% ()