Dvaja kamaráti z americkej vysokej školy sa vydávajú na cestu naprieč Európou. V priebehu výletu sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý obidvoch dobrodruhov prehovorí, aby išli na miesto, ktoré je považované za naozajstné nebo všetkých amerických turistov – do ubytovne v odľahlom slovenskom meste plnom zúfalých, ale zároveň krásnych východoeurópskych žien. Keď sa ihneď po príjazde zoznámia s dvoma miestnymi kráskami, zistia, že Oli neklamal. Ale onedlho sa všetko zmení. Obidvaja cestovatelia si uvedomia, že sa ocitajú v desivej situácii, (HBO Max)

Dlo'h-osh

Hostel se mi zdá zbytečně podhodnocený, je mnohem lepší než některé lépe hodnocené horory. Je vidět že američtí scénáristé nevědí vůbec nic o Střední Evropě, lépe by udělali, kdyby se Hostel odehrával v Rumunsku, Slovensko je ztvárněné jako zaostalá země, kde mají nejbohatší lidé Volhy nebo stodvacítky (taxikáře s žigulem jsem ve skutečnosti ještě nikdy neviděl). Scény s agresivními policisty, kteří na ulici mlátí řidiče a dětskými gangy, které zavraždí dva ozbrojené muže kvůli žvýkačce jsou spíše úsměvné. Také je divné, že je tam málo chlapů kvůli válce, když poslední válka ve které Slovensko hrálo roli byla před šedesáti lety. Jen doufám, že američani nevěří že to tak na Slovensku opravdu vypadá. Líbily se mi písničky Michala Davida a herečky. Atmosféra při útěku z mučírny byla vynikající a depresivní. A konečná pomsta na nádražním WC byla také dobrá. Trochu mě znechutilo, že se oběť pozvracela, když jí mučitel přiložil motorovou pilu k hlavě. Normálně bych dal 4 hvězdy, 5 dávám jen aby to filmu trochu zvedlo průměr... ()

Maxmilian

Zábava pro bohaté a zvrhlé? Ja myslím že je plno jiných způsobů jak utratit peníze a užít si. Je to škoda, mám moc rád horory, je to něco úžasného, ale čeho je moc, toho je příliš. Nelze stavět horor jen na tom, že tam má stříkat krev a řezání do živého masa. Horor má vzbuzovat napětí a strach. Strach otevřít dveře, nebo temný sklep a tak dál, ale určitě né, zajet si na dovolenou a tam vás rozporcují na malé kousky za živa. Amerika stále neví, že jsme již 2 národy a stále zapomíná, že nejsme chdé a zdevastované státy. Popis Slovenska mě docela překvapil. Ale přece jen to mají asi daleko. ()

Křepi

První polovina: sex, chlast a drogy. Druhá polovina: gore efekty. Na další věci neni místo. Jako bonus navíc beru to, že se to natáčelo u nás a člověk může hledat české nápisy a pod. ()

Kleopatr

Hostel se stal špatně hodnoceným filmem (zde na csfd) jen kvůli reklamě a jménu Tarantino, po které si kdekdo mohl myslet, že to bude nějaká genialitka, že přinese možná něco nového. Možná neuspěl i proto, že nás (vás) vylíčili jako burany. Nebo taky, že je to prostě blbost. Ano je. Ale myslím, že je to docela fajn béčko. Lekačky sice skoro žádný, několik brutálních scén se ale najde, navíc ze začátku vtipný hlášky (mě přišli), hezký holky, dokonce bych řekl, že je to film poměrně promyšlenej (v rámci žánru):-). Ne, opravdu si nemyslím, že je to tak hrozný. ()

sovereign

No, tak to by sme mali. Po troch rokoch od premiery som konecne zhliadol tento "skvost" aj ja. Zobrazenie Slovenska som samozrejme zobral s nadhladom (poznal som osobne v USA par ludi, ktory jednoducho VERILI, ze hostel je realny). Film ma ale prisernych hercov, este horsi scenar a ake-take napatie sa da najst v zavere filmu, pri uteku jedneho z nestastnikov zo Slovenska (mimochodom, stale nechapem, preco dali tvorcovia filmu tej fiktivnej krajine nazov Slovensko). O atmosfere strachu nechyrovat, prave naopak, komickych scen je tu pozehnane (gang ciganskych deti, cesko-slovenska diskoteka a podobne stoja za tu jednu hviezdicku ktoru som filmu udelil). Svetove trzby cez 80 milionov dolarov, vyzneju tiez ako dobry for... ()

reygadas odpad!

Príbeh, ktorý sa údajne má odohrávať na Slovensku a ešte konkrétnejšie v mojej rodnej Bratislave. Zaujímavé je, že my na Slovensku sme banda pouličných grázlov a vyvrheľov a žijeme zrejme ešte pred rokom 1989. Aspoň tak sa to zdá režisérovi Eli Roth-ovi. Propagandistické plagáty ešte z komunistickej éry, ľudia voziaci sa na starých žigulákoch a moskvichoch a navyše príbeh, ktorý sa má odohrávať v Bratislave sa nakoniec odohráva u našich susedov v Čechách v Poříčanoch. Eli Roth si dal záležať na zobrazení reálnych exteriérov z Bratislavy. Všímavý divák sa hneď pozrie na akej stanici naši turisti z Ameriky vystúpili a vidieť to nielen zo staničných informačných tabúľ, ale ešte aj počuť zo staničného hlásiča. Prečo to vlastne v Amerike malo taký ohlas? No od Ameriky na východ je všetko zrejme jedna nekončiaca sa džungľa a žumpa a čo by to bol za národ, ktorý by nepodržal svojho kultúrneho hrdinu a dokumentaristu, ktorý riskuje vlastný krk, len aby to tu na východe ten Eli Roth preskúmal a zdokumentoval. Čo ešte na záver? Len dúfam, že nikomu nezabehol nejaký ten pukanec, alebo cola. Dobrú chuť. ()

Pitryx

Pamatuji si první zklamání, a jak jsem byl na tohle natěšený. Padesát minut o ničem je však přece jen hodně, z tak krátké stopáže. Za tohle hodnocení snižuji a to o dost. Co, dále napsat. Pak už to fičí a je to i nerváček, ovšem navalit tolik nesmyslů na pár minut… Herci nic moc, ale zvládli to a myslím, že i maskéři byli velmi dobří. S nápaditostí to bylo trochu na štíru, ale budiž. Na další podívání?? Ech, třeba jo, ovšem začátek klidně přetočit. ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ Starší koment: Tak tady čtu ty komentáře, a musím se smát. Někomu se nelíbí "brutalita", neměl na to čumět a měl si pustit Perníkovou Růženku s osmi trpaslíky. Tento snímek je svébytný žánr a já jej mám rád. Bohužel se však toto někde avizované "velkodivadlo" nekonalo. Sem tam se mihne záblesk na lepší časy, ale jinak se většina filmu prokecá. Jako "gore" jsem tedy očekával více. Takže jen dvě hvězdičky a to ještě z útrpnosti.(27.10.2009) ()

Murphy123 odpad!

Nevím co koho vede k tomu, točit podobné filmy. Také nevím kdo v podobném filmu může mít zalíbení. Pro koho je film určený?...před shlédnutím filmu jsem neměl nejmenší tůšení o čem bude...poté zůstal konsternovaný. Snad už nikdy víc. Není to nic jiného než nemožně sadistický nesmysl jehož asi jediným účelem mělo být šokovat diváka. Odpad ! ()

Ivec

Zasa až taká strašná zlátanina to nebola. Ohromujúce taktiež nie. Vlastne by som tento film považoval za taký podpriemerný priemer. Dych mi to naozaj nebralo a niektoré totálne úbohé scény ma dokonca zo stoličky zdvíhali. Konieckoncov sa dalo pozerať na tie hnusné scény a je mi ľúto, že im nebolo poskytnutého viac priestoru. Až príliš sa to točilo okolo stupídneho príbehu a film tak často pôsobil príliš nudne. Pozrieť sa to dalo. Len dúfam, že sa Eliho tvorba nebude uberať stále týmto smerom. ()

Asdas odpad!

Film o hrôzach Slovenska natáčaný mimo Slovenska ,kde sú hrozné skôr staré žiguláky, hotely a ľudia mysliaci len na sex a rozprávajúci len o sexe ,môže byť zaujímavý len pre ľudí ,ktorý ani nevedia kde Slovensko je a myslím ,že Eli Roth medzi nich určite patrí. ()

Vanguard77

Naprosto souhlasím s J*A*S*Mem, největší průser tohohle filmu je, že ho tu ztrhali lidi, co se na něj opravdu nejspíš vůbec dívat neměli. A napřiklad Enšpígle, kamaráde, tohle mi promiň, ale jsi s těmi romy trošku mimo mísu. To, že nás Amerika kritizuje za to, že je prý utlačujem a kdesi cosi, a pak se to objeví ve filmu z našich končin, to není žádné pokrytectví, ty chytráku. Naopak je to naprosto logické, takhle oni vidí naši vlast, takhle o ní točí filmy, líbit se Ti to nemusí, ale rozhodně v tom nebylo nic pokryteckého. Pokrytecké by bylo, kdyby ta banda cikáňat pobíhala a terorizovala občany New Yorku. A co je sakra ROIka? Romská Obchodní Inspekce? No každopádně žalovat někoho za to, že jim ve filmu trochu zlobí banda cikáňat je fakt asi blbost, nee? Američani si točej svoje filmy, kde "pokaždý zavřou chudáka negra, protože byl zrovna poblíž", je to film a ne všechno se v Hostelu bere vážně (ba naopak, pramálo se tam bere vážně). Já byl spokojen a jednička podle mě na poli gore měla alespoň trochu šmrnc, to až dvojka byla těžká *píp*čovina, pusťke k filmu feministky a nic dobrého z toho nevzejde (viz třeba AvP II). ()

habertek

Zajímavý námět, to musím uznat, ale já prostě nemám rád horory tohoto typu, kde se snaží v člověku vyvolat co největší odpor a snaží se o co největší brutálnost a nechutnost....jediný horor tohoto typu co se mi líbí je Saw. To má alejspoň nějakou úrověň a myšlenku, ale toto jí moc nepobralo! 35% ()

PeterFLJilek odpad!

Zobrazenie Slovenska ma len pobavilo, nemá ma prečo urážať, ako mnohých, ktorí práve preto hodnotia film negatívne a nie kvôli tomu, že ide naozaj o odpad, kdekoľvek by sa odohrával, trebárs na Ukrajine či v Ugande. ()

nula87

Sračka zabalená do barevného a navoněného papíru zůstane vždycky smrdutou sračkou. Absolutně bez invence, vlastně i bez scénáře, jenom snůška levných brutalit bez jakéhokoliv nadhledu a atmosféry. 15% ()

Džasman odpad!

Má drahá polovička miluje horory, krváky a další nechuťárny, takže došlo bohužel i na koukání Hostelu. Krom toho, že je to brutální kravina a nechuťárna, tak je to fakt směšné - američtí borci jedou balit holky do hostelu za Bratislavou a vystoupí z vlaku v Poříčanech (takže až moje kamarádka, která bydlí v Poříčanech uvidí na stanici amíky, musí jim vysvětlit že jsou stále v ČR, že na slovensko je to ještě daleko a Bratislava to rozhodně není) a jedou taxíkem do hostelu, který je v Českém Krumlově (no ono je to z Poříčan jen nějakých 200km a amíci jsou bohatí). Opravdu funny. Největší paradoxem ale je, že většina slovenek má ruská jména, nebo jsou to přímo rusky, slovenské děcka jsou cikáni a na diskotékách tam hraje Michal David, Team, Elán a Marika Gombitová...A pak se není čemu divit, že si o nás amíci myslí, že jsme sto let za opicema :-( Ach jo a tohleto natočili pod záštitou "Quentin Tarantino Presents", hmm nevím no asi by měli víc studovat...Ani mi nevadí, že jsem nedokoukala do konce ( protože hodinu se v podstatě nic nedělo, krom toho, že si amíci pořádně užili slovenský holky :-)). ()

MaxForValue

Rothov počin je skrz, naskrz béčko, ktoré sa v prvej polhodine tvári ako soft-porno zábavka pre tínedžerov, v tej druhej ako akčná vyvražďovačka bez hlbšieho zmyslu. Neviem čo miestnej skupine puritánov na tomto filme vadí, Roth ho nikdy nekoncipoval ako áčkový počin a podľa toho je k tomu potreba aj pristupovať. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (viac)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Známý televizní seriál Pobřežní hlídka natáčený od roku 1989 do konce milénia a dočkavší se celkově 241 dílů, dalšího příbuzného seriálu Baywatch: Nights a několika televizních filmů ještě není úplně… (viac)

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (viac)