Divoch

• Česko Divoch (viac)

Půvabná Nelly se právě zasnoubila s venezuelským boháčem Vittoriem. V noci se jí to ale rozleží v hlavě, nahází do kufru pár svršků a jeho honosnou vilu opouští. To ještě netuší, co tím způsobí. Jihoameričané totiž chápou útěk ženy jako druhé nejhorší ponížení po impotenci, a tak rozlícený Vittorio nasadí své špehy. Napoprvé se Nelly podaří uniknout, ale pronásledování pokračuje. Při něm se Nelly seznámí s mlčenlivým mladíkem Martinem, u kterého se ukryje. Vittorio se ovšem lehce nevzdává... (oficiálny text distribútora)

farmnf

Opravdu hodně stupidní komedie s hvězdami v hlavní roli. Ta Deneuve není vůbec sexy. Přehráváním se to tam jen blýská a vtipné scény nejsou vtipné ale dost hloupé. ()

jujec

Myslím si, že komedie, kde se lidé chovají jako nedospělí děti, jsou již v dnešní době překonané a je celkem utrpení se na ně dívat. Jasně, pro typického Čechoslováka bylo velmi atraktivní vidět moře, ostrovy a prsa hlavní hrdinky, tak mu snad ani nevadila absence aspoň trochu dospělého chování hlavních postav. Dneska ale takový styl filmu ano nezaujme. ()

Sairina

Záčátek téhle obyčejné romantické komedie je trochu utahaný. Potrhlá Nelly uteče svému násilnému snoubenci a shodou náhod, chtěných i nechtěných, se dostane na téměř opuštěný ostrov, kde "zahradníkovi" bude dělat jen starosti. Tropické prostředí s úžasně azurovým mořem přerušovala jen chuť fláknout postavu Nelly lopatou přes hlavu. ()

prezdivaka

Jak je ten film drahej, tak je blbej. Chování postav je jak z nejpitomějších italských filmů 70. let. Vtipné to není ani za mák a obsazení jednou z nejkrásnějších hereček světa té doby ten film zachránilo před zapomněním. Já o něm do svých 50 let nevěděl a škoda, že to tak nezůstalo. ()

Grafito

Uznávám.. příběh nic moc.. teda spíš dost hroznej.. režie, scénář dtto.. ale polonahá Catherine Deneuve v tropickým prostředí je prostě masakr.. :-) ()

Narciska

Řekla bych, že je to film trošku ujetej, ale taky velmi nenápadný a skromný. Hrdinové se chovají nepochopitelně a tvůrci se nad tím vůbec nepozastavují! Místo toho nám servírují scény, které zdánlivě nic neříkají. Ona je místy na facku, on hrubián. Ale přece to funguje. A pod tou ulítlou slupkou jsou citlivé bytosti. Jejich pouto je nepochopitelné, ale je tam. Nevyřčené, ale silné tak, že se dá takřka nahmatat. ()

MickeyStuma

Typická Francouzko-italská dobrodružná komedie 70. let. Vyniká exotikou, švihem, lehkou zábavností a komediantstvím. Ve své době takovýchto snímků vzniklo opravdu hodně a zajímavostí je, že neurazí ani dnes. Divák si u nich odpočine a přijde na jiné myšlenky, což platí i pro tento film. Yves Montand a Catherine Deneuve rozehráli příjemný téměř romantický příběh, kdy si nikdo není zcela jistý, jak to dopadne. I když náznaky jsou. Na svou dobu zcela povedené. ()

mac000

Díky Montandovi a Deneuveové je tento dějově nijak originální filn velmi příjemnou zábavou a potvrzuje mistrovství J.P. Rappeneaua v žánru komedií. ()

ostravak30

Kolik z nás si už řeklo, že by chtělo žít na opuštěném ostrově, udělat se sám pro sebe a mít od světa klid. Zní to harmonicky a lákavě, ale nakonec i Yves Montand musí občas do města. Tento film se pohybuje na hraně. Vedle výborných a vskutku komediálních scének, tak typických pro francouzskou kinematografii najdeme i nudnější pasáže. Ovšem Catherine Deneuve byla okouzlující na ostrově stejně jako mimo něj. A že film bude mít šťastný konec bylo též jasné. ()

mr.bredok

Catherine Deneuve je v tomto filmu opravdu kouzelná. Příběh je jednoduchý až zkratkovitý, ale nakonec se uspěšně prokouše ke šťastnému konci. Celkem milé. ()

bittersweet

Divím se, že se tak skvělí herci jako Yves Montand a Catherine Deneuve tomuhle upsali. Příběh jako celek a chování Nelly mi přišlo fakt stupidní, hvězdička je za krásný dům na opuštěném ostrově. ()

Tempest

Celkem dobrý film, i když někdy mně připadal trochu nevyrovnaný. Hezký příběh o lásce mezi náhodně se setkavšími lidmi, vztah plný vášně, který trochu připomínal některé italské filmy (komedie). Standartní hodnocení ***, jednu hvězdičku navíc dostal film ode mě za hlavní herecké představitele, charismatický Yves Montand (ale pochybuju, že ve filmu hrál mladíka, jak tvrdí oficiální text distributora) a krásná Catherine Deneuve (na ni s nezvyklým účesem, než jak ji známe dnes). ()

PTuranyi

Príjemná romantická komédia v duchu klasických francúzskych komédií plných dobrodružstiev, naháňačiek a prekáračiek. Zápletkou mi pripomínal 6 dní, 7 nocí prípadne Krokodíla Dundeeho. Skrátka čokoľvek, kde žena v problémoch nájde útočisko po boku muža žijúceho mimo civilizáciu. Rolu Martina mohol kľudne hrať Jean-Paul Belmondo a pekne by zapadla do jeho filmografie. Ale Yves Montand zvládol svoju rolu rovnako dobre a Catherine Deneuve tiež. ()

gizi

Film, který pobaví, nenudí, ale jedno shlédnutí bohatě stačí. Opravdu nádherná Deneuve je zde v trochu nezvyklé roli, kterou ale bravurně zvládá a jako bonus je i sem tam trochu odhalí. 70%, ale spíš 3*, 4.5.2015. ()

markytanek

Catherine v tak netypické roli, že byla radost kouknout! Veselý, nenáročný příběh a k tomu pěkná příroda, trocha parfému a herec, kterého jsem znala jako zpěváka. Moc milé na nedělní odpoledne. ()

damian

Nemám rád tenhle typ uřvaných jižanských filmů. Pár fórků pobaví, ale neustálé ječení a překřikování mě postupně otrávilo tak, že jsem neměl chuť to dokoukat. A taky nedokoukal :/ ()