Bulšit

• Slovensko Stop tínedžerským filmom! (viac)

Hlásenie školského rozhlasu na strednej škole Johna Hughesa neúprosne oznamuje žiakom začiatok nového študijného roka. Jej futbalovému mužstvu sa už síce dlhší čas nedarí, zato Miss školy sa stali obľúbené siamské dvojičky Kara (Samaire Armstrong) a Sara (Nectar Rose) Fratelliové. Medzi ďalšie senzácie sa iste zaraďuje aj odporná záchodová explózia počas vyučovacej hodiny, patetická báseň Rickyho Lipmana (Eric Jungmann) s názvom „Desať vecí, ktoré milujem na Janey Briggsovej“, a príprava pôvodného školského muzikálu. Spomínaná Janey Briggsová (Chyler Leigh) nosí okuliare a špinavé montérky, takže ju nikto v škole nemá rád. Práve v nej sa však ukrýva skutočná krása... Popredný hráč školského futbalového tímu Jake Wyler (Chris Evans), ktorého všetci milujú, sa s kamarátmi staví, že z nej urobí kráľovnú maturitného plesu. O rozruch sa postará aj deväťdesiatročná reportérka Sadie Agatha Johnsonová (Beverly Polcyn), ktorá prenikne do školy a vydáva sa za študentku. Pozornosť upúta i sexi študentka Areola (Cerina Vincent), ktorá je tu na výmennom študijnom pobyte a so všetkými sa ochotne delí o svoje cudzokrajné skúsenosti. Stane sa objektom túžby všetkých prítomných... (TV Markíza)

messiah odpad!

Trapný, mnohdy nechutný a vulgární humor zrovna moc nemusím. Uf, na střední se to pustilo místo nějakýho suplování...nikdy víc m k tomu ale nikdo nedonutí. Sra*** sra**oidní. ()

Demon.N

Nemohu jinak, soudnost jde stranou a vítězí zvrácenost:-D...Idiocii je třeba brát s rezervou, kort když se smíchá směs gagů, trapností ze života amerických středoškoláků, narážek na filmy a mnohdy kostrbatého herectví:-D...a že tam po tom plátně lítá několik "transexuálních" Popelek na cracku:-D ()

Ice123

Jedna z prvních parodií co jsem viděl a vzhledem k tomu, že jsem byl o devět let mladší, tedy mi bylo 12 tak jsem tuhle teen, vulgarismy hltal jak to jen šlo ale i po těch devíti litech je to jedna z lepší parodií, které můžete vidět (ačkoliv je občas až nechutná). 75%. ()

dr.fish

Oceňuju řadu scén parodujících dnes již klasické komedie a filmy let minulých. Ovšem to samo o sobě nestačí, příběh je zcela bez zápletky, prostinký a tak ty vtipy samy o sobě prostě nestačí. Neříkám, že šlo o tupou nudu, docela se koukat dalo. American pie je ale někde úplně jinde. 60% ()

daEmoNickY odpad!

tentokrat byl preklad dobrej, bohuzel skoncil na tam, kde skoncil nazev a zacal film ....................................... Proc na to jit? Uvidite penis, varlata, nadra a mozna i vaginu. Tim poslednim si jisty moc nejsem, urcite uvidite pubicke ... achjo, hloupe slovo, proste bobra. Take uvidite hluboce intelektualni, pochybuju ze tohle ma v teto vete smysl, zamysleni o tom kolik trapnosti je divak schopen vydrzet dokud neuvidi dalsi, nahodne se objevivsi nahou silikonovou modelku, prejdivsi nahodne zleva-doprava nebo zprava-doleva. ................................................................. Jaime Pressly a Jay (?) to alespon trochu zprijemni .................................................................................... je to upocena predelavka komedie na motivy Zkroceni zle zeny s Julii Styles & Heathem Ledgerem + Nebezpecne znamosti, ty ve kterych hralo na zacatku Every Me od Placebou ()

Motinski odpad!

Film čo sa snaží parodovať komédie nemôže dopadnúť dobre. Niektoré scény pôsobia až nechutne a humor je z kategórie kánál. Bulšit ma výstižny názov a som presvedčený že ho plne docenia iba úchyláci alebo maloletý diváci čo majú zakázané sa na neho pozrieť. Jeden z najhorších filmov vôbec. ()

Sokkk_y odpad!

Bože můj a co má jako být tohle??? Ach jo, kam ten filmový průmysl spěje.... ale jinak hezká sračička, i když ne podle mého gusta, ale každý máme jiný vkus, že pane Gallene. ()

haushinkaa odpad!

Trapas... Tak tohle se fakt nepovedlo... Čekala jsem vtipnou parodii na teenagerovské komedie, dostalo se mi jen slátaniny bizarních obrazců s někdy nechutným nádechem... Kravina nad kraviny... Soundtrack to zachraňoval /minimálně 4*/, ale nemůžu dát ani jednu - tenhle film byl v hvězdičkovém mínusu, takže ani soundtrack ho nespasí... ()

Mrkvič

Musím jednu hvězdičku přidat. Sice hodně moc trapný film, kde se plácá jedno přes druhé, ale několika vtipům se dá zasmát a potěší i některé postavy. ()

Bobik9

Slušná parodie na americké teen komedie. Začátky komediálních herců, kteří ač si v tomto filmu z romatický komedií dělají srandu, si stejně za pár let v takových filmech zahráli a to ne jednou. Můj oblíbenec Chris Evans, Good Charlotte a pár slušných vtipů. Je to příručka, jak natočit klasický americký teeen "doják". ()

Dado

Čert to ber, ja tomu tie štyri hviezdy napálim. Samozrejme, je to predovšetkým znôška rôznorodých gagov postavených na tuctovom príbehu, no priznajme si, nie je to základom snáď každej paródie na čele s dnes už kultovými Horúcimi strelami? Navyše, pokiaľ scenáristi dokážu aspoň obstojne vypointovať každú z dejových línií, ktoré sa rozhodli načať, dokáže človek oplývajúci aspoň akou-takou dávkou nadhľadu prižmúriť jedno oko aj nad scénkami, ktoré svojou trefnosťou zaostávajú alebo naopak nedokázali nájsť veľmi tenkú hranicu medzi vtipom a trápnym momentom. (70%)Slovenský dabing sa z pohľadu obsadenia skutočne vydaril, to sa však nedá povedať o preklade, ktorému by prospela väčšia voľnosť, keďže jeho prílišná doslovnosť zabíja nejeden vydarený vtip. ()

Ryuuhei

To byl ale bulšit! Trvalo mi, než jsem pochopil, že jde o cílenou parodii. Ale tak dobrou a trefnou, že tu jednu hvězdu navíc musím přihodit. ()

Lachtaan

Klasická teen komedie s dneska už legendární scénou z pokoje hlavní hrdinky a s kdysi ještě dost pubertálně nesympatickým Chrisem Evansem. O těch pravidelných novoročních opakovačkách se ale rád sem tam znovu kouknu. ()

lennyd

Premiant školy, Jake Wyler (Chris Evans) se vsadí se svým nejlepším kámošem Austinem, že volba královny ročníku je jen fraška, a že dokáže udělat královnu z kterékoliv dívky na škole. Ten si ale sázku nechce nechat prohrát, tak Jakovi vybere Janey Briggs (Chyler Leigh), dívku, která je naprosto out. Jenže pod "ošklivou" slupkou se schovává příjemná a milá holka, do které se Jake zamiluje. Ale když sázka vyjde najevo, je jejich vztah vážně ohrožen ... Bulšit (nebo Not Another Teen Movie) si na nic nehraje, a neskrývaně od prvních vteřin filmu paroduje veškeré teenagerovské filmy posledních let - námět celého příběhu je převzat z Takové normální holky (i Chris Evans neskrývaně kopíruje Freddie Princ Jr.). Celé je to hodně říznuto Prcičkami, Velmi nebezpečnými známostmi nebo Deseti důvody proč tě nenávidím. Pár scén je docela vtipných (Jake zpívá Janie has a gun od Aerosmith), pár zcela nechutných (teenageři sledují dívku se střevními problémy na wc), nicméně na jedno podívání - why not.. ()

kurcatovium odpad!

S českým názvem souhlasím, s tím americkým ne... To je asi tak vše, co se ktomuhle zaručeně tuctovému teenagerskému filmu dá říct... Nechápu, jak si k takovéhle klasice dorostenecké kinematografie mohli dát ten název (NOT another teen movie... ???) Fakt nechápu... ()