Cole Young je bojovník MMA, zvyknutý sa doslova biť o svoje živobytie. Nevie však nič o tetovaní draka, s ktorým sa narodil, o svojom dedičstve, ani o tom, prečo cisár Vonkajšieho sveta Shang Tsung vyslal svojho najlepšieho bojovníka Sub-Zera, aby Colea chytil. V strachu o svoju rodinu prijme Cole radu veliteľa špeciálnych jednotiek Jaxa a vydá sa hľadať Sonyu Blade. Vďaka tomu sa dostane do chrámu Lorda Raidena, ochrancu Zeme, ktorý dušiam s dračím znamením poskytuje útočisko. Cole uňho začne trénovať so skúsenými bojovníkmi Liu Kangom, Kungom Lao a žoldnierom Kanom, aby sa pripravil na zápas najlepších svetových bojovníkov s nepriateľmi z Vonkajšieho sveta. V stávke je totiž osud celého vesmíru... Dokáže Cole odomknúť vnútornú silu arcanu, aby zachránil svoju rodinu a zastavil Vonkajší svet raz a navždy? (Continental film)

Milo384

Tak nevím, jak hodnotit. Kdyby to nebyl Mortal Kombat, tak dám asi 2*. Původní film se mně dost líbil, byl jsem náctiletý hráč her na základní škole a první díl jsem si užil. Teď už Mortal Kombat nehraju a tento film mně přišel dost průměrný. Divné kostýmy, souboje nic moc. Příběh jak úvod seriálu, chápu, že jde o bojovku podle hry, ale prostě jsem z toho nebyl úplně nadšený. Kouknout se na to dá. ()

hronikpetr

Bohužel na víc než 3 hvězdy to z mého hlediska nedosáhne.. A to ta 3-tí je jen z nostalgie.. Za mě to bylo slabší, i když čekat asi od tohoto filmu nějaký velký děj asi nemá smysl.. ()

Ondak

Film kde 1/2 je totálně nudná a nezajímavá. Jak dojde k boji tak OK a celkem se na to dívat dá. Postavy i schopnosti vycházejí ze hry a to je rozhodně plus. O příběhu a ději se nedá vůbec mluvit. Čistý průměr, bohužel to víc nemůže být. ()

Kritickej

5/10 Béčko, které se nebojí přiznat, že je to béčko. Kvalita postupně uvadá, logiku v tom nehledejte, ale většina soubojů je fajn a je jich tam docela dost. Nic víc jsem od toho nečekal. ()

Jaroslaw

5,5/10 Hry jsem nehrál a předešlé filmové adaptace jsem neviděl a byt se jedná o nenáročnou zábavu,tak jsem si to celkem užil.Jasně postavy tu nejsou bůhvíjak zajímavé a jen o té hlavní víme něco více,akční sekvence jsou opět umělé a jo některé řezničini byli cool,jediné pozitivim je celkem slušný lore a zajímavý úvod ale to je prostě málo,pokud chcete nalákat nové fanošky,ale jako zábava na páteční večer po práci to funguje na jedničku. ()

SunHee

Hru moc neznám, sama jsem ji nikdy nehrála, ale alespoň trochu vím, o co se jedná. Je možné, že bez herních znalostí mi přišel film fakt na nic. Ani ty bojové scény nebyly záživné a příběhu chyběla dynamika a. elková pointa. Vlastně jsem moc nepochopila, o čem to bylo. Mortal Kombat bez Mortal Kombatu. Ale i přesto jsem tomu dala 2* aby se neřeklo. ()

Polux

5/10 | Hmm, not great, not terrible. Po Monster Hunterovi, bohužel, letos další herní adaptace ze škatulky "vidět a zapomenout". Snad se stane zázrak a Uncharted nedopadne stejně. | Přitom prolog je docela fajn a vůbec by mi nevadilo, kdyby se celý film odehrával ve feudálním Japonsku a děj se točil pouze okolo těch dvou postav. Protože všechno ostatní je těžký průměr. Od herců, přes akci a bojovou choreografii (tj. to hlavní, kvůli čemu to celé vzniklo), až po triky a lokace. Brutalita a fatality potěší, ale to je tak všechno. | Nerozumím tomu, proč není hlavní postavou Cage, proč je Goro řadový kanonenfutter a nikoliv boss na konci, nebo proč ve filmu není samotný turnaj (wtf, tak k čemu ty turnaje vůbec pořádají, když je jedna ze stran totálně ignoruje?). Finální bitka Sub-zero vs Scorpion byla ok (a úplně by se obešla bez Younga), Goro také nevypadal špatně a Kanovy vtípky a glosy se sem tam rovněž povedly, ale zbytek je jednoduše jen nuda a šeď. Zkrátka promarněný potenciál. | Na druhou stranu, mohlo to dopadnou mnohem hůře (viz Monster Hunter:)), takže na případnou dvojku se určitě podívám a třeba se mi trefí do vkusu více, než jednička. | PeZet ()

Mitchoza

Příjemná vzpomínka na 90tky. Film sype, pořád se něco děje. Je to takové, řekl bych, příznané béčko. Ale skvělá zápletka, překvapivé zvraty nebo napětí, nejsou tím, co bych od Mortal kombat chtěl. Je to hlavně o bojových scénách a o postavách, které známe z her. Tady mají tvůrci mezery. Hlavní postava mě vůbec nebavila. Škoda toho, protože ve světě MK je z čeho vybírat. Naopak chválím přidání "fatality" a "brutality" knock outů. Abych to shrnul - film se mi celkem líbil. Budu se těšit na pokračování. ()

motyka52

Neviděl jsem žádný původní Mortal Kombat, nikdy jsem nehrál hru, takže jsem nechytal žádné odkazy a vlastně jsem ani pořádně netušil, o čem to bylo. Ale mydlili se tam řádně, skoro pořád a fakt mě to bavilo. A to i při vědomí, že je to hrozně debilní. Kdyby mi bylo deset, pustil bych si to s Fukovým rychlodabingem třikrát po sobě a další den bych o tom vymýšlel historky ve škole. ()

Tarlom

Začnu tím pozitivním. Je hezké vidět postavy, které si k vítězství dopomůžou mozkem. Není to nutně pokaždé, ale pár takových scén by se našlo. Pokud jde o humor, některé vtipy byly fajn, jiné možná lehce na sílu, ale v zásadě jsem s ním taky neměl větší problémy. S čím jsem jisté problémy měl, byl třeba podivný power up nebo scéna, kdy jedna z postav drží nepřítele a snaží se ho zabít, ale z nějakého důvodu si to rozmyslí a jen ho odhodí, aby se ho o chvilku později pokusila zlikvidovat tím samým způsobem. Nejsou to nutně velké problémy, ale obzvlášť když jich je víc, tak výslednému dojmu moc nepřidají. Nemůžu říct, že by na mě tahle adaptace udělala zvlášť dobrý dojem (i když kdybych byl fanouškem her, třeba bych hodnotil pozitivněji). Ale možná jsem až moc kritický a pokud chcete jen něco nenáročného, u čeho vypnete, asi si to i můžete docela v pohodě užít. ()

flyer.nick

Neznám hru ani předešlé filmy, takže nemůžu srovnávat. Ale zas tak moc eRkové a brutální mi to nepřišlo, prostě taková standardní mlátička, kde se ví jak to dopadne už od začátku, protože proč by to jinak točili, a kde to nic převratného  nepřinese. ()

babuška

no já jsem vyloženě nasjanej, kravina plná přiblblejch dialogů, komik, napůl šikmej, úplně šikmej a silná bloncka, no v podprdě určitě a jeden bleskoun, děj žádnej, starší verze měla aspoň něco a dobrej hudební doprovod, 1/10% za snahu ()

Danny_0707

Tak za mě TOP!!! Cítil jsem se jako po prvním shlédnutí Transformers 1. Je to Béčkový jak Čapa!!! A o to jde!!! Fanservice jako prase :) Jasný není to film pro každého to ne, jak jsem psal je to hlavně pro fanoušky té hry :) Věřím ze spoustu lidi ani neví kdo nebo co je to Kabal :D prostě vypněte, dejte popcorn a jdete do toho!!! ()

666Hellboy

Bylo to takový, jaký jsem to čekal. Za mě film roku a doufám, že bude pokračování. Parádní soundtrack, vizuály, postavy a souboje. Mortal Kombat znám strašně dlouho a tohle je naprostá fantazie. To co si fanoušci přáli, tak dostali na zlatém podnose. Nemůžu skoro nic vytknout, takže dávám 95 %. ()

Kalor1

Jednoznačne sa jedná o bojový film, takže ak čakáte romantiku a prechádzky v parku tento film Vám proste nesadne. Nová hlavná postava celkom zaujme pri čom je doplnená Sonyou a hlavne "zábavnejším" Kanom, ktorý je proste konečne aký má byť. Celkovo sa mi páčili postavy vo filme najviac sklame asi Reiko, či už hereckým výkonom alebo aj bojovým štýlom. Rovnako sa možno viac čakalo od Gora avšak jeho boj poteší a dodáva celkovo deju nejakú iskru. Naopak Sub Zero je proste príliš silný čo poteší hlavne jeho fanúšikov. Boh hromu a blesku však pôsobí nemastno a neslano a celkovo som nemal pocit, že mu ide o záchranu Zeme.... Celkovo je proste film robený pre milovníkov bojových filmov pri čom nie je až tak dôležité byť dobre zorientovaný v MK universe... Reálne by som hodnotil na 80 % nakoľko som fanúšik dávam 100 % aj napriek spomenutým mínusom. ()

Andrew88cz

Tak jako fanoušek Mortal Kombat jsem měl poměrně velká očekávání i vzhledem k tomu, že ještě ráno to mělo hodnocení na 88%. Bohužel jsem nedostal úplně to, co jsem očekával... Souboje a efekty byly fajn, ač i tam se kolikrát dalo řešit dané sekvence lépe. Fatality a dané schopnosti bojovníků jsou podány celkem dobře a efektivně. Co ale film hodně sráží, tak jsou herecké výkony hlavních postav a především takový nemastný, neslaný příběh. Pro fanoušky Mortal Kombat to bude fajn zpestření a není to úplný průšvih naopak lidi, co hru Mortal Kombat neznají a především nemají přehled nad postavami to bude spíš utrpení. (6/10) ()

hmyzovrah

Tento snímek, bych nazval jakýmsi předfilmem, před turnajem. Shang-Tsung a Raiden, hrůza a Kano nejlepší postava, asi skončila.. Ovšem v tom vidím potenciál na pokračování, páč Johnny Cage, Kitana, to můžou zachránit. ()

Druhý Mortal Kombat oficiálně potvrzen

Druhý Mortal Kombat oficiálně potvrzen

27.01.2022

Fanoušci fatalit a eRkové herní brutality můžou jásat, drsný Mortal Kombat se totiž oficiálně dočká sequelu. Snímek z loňského roku režiséra Simona McQuoida si sice odbyl premiéru vedle kin současně… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Russell Crowe zakládá vlastní studio

Russell Crowe zakládá vlastní studio

17.06.2021

Herec Russell Crowe (Gladiátor, Muž z oceli, Správní chlapi) oznámil založení nového studia v Austrálii. Studio bude postaveno přímo v Novém Jižním Walesu, regionu, kde herec žije posledních 25 let.… (viac)

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

28.04.2021

Analytici si opět hráli s diváckými přehledy a statistikami a nově tak víme, jak se na streamovací službě studia Warner Bros. dařilo herní novince Mortal Kombat. A šéfové z HBO Max si nejspíš mnou… (viac)