Jack-Jack útočí

• USA Jack-Jack Attack
Animovaný / Krátkometrážny / Dobrodružný / Komédia
USA, 2005, 5 min

Jack-Jack Parr by neměl mít žádné úžasné schopnosti jako jeho rodiče a sourozenci. Tedy alespoň si to všichni myslí, ovšem jen do okamžiku, kdy se celá rodina vydá zachraňovat svět a malý Jack-Jack zůstane doma pouze s chůvou Kari. Dívka to nebude mít vůbec snadné, protože Jack-Jack je číslo a jeho potenciál je poměrně velký. (HBO Europe)

McM

Brad Bird ukázal, že umí. Pro mě osobně je tahle roztomilá "třešnička na dortu" lepší než samotní Úžasňákovi. Mám rád tyhle Pixarský kratký blbiny. ()

Herráček

Jak z jednoho filmu udělat dva... Aneb vynechaná scéna na cestě do světa... Pravdou ale zůstává, že onen "příběh" samotného filmu vcelku dokresluje... ()

Norino12

Na takýto krátky animák ako dodatok to fakt nemá chybičku. Je to zábavné a milé proste také ako má byť. Zlepšilo mi to deň a tak by to malo byť vždy. Pokojne by som prijal keby to bolo ešte o kúsok dlhšie ;) ()

Rozjimatel

"Now, who's ready for some neurological stimulation?"     Celkom milý krátky bonus k animovanému filmu The Incredibles (2004), ktorý bol pôvodne mienený ako súčasť toho filmu, ale napokon bol vystrihnutý a uvedený ako bonus na príslušnom DVD. Chudera sympatická pestúnka Kari si s tým podareným drobčekom Jack-Jackom niečo užije (ešte že je taká vynaliezavá), je to pomerne akčné, so slušnou animáciou, ale na menej ako 5 minút to je trochu málo nápadité (repetitívne), s iba mierne nadpriemerným humorom. ()

Mikeel

Úžasňákovi byli jednu dobu můj nejoblíbenější animák a do dneška patří mezi ty nejvíc oblíbené a v těhle necelých 5 minutých jsem se stihnul dobře zasmát. Možná by si tahle rodinka zasloužila pokračování! ()

Zalost

Naprosto kouzelný doplňek už tak skvělých Incredibles. Malý Jack-Jack chůvě skutečně zatápí, občas doslova, a při tom nepřestává se svou kouzelnou mimikou, to vše až do apatického finále. ()