Jack-Jack útočí

• USA Jack-Jack Attack
Animovaný / Krátkometrážny / Dobrodružný / Komédia
USA, 2005, 5 min

Jack-Jack Parr by neměl mít žádné úžasné schopnosti jako jeho rodiče a sourozenci. Tedy alespoň si to všichni myslí, ovšem jen do okamžiku, kdy se celá rodina vydá zachraňovat svět a malý Jack-Jack zůstane doma pouze s chůvou Kari. Dívka to nebude mít vůbec snadné, protože Jack-Jack je číslo a jeho potenciál je poměrně velký. (HBO Europe)

jojinecko

Jack-Jack Attack je pre mňa presne to isté ako v prípade kraťasu The Penguins in a Christmas Caper (ktoré sa mi páčilo veľmi) a filmu Madagaskar(nepáčil sa mi)...Incredibles nič moc, ale ten malý "ďábel" stál za to:) ()

Dr.film

Jack-Jack Attack není přímo samostatně udělaný krátkometrážní animovaný film je to spíše něco na způsob: co se nevešlo do Úžasnákových hezky naformátované do krátkometrážního tvaru. ()

rikitiki

Rozhodně se té chůvičce nedá upřít snaha. Dokázala se postarat o dítě, které jako by vypadlo z noční můry nějaké vychovatelky. Zvládla to vlastně docela dobře :) /29. 6. 13./ ()

Iggy

Na Úžasňákových se mi nelíbilo prakticky nic, až na malého Jack-Jacka, který je prostě rozkošný! Stejně tak v tomhle filmečku. ()

Falcor

Některá batolata jsou prostě trošku jiná, než ta ostatní. Většina prťat opravdu jen tak pro zábavu nehoří a nespaluje au pairky lejzrovým pohledem, to hlavně ta od Pixaru. Ale jinak jsou všechna roztomilá. (hlavně, nejsou-li vaše) ()

frashmaker

Príma úlet. Malý Jack Jack je pěkný podvraťák a určitě bych ho nechtěl mít doma. Ale hlavně že z toho má srandu. Brrr. Mimochodem... Jak udělal to samovznícení?!?!?!? ()

Naslund

Jako bonus k Úžasňákovým zábavné s pěknou pointou. Pro fanoušky filmu tedy přijemný doplňek. Samostatně méně vtipné a zbytečné, takže lepší je si nejprve počkat na film. ()

ABLABLABLA

Jo práce chůvy je někdy opravdu náročná:) Úžásňákovi jsou skvělý film a tohle je jen o něco málo horší jednohubka věnována Jack-Jackovi, který si za boha nemůže vybrat, co bude jeho schopností. ()