Svatba ve třech

• Veľká Británia Imagine Me & You
všetky plagáty

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiálny text distribútora)

kareen

I když se zápletka této romantické komedie trochu liší v tom, že zamilovaný pár místo ona a on tvoří dvě dívky, zbytek už se nese v duchu stokrát viděného příběhu o lásce na první pohled. Ovšem znáte to, jsou případy, kdy vás takto provařený námět spíš znechutí či k smrti znudí, ale také se občas stane, že narazíte na film, který vás okouzlí natolik, že mu ta klišé rádi odpustíte. A u mě je to právě tento případ. Ani přesně nevím, proč se mi snímek tolik líbil, snad za to mohou sympatické postavy nebo ta celková pohoda, kdo ví? Ale jedno vím jistě, ten dokonalý happy end jsem jim zbaštila i s navijákem. ()

pepo

Dievcata, nevydavajte sa bez lasky. Pocas svadby sa z vas totiz lusknutim prsta stanu lesby. Mohla z toho byt fajnova babska variacia na Call me by your name, no to by scenarista musel bud napisat funkcnu expoziciu, hlavna hrdinka by nemohla byt uplna krava alebo zase je problem iba v tom, ze som poloclovek. Skodo toho, pretoze vacsina filmu je velmi prijemnou queer romancou. Lena Headey je na zozratie, ma to srdiecko a dobre to odsypa. 6/10 ()

ivishka

Průměrná romantika mezi stejným pohlavím. Na začátku náladová hudba spolu s krásnou nevěstou a vyšňořeným ženichem a konec pro něj hořký ovšem pro nevěstu a květinářku sladký, až jsem se málem utopila v karamelu. Herecké výkony nic moc - krom mé oblíbené herečky Piper Parabo, která takto už podruhé ukázala, že za peníze se nebojí zahrát lásku se ženou :-D. ()

JohnCZ

Hodně příjemná, leč v tomto podání hodně nerealistická romantika. Film samotný z objektivního pohledu není nic extra, scénář je předvídatelný až hanba, ale více jak polovinu hodnocení tvoří obsazení - mezi Piper Perabo a Lenou Headey funguje místy až neskutečná chemie. Lena mě neustále překvapuje - dokáže zahrát jak bezcitnou mrchu, tak křehkou krásku. ()

zmates

Příjemný kousek, který nechce nikoho urazit, ale zřejmě ani nadchnout. Námět je to zajímavý, pojetí už trochu pokulhává - výběr herců na jedničku, ale je to celé takové povrchní, přihlouplé nebo jsem to dostatečně nepochopil? Nu což, zaujmout diváka v rámci tohoto žánru se dnes už v podstatě rovná majstrštyku, já to tedy náležitě ocením. ()