Drama režiséra Kirsi Liimatainen o dospívání a hledání sebe sama.
Příběh o dospívající dívce Sonje (Sabrina Kruschwitz), které právě bylo šestnáct a tráví nudné léto na předměstí. Sonja nevychází se svou matkou (Nadja Engel), jejich byt jí připadá nepříjemně malý. Sonja zjišťuje, že nemá zájem o svého přítele Antona. Má pocit, že jediný kdo jí rozumí je její nejlepší kamarádka Julia (Julia Kaufmann), se kterou brázdí ulice na skútru. Čím více času Sonja s Julii tráví, tím více si začne uvědomovat, že její city k ní jsou již za hranicí přátelství. (Elfilms.cz)

sedlo03

Nečekejte nic velkého. Originální nápad, to ano, ale absence rozpočtu, či nějakého X faktoru, který by děj přehoupl o level výše tam prostě není. Škoda. 60% ()

Katullka

Tam je toho nadmíru všeho. Bohužel i se skvělým scénářem neudrželi alespoň originální provedení ze strany technického rozmezí filmu-kamera, střih. Někde na poli zajímavého artového filmu a pubertální sračky. Ale protože se nám svět spojuje, tak mě se spojil příliš. Proto, tak vysoko. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) ...za to, že citlivé období první velké lesbické lásky se s úsměvem prožít nedá, hvězdička Sabrině Kruschwitz za herectví, kde bylo potřeba a kde to scénář vyžadoval a že jsem jí uvěřila - za to dík moc!...a taky za to, že ty pomalé blízké záběry byly doopravdy moc krásné! A taky za to, že spolu jezdily na motorce! A četla jí báseň! =´) ()