Zúfalé manželky

• Česko Zoufalé manželky (viac)
Z nakrúcania 3 - Neal McDonough, James Denton, Dana Delany
Dráma / Komédia / Mysteriózny
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (viac)

Je to možné? Mary Alice Young (Brenda Strong) vyzerá tak šťastne. Nádherný dom na predmestí, spoľahlivý manžel, dieťa a mnoho ďalších vecí. Toto všetko sa rozhodla zanechať? Zdá sa, že áno, ale človek by tomu najradšej neveril. Lenže o pochybnostiach nemôže byť ani reči vo chvíli, keď táto žena ukončuje svoj na prvý pohľad šťastný život výstrelom revolvera. Lenže akokoľvek je to netradičný úvod, táto postava sa s divákmi rozhodne nelúči. Práve naopak. Bude to práve Mary Alice Young, ktorá nás bude sprevádzať po tomto malebnom predmestí a zoznámi nás nielen s jej rodinou, ale aj so susedmi a najmä s jej priateľkami. Iba vďaka jej teraz už nadprirodzenej schopnosti sa dostaneme do diskrétnych zákutí, ako sú spálne alebo toalety. A iba vďaka nej sa dozvieme veci, o ktorých nemajú tušenia ani tí, ktorých sa to najviac týka. Nazrime teda do životov jej piatich najlepších priateliek a spoznajme ich skutočné životy... Mimoriadne úspešný seriál televízie ABC získal tri zlaté Glóbusy, päť cien Emmy a mnoho ďalších cien. (oficiálny text distribútora)

lucascus

Má to svoje kouzlo, říkal jsem si, že téhle americké "slátanině" nepodlehnu, ale stejně se koukám a líbí se mi to. Fajn tvářičky hereček a neokoukaný ironický humor dělají své... ()

!Malak-11!

já jsem ještě neokomentoval Zoufalky? Naprosto dokonalý seriál, který si neustále udržuje svůj standart.. Ano má to své mouchy (velmi častá vražda, sebevražda...)...Ale co by taky měli pořád vymýšlet. Já považuji Zoufalky za jeden z nejkvalitnějších seriálů! 1,2,3,4,5,6 sérii jsem viděl už asi 5x a neustále mě baví.. to asi mluví za vše ne? Dalším velký plusem je výběr hereček, které se dokonale hodí do rolí, které ztvárňují a scénárista napíše scénář, přesně podle toho jak ho daná herečka dokáže zahrát! Prostě zbožňuji ZOUFALÉ MANŽELKY ()

liuk

Desperate Housewives je opravdu geniální seriál, teď během druhé sézony (první měla ještě docela významný nádech "tajemna") si člověk naplno uvědomuje, jak je to strašně podobné všem těm Dallasům nebo Rodinným poutům, jenže i tak to úplně hltám. Nevím, čím to je, jestli opravdu vtipnými scénami, tou zde již zmíněnou nadsázkou, skvělými herečkami i hercemi, asi od každého trochu. Určitě bych ale netvrdil, že to má něco společného s nejpříšernějším seriálem Sex ve městě, DH jsem dlouho odkládal, protože jsem měl taky nějaký předsudek, že to tak bude, naštěstí mě během prvních 15 minut pilotu holky přesvědčily u opaku. Dal bych asi spíše 4*, ale když si uvědomím fakt, že každý nový díl musím vidět okamžitě po americké premiéře, tak to navýším až na 5*, na tenhle syndrom mě totiž sbalí opravdu minimum seriálů. Je ale více než jisté, že vzhledem k obrovským úspěchům bude natočeno milión řad a za třicet let se lidé budou Desperate Housewives posmívat podobně jako teď Dallasu, který dřive také trhal rekody :) Pokud nechcete koukat "alternativními" cestami, určitě si tenhle velmi origiální skvost nenechte ujít, až nám ho nabídne nějaká česká tv. ()

masw

Slibovali komedii a zábavu, čekal jsem pitomou slaďárnu, ale zmýlil jsem se. Sice ano je tam určitá "romantika", ale je tam také vtip, super hlášky a polonahá Eva Longoria Parker, kvuli ktere na to obcas koukam. ()

toyrider

Většina podobných seriálů postupem času upadá, ale "manželky" podle mě ne, možná i naopak.Tenhle kousek mě prostě nenechá vydechnout.Každou chvíli nějaká další skvělá, vtipná situace a já sebou napjatě vrtím na gauči a se zvědavostí čekám, co to scénáristé zase ušili. ()

Roseinka

Tenhle seriál mě nikdy nemůže omrzet. Má všechno, co má správný seriál mít. Směji se, brečím, bojím se, uvažuji nad tim, kdo co udělal apod. Fakticky mě strašně moc baví a vždy se těším na každý nový díl. Herci jsou naprosto excelentní a ten, kdo vymýšlel scénář je u mě taky frejer. :o) ()

Vironey

Tak jsem se po letech znovu podívala na první sérii s odhodláním, že to dokoukám komplet, taková nenásilná humorná jednohubka ve stylu Gilmorek. Po první sérii, kterou jsem dokoukala se sebezapřením, končím! Parta vymaštěných kravek z předměstí, které jsou karikaturou sebe sama, se neustále díky své neskonalé demenci potýkají s různými problémy. Kráva číslo 1 je nadutá a progresívní matka, která těžce nezvládá svoje děti, z nichž rostou rozjívení hajzlíci, a kráva je z toho na prášky. Kráva číslo 2 je hovado non plus ultra, které se běžně stávají nejnemožnější pády, úrazy a nepříjemnosti ve stylu "jejky, zapálila jsem sousedce dům", mimo to se ji zoufale snaží vštípit alespoň trochu rozumu její čtrnáctiletá dcera; a kráva je z toho na prášky. Kráva číslo 3 je zrzavá, což už samo o sobě je diagnózou, tahle je ale k tomu ještě stepfordskou paničkou ad absurdum, které (ach ten šok!) zahýbá manžel s okresní kurvou a syn je hulící bukanýr; a kráva je z toho na prášky. Kráva číslo 4 je sebestředná a sobecká pipka, co šu** svýho nezletilýho zahradníka a tají to před svým manželem, který je normální magor, a když náhle otěhotní a neví, s kým to má, tak je kráva taky na prášky. No nezabili byste je všechny? Kromě té mírňounce jízlivé stylizace se to ale bere vcelku vážně a bohužel to není ani příliš vtipné. ()

Molir

Clovek se u toho pobavi skvele - ale clovek >25-30 let, neni to nic pro mladezniky ;-) asi nejvice bych vyzvednul smysl scenaristu pro naprosto necekane situace a jejich reseni - proste neni to "ze zivota" apod. cim se snazi divaky krmit ceske TV, ma to v sobe poradnou davku nadsazky a ironie, a prave to tomu dava tu spravnou stavu... ()

Almásy

po hereckej stranke sa neda co vycitat ,exceluje vsetkych 5 zufalych gazdiniek. pribehy zo zivota, niekedy klisovite az strach, niekedy nehorazne originalne. take guilty pleasure :) ()

P1tr

Seriál o 4 zoufalých manželkách v poklidném městečku? proboha to bude kravina....říkal jsem si než jsem ho začal sám sledovat. Seriál polný humoru, lásky a tajemství. Zkrátka pohoda!!:) ()

Pipes

Zajímavá hudba a vizuální zpracování (takové živé barvy...). Jinak mi ale tento seriál nic moc neříká. Sem tam je nějaký díl lepší, ale většina dílů nic moc. ()

jatamansi

Zoufalky jsou má krevní skupina a i když bych měla být objektivní a dát jim jen 4*, tak srdce říká 5 a to je někdy mocnější rozumu. Bráním se na webu sledovat obsah dalších dílů a když jsem se dočetla při hodnocení čtvrté části o sestřihu v posledním díle a o tom, co bude v páté sérii, byla jsem naštvaná. Sama se povahově potácím mezi Susan a Lynette a ještě pořád mne ony dvě i tvůrci překvapují. Jen těch kil já mám o něco víc. Fascinuje mne propletenec vztahů a tu naznačení, tu vysvětlení a do toho buch, další zápletka. Můj život je ve srovnání s nimi k poněkud nudný, ale o to víc se těším na další díl a potažmo na další řadu. ()

Drnqonovic

Typický příklad seriálu zkouknout jednou a dost. Ze začátku výborný nápad plný zajímavých postav, vztahů a situací se později zvrhl k absurdním scénám a naprosté nepřehlednosti. Seriál trpí klasickým schématem umělé natahovanosti - neustále nové postavy, flashbacky, flashforwardy, vztahy jako z telenovely (Gabriel), dementní až trapné scény (Susan), a naprosto otřesná a nesympatická nová postava (Kate). Ke konci už mě ten seriál moc nezajímal a berličky typu tornádo a posun o pět let dopředu mě doopravdy znechutily. Prostě to producenti jako ideální dojnou krávu totálně zk*rvili. Škoda. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (viac)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006