Útok pavúkov

• Česko Pavoučí teror (viac)

Vieš čo sa môže stať, keď prejdeš cez toxický odpad s exotickými pavúkmi v ruke? Ako každý správny fanúšik mrazenia v chrbte isto vieš, že ak sa pavúky dostanú do kontaktu s chemikáliou, narastú do obrovských rozmerov a začnú ničiť všetko okolo seba. Obyvatelia malého banského mestečka zistia, že nešťastnou náhodou sa vyliala chemikália do jazera a to spôsobilo, že stovky malých pavúčikov zmutovalo do obrovských rozmerov... A sú hladné. Keď sa spustí alarm je to povel pre baníckeho inžiniera, aby dal dokopy skupinu ľudí, ktorá pozostáva zo šerifovho syna Mika, jeho dcéry Ashley, paranoidného hlásateľa v rádiu Harlan Griffita a námestníka veliteľa polície Peta Willisa. Táto skupina sa stretne v boji proti krvilačným osemnohým príšerám. Dobrú chuť! (oficiálny text distribútora)

waltosin

Dobrá hororová komedie, kde jsou pavouci jenom velcí a dobře skačou a nemusej lítat nebo plavat, jako zvířátka od společnosti ASYLUM! 60% ()

route60

Zábavný filmeček který se nebere příliš vážně, mám rád pavouky a tady jich je dost a na dobu svého vzniku docela slušné triky. ()

TesterX

Těšil jsem se moc a moc. Ale dostal jsem jen špatné herce, nudné dialogy, přebytečnou romantiku, málo pavouků a ještě méně humoru. Film jsem viděl včera a nedokážu si z něj vybavit něco konkrétního. ()

premeq

Asi jsem divný, ale já jsem se nesmírně dobře pobavil... chování a zvuky naprogramovaných pavouků jsou dokonalé. Smál jsem se až dokonce a nezaregistroval jsem ani jedno hluché místo. Zkrátka paráda!! ()

XI-XAO

Když jsem čirou náhodou narazil v TV na Pavoučí teror, nebyl jsem si jist, jestli to myslí vážně a je to neskutečně špatný horor, nebo zda to je úmyslně natočené Béčko s nadsázkou. Sedl jsem tedy k ČSFD a řekl si, že pokud bude v popisu pouze horor, jde to do odpadu, pokud tu ale naleznu horor / komedie, že si to zaslouží alespoň 3 hvězdy. Takže tu máme 3* za remake starých hororů o útocích všech možných hmyzáků, slizáků, obojživelníků, hadů.......... ()

Chaloupek

Kdyz se zamyslite, tak je to vlastne na ctyri hvezdy - mile priblbe, vtipne a na nic si to nehraje. A ma to Kari a Scarlettku. Za me moc pekna podivana. ()

chlievik

Ľudia, ktorí nemajú radi agresívne filmy, kde sa strieľa na ľudí, si prídu na svoje :) Zápletka je tu úplne mentálne retardovaná, klasický príbeh, pavúky "zožerú" niečo chemického (nevidel som film od začiatku hehe), a zvačšia sa do mega rozmerov. No a samozrejme, útočia. Poriadna strieľačka, pri ktorej každý pavúk čo je odbachnutý, okrem zelenej tekutiny príjemne spľasne. Dav ľudí uteká, najprv hŕstka do karavánu, potom celá skupina ľudí do supermarketu, a nakoniec do bane, kde sa nachádza zlato, a kde je aj dostatok metánu, aby sa pavúci v poslednej sekunde dali priškvariť. Len nechápem prečo a koho môže napadnúť urobiť takýto debilný film. Kto proste v Hollywoode ráno vstal, a povedal si: "OK, urobím ďalšiu blbosť, kde sa bude strieľať po krvilačných pavúkoch obrovských rozmerov." Že sa ešte nájde producent a sponzor takéhoto filmu. No nič, pavúky však skapíňali fakt kvalitne, len ich mohli postrieľať kúsok viacej.... ()

Askaneli

Nesnáším pavouky. Prostě a jednoduše, dvě nohy jsou v pohodě, čtyři jsou tolerovatelný, ale jakékoliv kvantitativní vybočení z tohoto optima je naprosto zavrženíhodné. Kromě zuřivého pavoučího pogromu se sem tam zjeví i nějaká zábavná scéna. A mladá Johanssonová i se svou filmovou mámou u mě způsobují překrvení středních partií. Takže pět hvězd (opravdu musí být rudé?) je zcela adekvátním, objektivním a odborným hodnocením. ()