Masaker v Texase

• Slovensko Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia (viac)

Vilmer je notorický zabiják, který svou oběť vždycky nejdřív důkladně vystraší a pak ji zabije. Tentokrát se mu do rukou dostala skupina mladých lidí, kteří uvízli po autonehodě uprostřed noci na opuštěné cestě. Vilmer je expert svého oboru a zná stovky způsobů jak zabít svoji oběť tak, aby co nejvíc trpěla. Ještě nikdo mu nedokázal uniknout (oficiálny text distribútora)

Carreen odpad!

Fakt mi dělalo problémy se na ten film dodívat, úplně mi trhalo srdce, že chudáček Matthew ze sebe na začátku kariéry udělal totálního idiota - jen v tom špatném slova smyslu... ()

Alexandre

Jsem rád, že mám to zkouknutí za sebou. Byla to opravdu nehorázná nuda od začátku až do konce, žádná atmosféra, ani jsem se moc nezasmál. Zbytečnost, ale na hvězdičku to snad je. ()

LabySo69 odpad!

Tak pokuď jsem u Leatherface III tvrdil, že to nemá téměř nic společnýho s The Texas Chainsaw Massacre, tak nevim, co říct o týhle absolutní hovadině, která nemá s TCM už naprosto nic společnýho. Z Leatherfacea je nějakej transvestitickej kripl, kterej je sám "šikanovanej" nějakým buranským "šéfem party" v podání hroznýho Matthewa McConaugheye. Všechny postavy se chovaj tak dementně, že by snad mohli zapadnout i mezi politiky :D. Hlavně ten blbec, kterej tam je asi jakože za chytráka a pořád mele nějaký citáty slavnejch osob. Motorovka se ve filmu objeví na konci filmu a ještě ke všemu asi tak na pět minut. A ten katastrofální konec!? To je samo o sobě horor... 90 minut totální hrůzy... Bohužel úplně jiný hrůzy, než by člověk od hororu očekával. ()

Likan7 odpad!

Zajímalo by mě, jestli si jsou někdy tvůrci vědomi, že prostě a jednoduše točí naprostou sra*ku. Že se prostě všichni sejdou takhle večer v hospodě a řeknou si:" Hele pánové, tohle je vyloženej odpad." Stále si říkám proč to někoho baví. Po tomhle fakt nechápu jak to mohla Zellweger a McConaughey dotáhnout v Hollywoodu takhle daleko. Jeden z nejhorších a nejnudnějších filmů co jsem viděl. ()

Knor

Dal jsem tomu šanci a nechtěl jsem věřit, že by to byl až takovej shit, no a ono je to fakt katastrofa :-) Naprosto debilní scénář, k tomu nulový napětí, nulová akce, žádná krev a Leatherface je tlustej uječenec. Jediní kdo se snažili byli Renée a Matthew, taky se jako jediný vyhrabali z týhle filmový žumpy do první ligy. Tohle prostě není ani horor ani komedie ani drámo, nic co by stálo za to. Je to jen vyprahlá ujetost, která jen nudí. ()

Scraffy

Tak toto nemá s hororom nič spoločné a čo je ešte horšie v podstate ani s Texaským masakrom. Samotný Leatherface vyzerá ako žena a k tomu škrieka a plače (WTF?!). Matthew McConaughey je úplne zlý. Toto je hanba! ()

G04T

Tohle ne... Tohle rozhodně ne, vůbec ne! 1 hvězda za McConaugheye jinak to byla sračka přímo říkajíc o odpad nebo o 1 hvězdu. ()

dobbin odpad!

The Texas Chain Saw Massacre je sice úchylárna, ale tohle je nudná úhylárna, navíc to není originální a celkově je to úplně k h*vnu. ()

habertek

Náhodou to nebylo zase tak hrozný jak to podle zdejšího hodnocení vypadá! Jo je to blbost! Jak už jsem psal u dvojky Texaský masakr a horor-komedie? E-e teda...to k sobě očividně nějak nejde ani při druhém pokusu. To museli byt v začátcích kariéry Renée a Matthew asi hodně zoufalí, když šli do tohodle filmu. Nejvíc mi tam asi vadilo ztvárnění Leatherface! Z ,,dsného" zabijáka tam udělali nějakého ukňouraného chudáka, poseroutku a co bylo nejhorší tak jakousi transku! Ale tak některé vtipné scény zabírali, sem tam se dostavovala chvílemi hororvá atmosféra, která však byla v mžiku něčím pokažena, ale rozhodně se na to dalo podívat! Aspoň jednou určitě! 39% ()

Pitryx

Klišoidní jako kráva. Přesto film několik světlých okamžiků zcela jistě má. Co však nemá, je nápad. Pokud se dá ještě něco kolem toho vymyslet. Vše vychází z již několikrát opakovaných situací a scén. Přesto se na snímek dá dívat, i když asi ne několikrát. ()

borohub odpad!

O co kurva v tomhle filmu jde? Vydržel jsem koukat do konce, ale stejně jsem nepochopil o čem tento film vůbec je.. Ztráta času nic jiného.. 5% ()

horor2 odpad!

Omlouvám se, ale co to kurva bylo? Na VHS psali VAROVÁNÍ: TENTO FILM NENÍ VHODNÝ PRO SLABŠÍ POVAHY! Nebo něco v tom smyslu, tak jsem natěšený valil domů, málem jsem si i rozbil po cestě hubu a nakonec jsem dostal takovou sračku! Po 10-ti letech jsem to viděl znova a opět jsem měl nepříjemnou pachuť. Prý vyšla nějaká PRODLOUŽENÁ verze, tak uvidím, co to bude. ()

Lajty

Matthew McConaughey si vskutku užívá svou roli. Je to spíše komedie než horor a já jsem se hodně bavil. Skvělé hlášky, motorová pila, bláznivá rodina...prostě výborná podívaná. ()

elanista1 odpad!

Fakt nenachadzam slov, myslel som si ze som uz videl zle filmy, ale taketo nieco som teda este nikdy nevidel. Takyto odporny hnus, ktory pojem film ponizuje na najnizsiu uroven si nezasluzi ine hodnotenie ako odpad! Ono ten film sam seba zhadzuje nepochopitelnymi, ale fakt nepochopitelnymi logickymi lapsusmi a preto sa ani len naznakom neda brat vazne, cloveku sa fakt chce plakat a smiat zaroven, lebo toto niekto kto ma trocha sudnosti nemoze natocit. Trapne neherecke vykony /v znesitelnej miere je akceptovatelna len Zellweger/, odveci dialogy, neskutocna logika, neuveritelne spravanie postav, absolutne ziadne napatie. Skusme si nieco nacrtnut.. ste sami traja v lese, dvaja kamarati utekaju za autom, co urobite vy? Urcite sa rozbehnete sa nimi? Nie, ostanete tam stat uplne sam s baterkou, ktora vam uplne nahodou vtedy vyhori!.. Kluce od auta si samozrejme nechate zastrcene v aute.. Dalej, clovek vam ohmatava vlasy, pcha si ich pomaly do ust, vsimnete si to? Naco sa otocit.. Obet vam ujde do vlastneho domu a vy nemate od neho kluce, tak len stojite a cakate kym pride spolubyvajuci a otvori vam!.. Ste sam v dome, a viete ze to je dom vraha ktory vas nahana. Urcite sa budete snazit utiect? Nie, pojdete sa poriadne vymocit!..S istotou najhorsi film aky som videl. ()

Wulz

Masakr to teda opravdu je! :D ...kdyby byl tento příběh natočen jinak..byla by s toho velká řezanice..ale takhle?? Bohužel :/ ()

hruska.32 odpad!

Tak tohle... byla s prominutím sračka. Scénář, herci, děj, zkrátka všechno. Tohle není texaský masakr motorovou pilou jen pouhý televizní odpad. Kdokoliv tohle čte, tak se tomuto vyhněte. Pusťte si cokoliv jiného z téhle frančízi, jen né toto. ()