Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Akvarista

nudná zelená sračka. Udělat film ve kterým nemaj postavy žádnej vývoj, žádnej charakter, prostě nic, no to už chce dost odvahy...Děj stojí taky za hovno, vlastně ten film je celej tak nějak na hovno... hvězdičku za to, že jsem to dokoukal. ()

Pete

Edward Norton už se nechce proměňovat v zelené monstrum, Tim Roth by se naopak chtěl v monstrum proměnit, aby se mohli spolu poprat. ()

DoubleJo

Klasicky holywoodsky priemer oddychoveho charakteru. Edward Norton vzdy potesi vo filme, Liv Tyler je pekna a to je asi vsetko. A bad guy im celkom vysiel. Ale nic viac. Nicim originalne ani vynimocne. ()

Quendi

Nejlepší část filmu je, když dorazí Tony Stark. Zbytek je mix nevýrazného Edwarda Nortona, k nepoznání namaskovaného Williama Hurta, přízemního Tima Rotha, snaživé Liv Tyler a libovolného guláše výbuchů, řevu a různých jiných destrukčních činností. Kdo si myslí že když ve filmu všecho pořád lítá a každou chvíli něco exploduje, tak se může na všechno ostatní vykašlat, se pěkně plete. A proto byl tenhle film nakonec nuda. ()

Tuniak DF

V pokračovaní ďaľšej mainstreamovky tu máme znova Zlého Zeleného Zloducha. Tvorcovia tento krát proti nemu postavili nie len armádu, ale aj Zloducha číslo dva, ktorý je skutočne Zloduch, nie ako on, rozporuplný Zloduch. Edward Norton, u mňa vysoko cenení, týmto filmom bohužial u mna klesol o jednu priečku, pretože musel vedieť do čoho ide... ()

kubas369

Sympaťák Norton jako Neuvěřitelný Hulk? No proč ne. Celkově se mi film docela líbil jen by to sneslo lepšího záporáka Tim Roth je hrozně nevíraznej, což se přeci jen trošku zlepší když se z něj stane pěkná příšerka z vojenským výcvikem. ()

ratpile

U Incredible Hulka mám problém s pocitem ala další díl z továrny na komiksáky. Neoriginální vizuál, ploché postavy, spousta CGI a nic, co by alespoň trochu smrdělo nějakou svébytností. Ale co už, pořád se tam něco dějě, herecké sestava je sympatická - slušná odpočinková zábava. Průměr mezi ostatním Marvelem. ()

JajinkaBec

Když film začal, docela jsem zdejší nízké hodnocení chápala. Ten rychlý sestřih na začátku mě dost zklamal, takže jsem si chvilku docela vážně pohrávala s myšlenkou, že to snad vypnu, protože jsem si připadala jakoby hrozně ochuzená o docela podstatnou část příběhu. Ale asi to bylo tím, že jsem prostě čekala něco jiného - typické zrození hrdiny, jaké jsem zatím zažila ve všech ostatních filmových zpracování komiksů. Ale protože jsem to nakonec nevypnula, brzy jsem pochopila, že tady se nám hrdina zrodí nikoliv v zajetých kolejích. Myslím, že přesně tahle skutečnost je oním důvodem, proč mě to ve finále tak zaujalo a proč nakonec zdejší nízké hodnocení nechápu. Jedna hvězda patří Nortonovi. ()

Ernie_13

Incredible Hulk je jedno veľké sklamanie. Opäť raz zase nevyužitý potenciál skvelej postavy Hulk-a. Dialógy stojace za figu borovú, herci na čele s Edwardom Nortonom nehrajú (okrem Roberta Downey Jr. v záverečnom cameo), kamera tiež nanič, príbeh nehovoriac...proste jediné čo stálo za to bol spôsob ako bol zdigitalizovaný Hulk a taktiež záverečný súboj bol vizuálne veľmi dobre spravený. ()

STARKOVA20

Oproti jiným filmům od Marvela, mě tenhle Hulk strašně nudil, přišel mi hrozně zdlouhavej a navíc Edward Norton mi do role Hulka vůbec neseděl. Ani trochu. Ale na druhou stranu film extra blbina nebyl, jen mě absolutně nebavil. Dvě hvězdičky dávám za efekty a kameru. ()

Vanguard77

Jako fanoušek filmů podle komiksů jsem nadmíru spokojen. Herci fajn, příběh ač nekomplikovaný tu nějaký je a dává postavám potřebný drive, efekty a akce potom senzační. Sice to není stejných pět hvězd jako u Iron Mana či Avengers, ale na druhou stranu nejlépe filmově zpracovaný Hulk, co jsem zatím viděl. Dostalo mě, když jsem si všiml Lou Ferrigna na postu hlídače (pro ty nevědomé, ztvárnil Hulka před nějakými 30 lety) a nakonci potěšil náznak zařazení Hulka do The Avengers Initiative skrze příchod Tonyho Starka :) ()

gicous

Určitě lepší zpracování než jakým byl první Hulk Anga Leeho. Film stojí na třech výborných akčních scénách, které jsou doplněné klasickou a v daném žánru téměr povinnou romantickou "kaší". V hlavní roli bych uvítal spíše Banu než Nortona, ale ostatní role jsou obsazené s gustem. Na Liv Tylerovou se pěkně dívá a Tim Roth je správně slizký. Neuvěřitelný Hulk skvěle zapadá do marvelovského vesmíru, jejimž absolutním vrcholem jsou prozatím Avangers. Škoda, že s podobným nadšením a lehkostí nepřistoupil Leterrier i k titánům. ()

anyonecek

Na 1. díl už to nemá. Edward Norton mi vůbec do role Hulka nesedl a celkově ten příběh byl dost špatnej. Animace se to sice snažily zachránit, ale tak hloupý příběh a špatné herce to nemůže vylepšit nic. ()

Lenii

Komiksové hrdiny od Marvela mám ráda, a proto bych chtěla dát co nejlepší ohodnocení. Na filmu mi ale pár věcí vadí. Chápu, že to nejde vždy, ale když už se začne natáčet nějaký film a ten má pak pokračování, tak by bylo fajn, nechat hlavní postavu stejnou - stejného herce. I když se mi líbí jako Banner víc Norton než Bana, tak bych byla radši, kdyby se s obsazením tolik nemlelo. Stejně tak u postavy Betty atd. Taky se mi nelíbila vysvětlená návaznost na předešlé události - Hulk (2003). Prostě nemám ráda nesrovnalosti a přikrášlování, jak se to komu hodí do krámu. Jinak celkově se mi film velice líbil. Měl spád, děj, akci, trochu romantiky i humoru. 80% ()

Mire

Táto marvelovka ma až tak nebavila ako Thor, Spider-Man alebo Iron Man. Skúsim si pozrieť aj predchodcu z roku 2003, ale ťažko povedať či sa môj názor zmení. Dávam také slabšie tri hviezdy, lebo pozerať sa to dalo, chvíľami to bolo zaujimavé, navyše potešila prítomnosť Liv Tyler (keď už nič iné), ale z týchto super hrdinov mám proste iných favoritov. ()

kubilov

Jednoznačně lepší Hulk než ten od Anga Leeho, v porovnání s ostatními Marvelovkami - ať už vážnými či více komediálními - ale působí jaksi nepatřičně. Edwarda Nortona je škoda, bylo by zajímavé, jak by se s ním v budoucnu v MCU pracovalo. ()

BadAs

co na to říct hulk graduje .-) od prvních napinávých ale trochu vleklých minut až po zběsilé tempo...s každou minutou přibývá akce a tempo,téměř bez utlumu .-) a hulkuv poslední fight...je tak brutální pecka že sem byl zařízlej do sedačka a dýchal rychlejc než michael phelps .-) ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt