Príbeh sympatickej moletky s prebytkom kilogramov, ale aj lásky vo svojom srdci, ktorým si získa náklonnosť každého vo svojom okolí. Získa si i lásku krásneho Orestesa, o ktorom vždy len snívala, ale nikdy si ho nedokázala predstaviť po svojom boku. Valentina bojuje za spravodlivosť, chce objasniť smrť svojich rodičov a dostať naspäť dedičstvo, ktoré jej patrí, aj keď to môže ohroziť jej vzťah s Orestesom. Raz, keď dosiahne svoj cieľ, nevzdá sa, pokiaľ nezíska svoju lásku späť. (STV)

Gemini odpad!

Ošklivka Betty dovedená do krajnosti, k tomu se zrvhlostí v podobě jmen z antických tragédií...kolik naivních husiček z hispánských zemí si teď myslí, že Orestes je ten "fešák" z Valentýny? Škoda olova, lepší umlátit rýčem a zahrabat... ()

Matty odpad!

Nejlepší hubnoucí prostředek. Po 178 dílech vás ale možná přejde nejenom chuť jíst, ale také chuť žít. Zajímavé komentáře: Tommy987, Terter, maarv, honza-tesa ()

B!shop odpad!

No kurva co to jako melo bejt. Ono uz nestaci, ze tu je naprosto vymastenej scenar, vymasteny herci, vymastena hudba i vechno ostatni, oni tomu musi jeste dat vymastenej nazev. Lepsi priklad odpadu si nelze predstavit. ()

Dragoni

Za Prakriti Maduro alá Ninfa a Chiquinquirá Lorenzovou alá Norkys Batista jediné dvě pozitiva, této jinak otřesné Venezuelské telenovely. ()

MM_Ramone odpad!

Česko Slovenským fenoménom konca deväťdesiatých rokov minulého storočia a začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Lacná produkcia, otrasné herecké výkony, nehorázne blbé dialógy, doslova idiotské scénare. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Jednou z týcho primitívností bol aj venezuelský stosedemdesiat osem dielny seriál "Sladká Valentína" (Mi gorda bella). Odpad! ()

Gimp

Mam ten pocit ze ty ktery dali odpad to fakt nevideli dyl nez 5 minut ( nebo jsou zeny nebo jsou.. ale to je jedno ) no zkratka videl jsem pet minut a ty neskutecny neuveritelny vystrihy popripade rovnou bikiny... No teda prirodo jdi se zahrabat! To jsou vnady pana rady.. Napriklad zapletka casti ktery jsem videl. Slepide #1- Budu supermodelka tzhle firmy {ma na sobe bikiny, nam nam} Slepice #2strhne si kabat {pod nim ma bikiny} a povida Pche ja budu supermodelka tyhle firmy, ty mas umely prsa... a tak dale a tak podobne... Rozhodne parada, kdybych byl v puberte tak si tuhle softcore porno telenovelu nenecham zadny odpoledne ujit.. ()

cheyene odpad!

Jsou seriály, o nichž si uděláte obrázek i při náhodném spuštění televize, kde podobný "skvost" právě běží...Dobré to je snad jen pro důchodce, kteří se nudí a krátí si sledováním těchto seriálů den. Lépe by však udělali, kdyby luštili křížovky. ()

burina odpad!

Na tejto telenovele ma vždy najviac štvalo(okrem hlavnej "hrdinky"...fuj!), že postavám dali mená podľa hrdinov z gréckej mytológie...wtf?! Chcela by som vedieť v ktorom chorom mozgu sa zrodil ten nápad. ()

Spinosaurus odpad!

odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad ()

Tommy987 odpad!

Tak z tohto seriálu som videl presne jednu časť, a to nejakú reprízu o štvrtej ráno na STV1. Bolo to na jedenj party so spolužiakmi a môžem vám povedať, že už veľmi-veľmi dávno som sa tak schuti nerehotal pol hodinu vkuse. Ale ono to bolo myslené smrteľne vážne a preto je to najväčší ODPAD!, aký sa vyskytuje dokonca aj na poli telenoviel (a to už je čo povedať :-) ) ()

ARI50

To že někdy ke konci byla pěkná nic neznamená že ta dlouhá cesta k tomu nesla hodně těžké nudy a nedostatku ale přeci jen neviděl jsem všechny díly ale velkou většinu, tehdy jsem to vnímal jinak dnes bych to už nedal. ()