21-ročná Violet Sanfordová (Piper Peraboová) sa túži stať pesničkárkou, a tak opustí svojho až príliš starostlivého otca Billa (John Goodman) a zamieri do New Yorku. Tu píše, nahráva, a so svojimi skladbami neúspešne obchádza hudobné vydavateľstvá. Pokúša sa dokonca vystupovať naživo, ale tréma, ktorá ju odjakživa trápila, jej nedovolí hrať pred davom ľudí. Počas svojej púte sa stretáva s mladým kuchárom Kevinom O´Donnellom (Adam Garcia), ktorý sa stane jej oddaným fanúšikom a milujúcim obdivovateľom. Kevin verí v jej talent a sám sa ponúkne, že jej pomôže s kariérou. Aby mala Violet z čoho platiť nájomné, zamestná sa ako barmanka v nočnom klube Coyote Ugly. Tu sa zoznámi s tvrdou a autokratickou majiteľkou Lil (Maria Belloová) a jej dievčatami – koketnou Cammie (Izabella Mikoová), tvrdohlavou a nepriateľskou Rachel (Bridget Moynahanová) a expertkou na prepitné Zoe (Tyra Banksová). Kojotky, ako ich dobromyseľne prezývajú, dráždia zákazníkov a médiá svojimi neuveriteľnými kúskami, vďaka čomu sa Coyote Ugly stáva jedným z najpopulárnejších barov v New Yorku. Pod vplyvom nákazlivej atmosféry nočného klubu Violet prekoná trému a svojím hlasom a sexy zjavom na seba okamžite upúta pozornosť. Opojená úspechom zabúda, že je len populárnou barmankou a riskuje, že stratí nielen rešpekt svojho otca, ale aj prácu, priateľa a šancu, že sa jej splní životný sen. Podarí sa jej vrátiť sa späť, alebo je navždy stratená? (TV JOJ)

Anderton

Asi je to blbosť, film som videl niekedy pred desiatimi rokmi v televízii a keďže som sa pri ňom zapodieval asi aj niečím iným, tak som ho neprepol. Jediným jeho skutočným kladom sú pekné herečky. Všetko ostatné je prevarená omáčka, ktorá je ale dochutená nejakým tým klamlivým korením, ktoré občas zakrýva tú všadeprítomnú pachuť klišé. Bello a Moynahan to ale náramne sluší. ()

Slarque

Melodramatická komedie s několika sexy kočičkami a doopravdy příšerným scénářem. Natočené je to profesionálně, ale i tak je to celkem nuda (30%). ()

klerik

Neoriginálny príbeh o ceste za slávou s krásnymi herečkami, príliš známimi pesničkami a skvelým Johnom Goodmanom. Na poriadne horúce leto ako stvorené... ()

Crocuta

Ano ano, samé klišé, závěr sentimentální k neukoukání, stokrát viděný, naivní příběh - tak jak to že mě to celou dobu tak bavilo? Že by to způsobila jen Violet se svými minisukýnkami a její neméně přitažlivé kolegyně? No, hormony zde asi hrají hlavní roli, ale tenhle film zkrátka skouknu klidně s chutí znovu - tak za 4 a basta! ()

LaciLC

Napriek slabému scenáru a neskúsenej réžii sa jedná o celkom pohodový filmík, ktorý sa oplatí pozrieť už len kvôli tým kočkám. Veľmi som sa nepobavil, ale zase takmer vôbec som sa nenudil. Je to však jasný príklad filmu na jedno pozretie. A to je príjemné. ()

Stanislaus

Divoké kočky jsou jeden z těch filmů, které jsou sice skrz naskrz podle šablony a prošpikované jedním klišé za druhým, ale to mi nebrání, abych si i tak na něj čas od času nenašel volnou chvíli. Rád se vracívám do "Hnusného kojota" za Violet, Rachel a Cammie, které to umí řádně roztočit za barem i na něm, pod dohledem rázné Lil, která si nebere žádné servítky. Když k tomu přičtu sympatické vedlejší postavy Kevina, Billa a Glorie, tak jde o příjemně strávenou půlhodinku. Navíc - kdo by si neoblíbil chytlavou píseň Can't Fight the Moonlight od LeAnn Rimes. Mile natočená oddychovka, která sice nepřináší nic nového, co se příběhu a postav týká, nicméně je plná pozitivní energie a vždy mě tak nějak pobaví. ()

rikitiki

Co myslíte: když se chudá, stydlivá ale talentovaná dívka vydá za svým snem, jak to asi dopadne? Potká spoustu přátel, kteří jí pomohou? Najde se hodný mladík, který ji bude milovat? Dokáže nakonec dívka své sny proměnit ve skutečnost? ___ Jestliže znáte odpovědi, je zbytečné se na toto čistokrevné klišé dívat. ()

MM11

Jako komedie teda nic moc... Stokrát omletý příběh holčičky co se dostane do města za vidinou slávy. Její šance jsou prchavé a osud ji připravuje různé nástrahy... aha, a něco originálnějšího by nebylo? Stominutový film sází na pěkné tvářičky a... prostě z celku nešlo vymáčknout víc. Pokud vím tak tenhle doják moc nevydělal, takže by mě zajímalo co si od toho Bruckheimer slibuje. ()

SOLOM.

Vcelku pěkný romanticko-dramatický filmeček s hudební a taneční vložkou. Nějak tyto filmy nevyhledávám, ale Piper Perabo byla v mládí docela pěkná ženská a v baru s ní makaly i ostatní šikovná děvčata. Kurňa, mít takový bar u nás, jsem tam každý den. Sice bych klidně oželel tu romantickou vložku, ale bez ní by to pro většinu diváků asi nebyl ten správný „doják“. No já bych si klidně vystačil s těmi scénami z baru. ()

matestlust

Hodně nudná upatlaná blbost,které se marně snaží opírat o krásný ženský,ale ani z jedné třetiny to nefunguje tak,jak by mělo.Ikdyž je fakt,že ty holky bylo jediný,co se mi na tom filmu líbilo a jen díky nim 2*,jinak je to neskutečná ztráta času. ()

Kamca_

Když jsem se koukala na hodnocení vás všech, tak jsem si říkala, že film asi bude nic moc. Ale po shlédnutí musím napsat úplný opak. Moc se mi to líbilo, super nápad a všechno ostatní taky. Nechápu, proč se většině tenhle film nelíbil. Rozhodně to nebyl ani průměr ani podprůměr. A barový tanečnice ... hodně žhavý ... ()

Shaqualyck

Holkám to moc sluší, soundtrack skvěle šlape (INXS, Blondie, Snap, EMF) a v davu opilců se s fotoaparátem tyčí Michael Bay (cameo jak víno). Tenhle bar je vážně luxusní místečko. Film ale (bohužel) není jen o baru, ale o nadějné mladé zpěvačce, která v noci obsluhuje podnapilé mládence, přes den skládá muziku a čeká na svou první velkou šanci prorazit...a určitě už všichni tušíte, jak to nejspíš dopadne :-) ()

PROROK14

Film, ktorý nenadchne ale ani neurazí. Určite mi to stačilo vidieť len raz. 97 min je tak akurát na takýto druh filmu takže som sa nenudil. Dávam 60% ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily

05.07.2009

Filmoví hrdinové mají radši blondýnky. Amy Adams, Amy Smart, Jessica Biel a Piper Perabo se připojily k obsazení několika drsných a drsnějších chlapských filmů (a jednoho seriálu), v nichž nebude… (viac)