21-ročná Violet Sanfordová (Piper Peraboová) sa túži stať pesničkárkou, a tak opustí svojho až príliš starostlivého otca Billa (John Goodman) a zamieri do New Yorku. Tu píše, nahráva, a so svojimi skladbami neúspešne obchádza hudobné vydavateľstvá. Pokúša sa dokonca vystupovať naživo, ale tréma, ktorá ju odjakživa trápila, jej nedovolí hrať pred davom ľudí. Počas svojej púte sa stretáva s mladým kuchárom Kevinom O´Donnellom (Adam Garcia), ktorý sa stane jej oddaným fanúšikom a milujúcim obdivovateľom. Kevin verí v jej talent a sám sa ponúkne, že jej pomôže s kariérou. Aby mala Violet z čoho platiť nájomné, zamestná sa ako barmanka v nočnom klube Coyote Ugly. Tu sa zoznámi s tvrdou a autokratickou majiteľkou Lil (Maria Belloová) a jej dievčatami – koketnou Cammie (Izabella Mikoová), tvrdohlavou a nepriateľskou Rachel (Bridget Moynahanová) a expertkou na prepitné Zoe (Tyra Banksová). Kojotky, ako ich dobromyseľne prezývajú, dráždia zákazníkov a médiá svojimi neuveriteľnými kúskami, vďaka čomu sa Coyote Ugly stáva jedným z najpopulárnejších barov v New Yorku. Pod vplyvom nákazlivej atmosféry nočného klubu Violet prekoná trému a svojím hlasom a sexy zjavom na seba okamžite upúta pozornosť. Opojená úspechom zabúda, že je len populárnou barmankou a riskuje, že stratí nielen rešpekt svojho otca, ale aj prácu, priateľa a šancu, že sa jej splní životný sen. Podarí sa jej vrátiť sa späť, alebo je navždy stratená? (TV JOJ)

Marek1991

Film, ktorý prišiel v čase, keď som hlúpo miloval USA, špeciálne New York, mal som ilúzie a táto romantická hudobná komédia mi vyrobila ešte väčšie čaro okolo. Piper Perabo sa mi vtedy veľmi páčila, takisto ako sestry Olsenové. Do toho Garcia a Goodman a aj ostatné herečky ma veľmi zaujali. Celý dej bol tak jednoduchý, ale tak roztomilý, že mám dodnes naň veľmi dobré spomienky. Nebol podľa môjho zmýšľania, bol o sláve, nemanželskom sexe, pretŕčaní sa s myšlienkou, že všetci sú dobrí a mi pre nich len tancujeme za peniaze. Hudba nie je nič svetoborné, ale aj tak sa to dalo zniesť. Len škoda, že všetko bola len naivná a hlúpa ilúzia. ()

corpsy

Sexy baby...a nič viac. Nudné. A to som povedal, keď som to videl prvý krát. Na niečo naozaj treba len čas a ak sa v tom skrýva nejaká kvalita, bude patrná. A viete si predstaviť, mladí zombies, že vtedy sa telefonovalo väčšinou cez pevnú linku? A láska fungovala lepšie. ()

Terter odpad!

Šablonovitá, uslazená břečka s rádoby-poselstvím, vagonem klišé a uširvoucími písněmi. Opravdu jsem na tomhle dílu nenašel jediné pozitivum. Tenhle film z odpadu nedostane ani poměrně dobře hrající John Goodman. ()

ivishka

Je spousta špatných podotýkám amerických romantických filmů, které stojí za prd. Ovšem moje svědomí by mi vyčítalo snížit hodnocení z průměru na podprůměr, jelikož Piper Parabo stejně jako Melanie Lynskey si takovéto hodnocení nezaslouží. Hudební část byla hezká i když troch okoukaná a hlavně představitel pana O´Donnella (Adam Garcia) byl k sežrání. Průměrné ale nikterak nepobuřuje diváky spíše je to příjemné pokoukání. ()

kaylin

Tohle je prostě klasická ukázka toho, jak se bortí americký sen tak, až se nakonec skutečně stane realitou. Tohle je komedie bez toho, aby byla vtipná, romance, která je nudná a nefunguje, protože je jasná a předvídatelná, a to se všemi zvraty, které v příběhu jsou. Ne, i na odpolední promítání mi to přijde dlouhé. ()

Eldrick

Divoké čubky nejsou filmem, nýbrž reklamou a instruktážním videem zároveň na správný vrtění zadkem tou správnou barovou čubkou. Herecké výkony nečekejte. Film pro blbý naivní třináctky čučící na MTv a nevědíc nic o životě. Typická americká píčovina s provařenym popelkovym příběhem o americkym snu pro ty správný americký píči. Nebo taky dobře natočené porno bez porna. Díky, nechci... ()

Violeta

Kdysi před lety to pro mě byla dost bezvýrazná záležitost. Klasika - proměna mladé, nesmělé dívky s těžkým dětstvím v polodivokou kočku s polotvrdými lokty, která po velké životní zkušenosti zůstala stále krásnou, neposkvrněnou růžičkou. Teď, po pár letech, je to pro mě kupodivu nemlich totéž. Zajímavější pouze o to, že jsem byla schopná identifikovat roztomilou začínající Piper Perabo a Mariu Bello, která pro mě byla díky tomuto filmu jen "taková divná chlapanda". To samozřejmě po shlédnutí Dějin násilí beru všemožně zpět! ()

MartinNDL

Hloupý Honza z vesnice oběvuje svět. Tentokrát v dívčím podání. Chudinká holčička, která touží po tom, být dobrá zpěvačka si musí najít svého prince a protlouct se ze sraček až ke slávě. Znáte to... ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily

05.07.2009

Filmoví hrdinové mají radši blondýnky. Amy Adams, Amy Smart, Jessica Biel a Piper Perabo se připojily k obsazení několika drsných a drsnějších chlapských filmů (a jednoho seriálu), v nichž nebude… (viac)