Mladý vyznávač ázijských bojových umení Frank Dux (Jean-Claude Van Damme) pricestuje do Hongkongu, aby sa tam zúčastnil na tajnom turnaji a naplnil tak sen svojho učiteľa a trénera Tanaku (Roy Chiao). Účasť na turnaji však nie je iba otázkou cti, ale aj života a smrti. Súboje totiž neobmedzujú žiadne pravidlá, a tak môže Frank alebo zvíťaziť, alebo zomrieť. Prešiel síce perfektným výcvikom a s prvými súpermi sa popasuje pomerne ľahko, vo finále ho však čaká protivník najnebezpečnejší - známy Chong Li.  Nielenže je to brutálny a bezohľadný vrah, ktorý s obľubou súperov zabíja či mrzačí, ale v okamihu, keď sa ocitne v úzkych, neváha siahnuť ani po zákerných metódach boja. Navyše Frank má v pätách dvoch prenasledovateľov z armády, keďže jeho nadriadený mu nepovolil účasť na turnaji a Frank utiekol z väzenia, kam ho umiestnili. Podarí sa Frankovi zvíťaziť a súčasne dokázať, že nedezertoval? (TV Markíza)

Alojs

je to sr*čka, co si budeme povídat. X-krát semleté téma, hrdina-dobrák, co by si to s cirkulárkou rozdal, když už by šlo o mstu, od prvního pohledu odporný záporák a samozřejmě - lidská verze mistra Třísky. To vše promícháno, servírováno na béčkovém podtácku a já... no vyrůstal jsem na tom. 3 hvězdy jen z toho důvodu. Vidět to dneska, nejspíš se konce nedoberu :) ()

LukH

Možná nejlepší van Dammův film, natočený v době přející podobným snímkům. No kromě baletních (van Dammeho), krvavých (Yeangových) a jiných soubojů celkem nic navíc. ()

Galliano

Začínajúci Van Damme v krvavom športe ukázal to čo vie najlepšie, tak prečo čítam také stupídne komentáre. Kto sa nikdy nevenoval bojovým športom tak kkt o nich vie. ()

DEMON

Scenar vyjde asi na stranu a pol aj so vsetkymi desiatimi dialogmi, ktore tam odzneju, konanie postav ultradementne, herecke vykony o malo lepsie, nez v perlach typu Sudna sien a Prve oddelenie, ale co je najhorsie, aj choreografia subojov stoji za staru belu... A hudba je teda fakt nieco extra, co sa bezne nevidi... vlastne nepocuje :-) Sam si nie som isty, za co davam tu hviezdicku PS: "tajny turnaj", o ktorom vie snad kazdy debil na planete, mi velmi tajny nepripada ()

Knor

Tohle jsem žral, protože jako malý jsme po dokoukání tohoto filmu šli ven a hrozně jsme se mlátili :) Klasika bojových filmů. ()

john.h

Skvělá zábava. Pustil jsem si to po dlouhé době a bylo fajn vidět Van Damma dělat otočky a provazy jak na běžícím pásu. Zajímavostí, kterou jsem před lety neměl možnost zaregistrovat, byl budoucí držitel Oscara Forest Whitaker ve vedlejší roli. ()

Jacques1

Hodnotit tzv. "béčkovou" produkci, je nesmírně těžká záležitost, protože všechny nedostatky filmu jsou zároveň jeho přednosti. Z hlediska historie žánru je Krvavý sport klasika, z hlediska filmových a scénáristických kvalit je to propadák. Nezbylo nic jiného než srovnat s dalšími Van Damovými kickboxerskými filmy, kde pro mě vede Kickboxer. Krvavý sport jsem si zdaleka tak neužil. ()

TommyDiamond

Jeden z prvních filmů JCVD. Vždycky se mi líbili filmy jako Karate Tiger, Karate Kid, Krvavý sport,Americký shaolin,Americký ninja atd. Ale v porovnáním co nabízí filmový svět dnes, působí tyto filmy trochu komicky. Ze staré nostalgie dávám tři hvězdy.. ()

ANTYCHRYST

Klasika a jeden z Nejlepším olsdkůlovejch karate filmů s Van Dámem :) Na tomhle vyrůstalo mnoho lidí a ještě dodnes si pamatuji, jak se koukalo v pokoji, deky přes okno, malá Tv video a kazeta s jedním dabingem :) Nezapomenutelné zážitky. Příběh je jednoduchej Dobro vs Zlo v ringu. Maximální spokojenost a i potěch letech rád tohle dílko shlédnu. 90 % ()

papadoce

Videl som to 64 krát so simultálnym dabingom a ďalších nespočet krát poctivo nadabované. Neznalcov, ktorý to nazývajú akčným béčkom by som dal na tatami s Bolom. Kokotkovia. Aj mlieko stálo kedysi dve koruny desať a nešlo o B triedu. Mate. ()

topi80

Přímočará béčková podívaná, u které se nemusíte bát, že byste museli svůj mozek nějak extrémně namáhat. Scény jsou přesně takové, jaké mají být. Šablonovité, kýčovité, předvídatelné, naivní. I když fousáč radující se předčasně z vítězství nad monstrem už byl hodně přes čáru :-) Van Damme oslňuje absolutním neherectvím, přesto se nedivím, že se odrazil ke skvělé akční kariéře. Od té doby každopádně urazil kus cesty (jako záporák ve Stallonových Postradatelných byl o pár desítek let později excelentní). A vlastně už mnohem dříve, kdy v Dvojitém zásahu dokázal výborně oddělit v dvojroli dvojčata. ()

Stanix

Taky jsem z těch šťastlivců co to viděl v dávných dobách na videu v kvalitě PAL na obrazovce televize, která byla tak hmotná, že stolek pod ní měl jasně patrnou kýlu. V oněch dobách to byl neskutečný hit s nevídanou explicitou. Dnes už takováto choreografie působí lehce úsměvně. O nějakém scénáři nebo smysluplném ději nemůže být vůbec ani řeč, to byla jen vata. Pamatuju se, jak každý VHS DJ obratně roztáčel kazetu v rekordéru, aby si s přáteli mohl pustit oblíbenou bojovou scénu a doplnil ji bryskním komentářem s upozorněním na chyby jednotlivých bojovníků. ()

Ex_Machina

„Pôsobivé, ale tehla Ti úder nevráti“. Z kultových B filmov, asi ten najkultovejší, ktorý stvoril Van Dammea. Z jeho head súpera Bolo Yeunga a jeho mimiky šiel naozaj strach a súboje vedia upútať pozornosť ešte aj dnes. Krvavý šport je v rámci žánru určite nadpriemerný počin a krv rozhodne nie je iba v názve filmu, ale aj na podlahe a na hlavách zúčastnených. Nekompromisný martial art snímok podčiarknutý skvelou hudbou. ()

MrMir

Tento film byl tím nej nej nej filmem mého mládí. Sice tady Jean hraje příšerně :o), ale všechny scény, souboje a aktéři u mě za ty roky tak zlidověli, že nemůžu dát míň než plný počet (něco jako Mrazík) :o) A mám-li si vybrat jeden film, kterému navzdory chybějící kvalitě dám plný počet, je to právě Blood Sport. ()

Dinsberg

První arénovka u nás na stokrát překopírovaných véháeskách. Van Damme si nikdy moc neprojevil herecky. Tenhle film není výjimkou. Od jednoduchého námětu, přes přímočaré provedení až po megasouboj století. Ten, kdo ale tenhle film jednoznačně posouvá z čistě béčkových oblastí, je jednoznačně dvorní představitel asijských padouchů Bolo Yeung. I v těch nejzapadlejších filmech, ve kterých účinkoval, je ho vidět více než zřetelně. Note bene, v tomhle filmu mu bylo už 50!! ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Shodou okolností se téměř současně vynořily zprávy o remaku dvou akčních klasik z konce osmdesátých let, které proslavily belgického „baleťáka". Především je tady Krvavý sport, jehož novou verzi… (viac)

Rychlý a zběsilý krvavý sport

Rychlý a zběsilý krvavý sport

19.05.2011

Někdy jsou ty hollywoodské úmysly tak průhledné, až se jim člověk musí smát. Producentský veterán Ed Pressman očividně ví, jak se dělá byznys. To vezmete jeden z nejvýdělečnějších hitů minulého léta … (viac)