Nešikovný zloděj Alex Cardo ukradne vzácný meč jednomu bohatému překupníkovi. Prodá jej čínskému gangsterovi Tommymu. Chytnou ho ovšem policisti a zavřou na tři roky do vězení. Zde Alex narazí na mistra Lee, který ho zasvětí do tajů bojového umění s názvem Prázdná dlaň. Po třech letech Carda propustí, je však okamžitě nalezen muži překupníka, kterému byl meč odcizen. Zbraň má nevyčíslitelnou hodnotu, jelikož se dává jako první cena za výtezství v nejuznávanějším bojovém turnaji Kumite. Alex zde musí bojovat, aby meč získal zpět... (matestlust)

Lateef

Kdybych tohle viděl ve 14 letech, hodnotil bych určitě výš. Když to dnes srovnám například s Undisputed 2, tak je to úplně směšné. Scott Adkins by zmlátil 90% všech zdejších bojovníků jednou rukou poslepu. Spousta rádoby "fighterů" by totiž neprošla ani okresním přeborem, udeří a pak dvě vteřiny čekají bez krytu až je soupeř zasáhne a po zásahu odskakují salty, vruty a kotrmelci. Na tohle jsem už moc starej. Nejlepším zápasníkem je bezpochyby Ron Hall, který má zajímavý způsob boje, různé strhy, akrobacii (sklopky přes hlavu, salta) a působí energicky (stejně jako v Double Blast). Daniel Bernhardt vypadá v soubojích slušně, díky své výšce (190 cm) a dlouhým končetinám jsou jeho údery a kopy poměrně elegantní. Jakmile ale sejde z žíněnky a má přepnout do alespoň trochu hereckého módu, je to tragédie. Stejně jako příběh, který už nemohl být triviálnější, vykrádá svými prvky předchozí díl, Karate Kid a další. Nic jsem nečekal, nic jsem nedostal. ()

AlistairMir

Bezva arénovka. Nečekal jsem, že by to mohlo být dobré a mýlil jsem se. Je to fajn občas se splést :-D Soubojů je spousta, některé vydařené, jiné méně, ale jako celek to funguje, ani chvilku to nenudí a herecké obsazení je sympatické. Daniel je za JCVD úctyhodná náhrada a vrátil Donald Gibb mě osobně potěšilo. Záporák v pohodě i když samo Chong Li v podání Bola je Chong Li, ale to snad nečekal nikdo, že by se objevil lepší záporák než v jedničce. ()

Martin741

Vsetkymi zatracovany Bloodsport 2 nie je az taky spatny film, ako sa vacsina uzivatelov tuna snazi nahovorit. Jasne, ze scenar vykrada Van Dammovky jedna radost, dialogy su uplne dementne a chyba samotny Van Damme /v tych dobach mal chlap tak kvalitne filmy/. Ale pre divaka, ktory sa rad pozera na martial arts filmy, je to prechadzka rajom takmer. V kumite sa opat stretli majstri najroznejsich bojovych stylov sveta, aby sa pobili a aby tak poskytli fanusikovi martial arts filmov dokonalu pastvu pre oci. Filmu sice uz nevladne Van Damme, ako som spominal, ale sympatak Daniel Bernhardt, postava Donalda Gibba z jednicky je vsak aj tu. Pan Bernhardt sa vie bit na urovni, takze zase tvrdim, ze Bloodsport 2 nie je az taky spatny, ako si vacsina mysli. Jeden nadherny suboj strieda druhy, sem tam aj drsna hlaska odznie .... proste podarena arenovka se vsim vsudy, no na Bloodsport 1 uz nema : 69 % ()

Shit

No je to prakticky totožný, až na pár malých obměn, s jedničkou, ale trošku chybí Van Damme, přece jenom Daniel Bernhardt, ač mu ty kopy a řezaní lidí taky celkem jdou, tak to neni ono, ovšem ostatní bojovnící špičkový a většinou soubojů perfektních, ale zamrzí trošku trapáckej hlavní drtič, pořád tam hází stupidní držky a dělá jak moc velkej je borec, ale působí spíš retardovaně než drsně. ()

mzss1

Na jedničku to rozhodně nemá. Přesto mě tohle nepřímé pokračování bavilo. Příběh je zde prostý, jednoduchý, bez většího nápadu a spracování, ale přesto zaujme. Hlavní hrdina filmu Daniel Bernhardt silně zaujal, je v dobré kondici, ovládá bojové umění. Bitek je zde dost i mimo klasické souboje kumite. Jinač souboje v soutěži kumite se vyvedly. Bylo jich zde dost. Hlavní záporák mě zaujal nejvíc. Daniel Bernhardt také exceloval, ikdyž to neměl zas tak těžké, hlavně finální bitka mohla být lepší, ale to je jen malý detail. Také mohl mít trošku delší a lepší tréning hlavní hrdina. Herecké obsazení celkem zaujme. Potěší návrat herce Donalda Gibba, kterého známé z jedničky. Hudba dobrá. Ve výsledku jsem překvapen, dostávám hodně dobrý film s dobrými souboji a i ostatními prvky, které napomáhají k dobré celkové stránce filmu. Hodnotím na 80% = **** ()

• Donald Gibb, který hrál Raye Jacksona, je jediný, který hrál v původním filmu a následně i v pokračování. (KucC)
  • Philip Tan, který si zahrál Johna. posloužil tvůrcům také jako choreograf bojového umění. (KucC)