Sám doma

• Česko Sám doma (viac)

Zabudnuté dieťa bráni prázdny dom pred dvoma lupičmi.
"Mám pocit, že sme doma nechali niečo dôležité," povie pani Kate McCallisterová manželovi Petrovi na palube lietadla smerujúceho cez Atlantik do Paríža, keď sa na vianočnú dovolenku balili v obrovskom strese a nervozite. To ešte netuší, že to, čo doma zabudli, je najmladší člen ich početnej rodiny, Kevin. Chlapčenská radosť z neočakávanej slobody sa veľmi rýchlo zmení na príjemné vzrušenie - Kevin musí brániť dom svojich rodičov proti dvom nepríjemným votrelcom - zlodejom Harrymu a Marvovi. A hoci si dospeláci myslia, že taký malý chlapec proti nim nič nezmôže, škaredo sa mýlia! (TV JOJ)

BisiJoker

Film mojeho mládí ovšem netvrdím že se na něj v dnešní době nepodívám rád.Malý génius Kevin a dva přiblblí zlodějíčci vytvořili výbornou Rodinou komedii ve které je vrcholem ''Plán bitvy''. ()

principessa

Co k tomuhle říct... je to film mýho dětství, který mám bezprostředně spojený s Vánocemi a s tátovo bláznivým smíchem a jeho větou: "To jsou pitomcí!!!" mluvě o Harrym a Marvovi, u které se řechtá tak až se skoro dusí :-DDDD... Vždycky se u toho řežu, mám tenhle film prostě fakt ráda!!!.. Navíc jsem si až fakt nedávno uvědomila, že hudbu k tomu složil John Williams, tak co víc si ještě přát ;-) ()

steinbauer81

Vsadil bych se že na tenhle film se s chutí lidé podívají i v roce 2050 - naprostá vyváženost všeho co správný "vánoční" a hlavně rodinný film má mít. Pokud jste neviděli, něco je špatně. ()

bosshunter78

troufnu si říct ,že tento film spolu s druhým dílem ,jsou nejspíš NEJ vánočnější rodinné komedie,které jsem ,kdy viděl ,atmosféra ,obsazení je bezdiskuzí perfektní o hudbě se snad ani nedá psát ta je prostě jedním slovem geniální , nenechám si nikdy ujít !!! ()

Limetka_M

Dnes už klasika rodinných komedií, která mě vždy pobaví a dokonale zvedne náladu! Film má neuvěřitelně krásnou a silnou vánoční atmosféru, která mě vždy zcela pohltí. Navíc Maculay, coby Kevin, je úžasně roztomilý. :) ()

xpaja

Film je určený primárně dětem a dodává jim pocit, že si poradí s každým problémem a můžou zůstat sami doma bez dohledu dospělých. Proto je to pro ně skvělá komedie a pro dospělé už jen průměr. Navíc Culkin na mě působí dost otravně a celé je to předvídatelné a infantilní. Ve srovnáni s http://www.csfd.cz/film/17459-vanocni-prazdniny/ je to jen odvar. Zatímco Sám doma se s přibívajícím věkem omrzí, Chevy Chase je stále svěží. Dávám --- == 55% == --- . ()

Mikakel

Sám doma je prostě pecka film.Macaulay Culkin je mladý týpek a není zas takový problém se vypořádat s dvouma staršíma šulínama.. Jako komedie rozhodně za 5* ()

Blongie

SÁM DOMA jsem viděla nesčetněkrát a vždy se u něho náramně pobavím... Skvělá rodinná komedie, která na svátky nesmí chybět!! Nikdy neomrzííí... ()

WkikiS

Vynikající rodinná komedie v obsazení M. Culkina. Role "statečného" kluka, který se nebojí mu sedí na jedničku. Spousta zábavy, ale i obav o něj. Scénář napsán parádně :) ()

nikus120

Jednoduchá a vtipná komédia. Málo kedy sa pri tých dnešných gýčových filmoch z chuti zasmejem. Ale sám doma aj ked je natočený už tak dávno stále sa zasmejem na príhodách, ktoré vidím každé vianoce. Skvelé obsadenie a príbeh. Najlepší su na tom dvaja lupiči a večná hláška " Harry! Už du do baráku" a bum. proste the best :) ()

klichem

jednu hviezdu zo sucitu za pribeh stareho suseda, za ktorym nakoniec pride rodina - inak brak! podobnu mimiku (prostorekejsie povedane DEBILNE KSICHTY) by som uznala za trestne ()

kiararaftl

Pre niekoho Osmet, pre iného iný, pre mňa navždy len dvaja detskí herci na vrchole rebríčku. Tomáš Holý a Mac Culkin! Film bez neho by nebol ničím! ()

Anetkajez

Mě tato pohádka nikdy nijak nezaujala. Je mi 16 a i přesto si myslím, že děj i herecké výkony (kromě hlavního hrdiny) jsou poněkud stupidní. ()

qeetco odpad!

V dětství jsem ho neměl rád,teď mě sere. I Trable prcka Binka se mi líbí víc. Naštěstí se o Vánocích na televizi nedívám. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Reboot Sám doma našel obsazení

Reboot Sám doma našel obsazení

11.12.2019

Nová verze populární vánoční komedie Sám doma se pomalu ale jistě blíží začátku produkce, snímek chystaný pro streamovací službu Disney+ tak nyní oznamuje obsazení. V hlavní roli dětské postavy se… (viac)

Fincher, Netflix a prequel Čínské čtvrti

Fincher, Netflix a prequel Čínské čtvrti

19.11.2019

Kdybyste to ještě náhodou nevěděli, Hollywoodu už dávno není nic svaté. Pokračování Jumanji? Jasně. Reboot Sám doma? Proč ne! Nejnovější oznámení tak vlastně nemá koho překvapit. David Fincher a… (viac)

Sám doma, ale jinak?

Sám doma, ale jinak?

03.10.2019

Server Collider čerstvě vydal pár nových informací o nadcházejícím remaku kultovní vánoční komedie Sám doma, který dorazí na streamovací službu Disney+ nejspíš příští Vánoce. Nový snímek bude podle… (viac)