Zázračný modrý prameň, povzbudzujúci sexuálny apetít a potenciu, nečakane zmizol a policajný náčelník Pepa Novák má opäť plné ruky práce. Pokračovanie divácky megaúspešného filmu Zdeňka Trošku.
Po tom, čo na zámku v Kameňákove vytryskol  zázračný „modrý prameň" liečiaci impotenciu, mestečko je hore nohami. Ako prišiel, tak aj odišiel - modrý prameň zrazu zmizol. Ako je to možné? Svoje o tom vie predovšetkým stará Kropáčková, ktorej bezbrehý sexuálny apetít si už vyžiadal nejednu obeť. Hoci sa po prameni zľahla zem, na policajnú stanicu neustále prichádzajú ďalší otrasení muži a zúfalí športovci, ktorých táto babička práve znásilnila. Ba čo viac, náčelník policajnej stanice Pepa Novák musí čeliť obetiam aj v radoch svojich vlastných policajných podriadených. Strata lukratívnych ziskov z „modrého prameňa" nedá zaspať ani miestnym mafiánom a je nad slnko jasné, že pátranie treba začať v domčeku pani Kropáčkovej... (TV JOJ)

ostravak30

Vše co bylo řečeno u jedničky platí, jen bych se opakoval. Tady bych dodal, že dvojka je kapánek horší, protože mi fakt nepřijde zábavné, že skoro stoletá babka znásilňuje mladé chlapy. Navíc to nedává smysl. Že modrý pramen dodává chuť bych chápal, ale že způsobuje, aby ženská zvládla mladého chlapa znásilnit? Minipříběh Heleny Vondráčkové a Martina Maxy dodává filmu na ještě větší trapnosti. ()

JosefTomas

"Ztratila se tchýně. Kdo jí najde, dostane přes držku." Nebýt této hlášky, která mě vždycky rozseká, tak pokračování o ničem a k ničemu. ()

krivkin odpad!

chtěli jsme si to s kámošem dát po špeku, vyložené jen proto, aby jsme se tomu mohli tlemit, ale po asi 8 minutách jsme to prostě museli vypnout, protože nám z toho začalo být divně - fakt nechápu, že někdo může obětovat čas na natočení něčeho takového.... ()

MartyMcFly89 odpad!

Hrůzné pokračování, jehož půdovní díl ode mě dostal 0. Tohle dostanu nulu také, protože je to naprosto to samé. Jiné vtipy, ale přísluší jim stejné vlastnosti. Viz. můj komentář k jedničce, nemění se to. ()

mr.bredok odpad!

Uf, když si na to vzpomenu, ještě se mi dělá zle. Je tak ostudné pro český film asi jako kapela Argema pro český rock. Upřímně řečeno film jsem nedodíval a možná mě navždy odradil od Troškových projektů. ()

patsandor odpad!

Viděno při ceste zájezdem na lyže do Alp, po protrpění 1 následovala práve 2 a na cestě zpět bohužel i 3. Ještě že lyžovačka byla super. ()

Toumyk odpad!

bože můj pane Troška co to to stváříte? Jednička stála za houby, ale občas jsem ji s lehkým úsměvem na tváři přešel s tím, že splést se může každý. Ale na řadu přichází dvojka a !TROJKA! tomu už normální člověk zkrátka neuvěří. Opět je celý film postavený na protřelých a oposlouchaných vtipech s nulovým příběhem,. nebo čímkoli co se příběhu blíží a kozy ani zadky tento film nezachrání...zkrátka jen další hovadina, která není nic než odpad! ()

George.Camel

Jako s televizí i u filmu máte volbu - buď se na něj podívate nebo ne. Když se chci zasmát, kouknu na Kropáčkovou a hned mám lepší náladu. A těm, co tento film hodnotí slovy odpad, bych nejspíš doporučil Schindlerův seznam. ()

Ereniss

Kameňák je film u kterého vážně nemusíte používat mozek a evidentně je to i pro takové občany točeno. Děsný výmaz, ale pár scénám (nebo spíš vtipům) jsem se vážně zasmála. ()

x_ander odpad!

Ještě o úroveň horší než první díl. A to už je co říct. Troška je tak konzumní režisér, až to bolí, a neštítí se do už tak blbého filmu nacpat české rádoby-celebrity, aby mu na to lidi chodili. Jednou stačilo. ()