Modrý prameň zvyšujúci sexuálnu žiadostivosť a potenciu už vyschol, a tak sa v Kameňákove dostane do centra pozornosti obyvateľov veľká stávka. Ak vyhrá Kohnovo futbalové mužstvo, majiteľ sa navždy zbaví svojej nepríjemnej svokry, ale ak vyhrá svokrin tím zostavený z členov rómskej rodiny, stane sa Kohn svokriným večným otrokom. Obyvatelia nelenia a uzatvárajú ďalšie stávky. Zdá sa, že v nedeľu pôjde o veľa – nielen o peniaze či sex s pornohviezdou Dolly Buster... Ďalšie pokračovanie ľudovej komédie režiséra Zdeňka Trošku. (TV JOJ)

Tommassi3 odpad!

"To je život, tohleto !! Kdybych to byl věděl, když jsem lez na svět, byl bych se oběsil na pupeční šňůře.." ;) Zprvu se zdálo velmi pozitivní a uklidňující, že Troškař Zdenda točí jen trilogie, on se ale nakonec stejně našel ještě větší bloud, který se na těch jeho filmových mršinách rozhodl paraziticky přiživit.. A tak třetí Kameňák platí vlastně jen za takové filmové předpeklí.. ()

T-pack odpad!

Nepřijde mi ani tolik smutnej fakt, že tahle hnojní série vůbec má třetí díl, protože je to přece jenom sbírka hospodskejch fórů, byť slepená dohromady příběhem, kterej by se bál režírovat i Uwe. Smutný mi přijde, že v době, kdy tohle zase reprízujou na nejhorším kanálu v Čechách (a slovo kanál je zde hodně důležité), je na prvních příčkách v kinech film Babovřesky. A já už myslel, že budu v pohodě, když jsem se ráno už jednou zeblil. ()

Rousse odpad!

No tyvole, Troška, to se teda máš čím chlubit - promiň, že ti tykám a že jsem trošku buranská, ale jak se do lesa volá... jako - hodit do "filmu" kozatou vymatlanou pornoherečku - to je fakt terno... Tak mě napadá jedna malá souvislost - tenhle "film" je asi stejně kvalitní jako politické volební šoty NEI, za kterou ta blbka Buster kandidovala... zvláštní - to je nějaké znamení:-) ()

Aleee89 odpad!

Help help! Tak tenhle film se nepovedl jako jednička a dvojka dohromady... Zase ohrané vtipy, nudný děj, trapné je to od začátku do konce. Už mi připadá, že Troškovi dávno došly nápady, protože něco takového vypotit... Hlavně trapný je ranní sex Paulové a Vydry, to už by fakt mohli vymyslet něco lepšího... ()

Pit

Už po druhom pokračovaní a keď som počul, že sa chystá aj trojka som z toho nemal dobrý pocit. A vyšlo to. Sílené pokračovanie, ktoré už nefungovalo ani v dvojke, otrepané "vtipné" frázy ktoré už sú také staré, že ich používajú aj deti v škôlke a podobne. Bol som veľmi sklamaný, ale aby som nebol len stále negatívny, všimol som si medzi bežnými ľudmi okolo seba, že nejaký dopad na bránice to ešte stále malo, takže musím to brať aj z tej stránky a nehladieť len na svoj bezprostredný pocit, takže za tých ľudí okolo dávam 1 *. ()

• Na začátku dne, kdy se hraje důležité fotbalové utkání, je na obrazovce napsáno "neděle". Během utkání lze současně zahlédnout datum zápasu 21. června 2004. Datum však připadá na pondělí. (Mr.Hudson)
  • Filmování probíhalo v Týně nad Vltavou, na zámku Vráž, v Řitce, soutoku Lužnice s Vltavou a v Praze Slivenci (hřiště). [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Během natáčení se jeden komparzista platonicky zamiloval do Dolly Buster (občanským jménem Nora Baumberger). Z milých sympatií se nakonec stalo nepříjemné obtěžování. [Zdroj: prask.nova.cz] (Duoscop)