James Bond: Muž so zlatou zbraňou

• Česko Muž se zlatou zbraní (viac)

Nazývajú ho „Mužom so zlatou zbraňou“. Svoje obete zo zásady usmrcuje guľkami zo zlata zo svojej zlatej zbrane. James Bond (Roger Moore) už vie, že tento sadistický vrah sa volá Francisco Scaramanga (Christopher Lee) a jeho najnovšie plány sa sústreďujú na získanie najničivejšej zbrane sveta, ktoru chce ohroziť život. Na jeho privátnom ostrove, v labyrinte ovládanom neľútostným trpaslíkom, sa odohrá kľúčový boj. V hre je naviac aj život Bondovho spojenca, agentky Mary Goodnightovej (Britt Ekland)... (RTVS)

werny

Musím říci, že tento Bond je z mého pohledu jeden z těch lepších. Excelentní, jak se zde píše je zabiják Skaramanga, Christopher Lee se pro role padouchů hodí jako málokdo . Ten prcek je skvělý, jen se divím, že ho Bond nezastřelil dříve... :-D . Opět chválím lokace, Thajsko je úžasné. Bondgirl...no hezčí a hezčí. Karate souboje...pohoda, a J.W. Pepper...no ...ale jooo. Honičky fajn. Mě se Muž se zlatou zbraní líbil hodně.... ()

soukyd33

Velmi povedené a napínavé. Humor zde nechybí, a člověk se nenudí. Poznámka: Ta agentka je sexy ale trošku cvok. 😉 Poznámka: Opět je zde sherif z minulého dílu. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Sa.sa

Super zbraň a ještě zlatá... Docela by mě zajímalo jestli opravdu funguje ;) jinak samozřejmě krásné ženy a Bond poutník... Trpaslík taky neměl chybu a bylo vtipné jak skončí v tom koši na lodi :))) ()

plissken

Bezkonkurenčně nejhorší bond co sem kdy viděl, James tady působí jako pěkná sračka. Kdyby nebylo toho skoku přes řeku a těch dvou kočiček, poslal bych to rovnou do odpadu! ()

Mezerník

Poměrně kompaktní a srozumitelný děj, nejkrásnější bondgirl BE, nadsázka včetně kabaretních kulis, uvěřitelné scény (žádná akce v kosmu :-), to vše z filmu dělá jednu z nejlepších bondovek. ()

jakub.kuba

Jedna z nejlepších Bondovek vůbec... Celý fim je prošpikován kousky, a vtípky, které umí jen Moore a to vše podtrženo známým J.W.Pepperem, který vloží do filmu pitomost amerických policajtů... A skřet Nick Nack je také ukázkou, že i malá věc může pěkně vytočit ... ()

hitokiri

Pro mne jedna z nejlepších bondovek "starší éry". Možná proto, že se v ní nevyskytovali nudné akční pasáže alá sjezdy na lyžích, u kterých sem dříve fakt trpěl. Navíc obsahuje nadhled, jejž sem v předchozích dílech postrádal. A také příběh. Nic epického, bond konečně nespasil celý svět. Christopher Lee je sympaták. V jednu chvíli jsem mu i fandil :) ()

Zofan

Až na Džejdabljů je to velice dobré. Pozornost jsem udržel celou dobu, což se mi u několika předchozích dílů nepovedlo. Absence skutečně krásných bond girls celkem zamrzí, ale vytknout mohu jen nedostatek zlepšováčků, což je zřejmě jen zhýčkanost z moderních Bondů. ()

botka2

Jsme spokojen,mám rád tyhle starý bondovky - jedna zajímavost.Ze začátku filmu,při rvačce v šatně břišní tanečnice je několikrát vidět v odrazu zrcadla celý filmový štáb. ()

balstar007

Nejhorší Mooreovo bond. Roger Moore a Christoper Lee se sice snažili ale není to prostě ono. Strašně nudné akční scény. Příští díl bude doufám už lepší. ()

cooler

Asi nejméně povedené dobrodružství Jamese Bonda.Ale přesto mám tento díl raději než novější Dnes neumírej nebo Quantum of Solace.Hudba Johna Barryho je opět výborná a i písňička v úvodních titulcích se povedla. ()

PORTER44

Další výtečná Bondovka v podání R.Moorea,tentokrát se utká z protivníkem nájemným vrahem Scaramangem a jeho trpasličím sluhou, který má rád věci ze zlata a také zabíjí zlatou zbraní se zlatými kulkami,příběh se trochu liší od předešlých protože tentokrát nechce padouch zničit svět nebo rozpoutat válku ale chce se utkat hlavně s Bondem.Opět nechybí dobrá akce a vtipné momenty. ()

Ekdahl

Zdařilé. Dobrá zápletka, dobrý záporák, vynikající Nick Nack, dobré Bond girls, velmi slušný Moore (kdo ho zná jako onoho typického páprdu z pozdějších bondovek, žasne), dobrá lokalita, vynikající závěrečná střílečka a la Orson Welles. Stopáž jen mírně přepálená, režie nadprůměrná. ()

Christopher Lee 1922 - 2015

Christopher Lee 1922 - 2015

11.06.2015

Kdekdo si možná myslel, že tu s námi Christopher Lee bude věčně, ale tahle přání se bohužel nevyplní. Britská herecká legenda totiž zemřela v neděli 7. června v londýnské nemocnici Chelsea and… (viac)