Kdo je Erin Carterová?

• Veľká Británia Who Is Erin Carter? (viac)

Britská učitelka žije v Barceloně poklidným životem. Pak ale dojde k ozbrojenému přepadení v supermarketu, které odhalí její tajemství… a násilnou minulost. (Netflix)

p.a.douch

Dal jsem tomuto seriálu šanci. Ale bohužel jsem zhlédl jen první díl a je mi jasné že mě vůbec nezajímá, kdo je Erin Carterová. Je mi to úplně fuk a je mi úplně jedno co s ní bude v dalších dílech. takže po prvním dílu končím, protože nejsem masochista a nebudu sledovat seriál, který mě nebaví. Takže sbohem a příště lépe, děkuji. ()

Necrotongue

Seriál je to opravdu hrozný. Nejhorší byl na něm ale asi fakt, že tvůrci ve čtvrté a páté epizodě ohavně klamali tělem a vzbudili ve mně falešnou naději, že by druhá polovina série nemusela být až tak špatná. Oj, krutě jsem naletěl, ale finále mě za to po zásluze potrestalo. Tvůrci se k této záležitosti postavili jako k animáku, v němž je dovoleno téměř vše, mně ale absence veškeré logiky výrazně pokazila dojem z toho, co jsem viděl. Tohle jsou velmi, velmi, velmi benevolentní dvě pěticípé. / Poučení: Jo, jo, i myš může vyděsit slona. ()

M.i.k.e

před deseti...no spíš patnácti lety by Erin Carter byla hitem, který by na Nově měl svoje pevné místo. Dneska ale bohužel nemá moc co nabídnout. Zápletka je celkem okoukaná a tady navíc i chvílemi divně jakože komplikovaná, že jsem čekal že někdo bude svým vlastní dědečkem, akce je nevýrazná a hlavní hrdinka ve své terminátoří póze těžko uvěřitelná. Jako kulisa k žehlení, nebo k odpolednímu šlofíku to nicméně asi nikoho neurazí...40% ()

cariada

Tady je největší chyba výběr hlavní hrdinky, která je prostě nesympatická a ani nijak hezká a pak jí má člověk fandit. Ani příběh není nijak originální a ten konec byl spíš komedie než pořádné drama. Za mě to moc nefunguje. ()

Prochy38

Stokrát viděné, ničím nové. Hlavní postava se sympatická, docela zajímavý vývoj, ale prostě dnes to nemůže nadchnout. Plus teda se to bere zbytečně hrozně moc vážně. Nemá to na to. Tolik nelogických chyb a postupů, že by až divák brečel. Za mě ještě velké až obrovské mínus za nesnesitelnou postavu souseda/poldy. Kdyby jeho linku vynechali, hned bych i * přidal. Jako celek to funguje, ale za měsíc nebudu vědět... ()

bozka10

Konečne svieži závan akčného dobrodružstva z Netflixu.Svižná akčná jazda, ktorá ma bavila od začiatku do konca,zhltol som to na jeden šup.Super. ()

Daiker

Kdo je Erin Carter? A má to vůbec někoho zajímat? Příběh X krát viděný, 60ti kilová nesympatická Terminátorka přemůže všechny nebezpečné zabijáky kolem sebe, má tajemství, které nebylo zas tak zajímavé.... Rychle to uteče a dá se u toho skvěle vařit.... ()

Aurewen

Líbilo se mi to...na to,že je to jen několikadílný seriál z Netflixu to mělo hlavu,patu,spád a hlavně se to drželo žánru. Líbil se mi přerod příběhu a vysvětlení minulosti. A taková ta dobrá linie, že nechybělo smíření, byly vložené druhé šance. ()

bearmeedek

Překvapuje mě, že to nenatočili v nějaké telenovelní zemi. Ten nádech je tady silný. A teď ke hlavní postavě. Špatná volba. Erin není hezká, Erin není ani přitažlivá, Erin si neosvojila pořádně ani roli agentky a mlátičky. Všechno je hodně umělé. První tři díly dost mizerné, čtvrtý - vzpomínkový, nebyl špatný, a další tři naštěstí drží už tuto linii. No, ten závěr napsal taky nějaký idealista. ()

Milda003

Celkem svižná akce, mne to bavilo. Neříkám že bych pár výtek neměl.. ale ve své podstatě to bylo fajn, nelituji času, který jsem tomu věnoval.. ()

marek29

Takový poctivý 4,44 za terminátorku v sukni, kde 7 epizod nenudí, rychle odsýpají a Netflix tě kvůli nim nenechá jít spát.. Konec 7. Začátek 8. Epizody aneb pouštní zmrtvýchvstání je trochu přepal a za něj sundávám hvězdu. Jinak tu moc není co sundat kromě podprsenky hlavní herečky :D ()

Rian_witcher

Uff za 7 dílů pár pěkných rvaček, ale dějově kravina bez špetky logiky a ten totálně trapný konec tomu ubírá jakoukoli šanci na lepší hodnocení. ()

Heywood

Trochu zjednodušené a především ve snaze udělal okruh, aby to divákovi bylo polopaticky jasné. Takže jo a kde je tedy to ukradené zlato? Aha... Takže znovu: Máte tvůrci malér. A nebyl to jediný. To jak si Britové povídají se Španěly jako rodný s rodným fakt nebylo moc vtipné, stejně jako úloha policie, která byla nedotažená..Tak výčet hlavních chyb končí, když ostatní v zásadě obstojí na schéma, které tu už bylo tolikrát, ale většinou diváka nezklame. A protože téma už je v minulosti použité, seriál ztrácí body..Ale v té bídě dneska se to vyhnulo idiocii feminismu (hlavní hrdinkla stačila) idiocii LGBT1kdesicosi a idiocii politické korektnosti, která zamořila americkou produkci jak švábi nemocnice. A to také není k zahození vidět "nepolitický" film resp. sérii. Tak za to vše 55% ()