Český policajt a bývalý potápač Jan Zach prichádza v letnej sezóne do Chorvátska, aby pomohol pobrežnej polícii a zapojil sa do záchranných prác. S mladým kolegom Edom Vopěnkom riešia bežné problémy českých turistov na prímorskej dovolenke a pomáhajú chorvátskej polícii vyšetrovať prípady na mori, na lodiach, v prístavoch i na pevnine, kde dochádza ku krádežiam a iným zločinom. Zároveň by rád uzavrel svoju minulosť a pochoval tajomstvo, ktoré si so sebou priniesol z domova. (TV JOJ)

mira007

Klobouk dolů za nápad natočit český seriál u moře, jenže jako krimi je to slabé, jako story ze života jedné československochorvatské policejní stanice je to dost často vyloženě hloupé a ( SPOILER ) a ta děsně vážná linka pátrání jak zemřela Nováková, která vyvrcholí v posledním díle zjištěním, že zakopla a umřela ... sorry kravina. ()

otík

Absolutní příklad totální scénáristické bezmocnosti a zcela bezduchého seriálu, který nemá divákovi vůbec co nabídnout (teda kromě slunečného počasí a čistého moře). Je to fakt strašná bída, ztracených x hodin mého života. Seriál zcela ztratil ducha původního seriálu Pod hladinou, který měl aspoň slušné postavy a jakž takž slušný děj. Tohle nemá vůbec nic. ()

Arsenal83

Pol hviezdy len za super sympaťáka Cavazzu. Zvyšok je paródia na políciu, detektívny žáner i herecké výkony. Herci sú spálení od slnka ako po celodennom zváraní bez masky, čo poukazuje na jediný cieľ seriálu, ktorým bolo poskytnúť našim celebritkám perfektnú dovolenku, na ktorej ešte zarobia. Kramárova postava má jediný rozmer - ožrať sa, Šišková len afektovať, Sandeva len ludrovať, Ernest je zas ztuhlou reklamou na diery v ušných lalokoch. Celá zápletka sa orientuje na zlatý falus a tá hlavná ohľadom čekej kolegyne skončí smiešnym riešením v podobe trojkombinácie chlast - beh - šuter. A Hádkovi už dajte najesť, lebo namiesto 48 vyzerá už na 60, pokiaľ teda netají nejakú vážnu chorobu, lebo fakt vzbudzuje dojem už posledného štádia. ()

rigby

Na Slapech to nebyl žádný zázrak, ale neokoukané prostředí udělalo svoje. Pokračování bohužel nepomohlo ani slunné Chorvatsko. Autoři nutí diváka koukat na opravdu netradiční krimi příběhy grilování na pláži, plavby na kajaku mezi koupajícími se rekreanty, nechybí ani tradiční nevolnost ze zkažených řízků. Spojovací linii nepomáhají ani dva velké příběhy, z nichž jeden zmizí do ztracena a druhý je s tak banálním koncem, že to člověka až rozesměje. Jsem zvědav, kam se podíváme v dalším pokračování. 1- ()

Jezinka.Jezinka

Rámující příběh dobrý,  jeho banální konec je takový, jak se může v životě stát. Smutným nehodám a nehodám se vyhnout nelze.  Jednotlivé případy jsou vlastně taky ze života, problémy pramenící z lidské hlouposti se určitě ději. Jen jsou prakticky všechny podané tak, že se to jen těžko přežvykuje, natož aby to šlo snadno strávit. ()

• Český policajt se představuje jako nadporučík, přitom když vyfasoval pokoj, měl na sobě uniformu poručíka (dvě hvězdy). (pjotri)
  • Policisté najdou prázdný člun a vytáhnou jej na miniaturní „záchranářský“, tedy policejní člun. Ve všech následujících záběrech není po oranžovém člunu ani památky. (pjotri)
  • Jaderské moře, nazývané také Jadran, dostalo jméno etruského původu. Etruskové jej nazvali podle své osady Hadrie, latinsky pak Adrie. Tato osada ležela v blízkosti dnešních Benátek. (sator)