Eda má samostatnou policejní akci, kde se prokáží jeho schopnosti a vyslouží si uznání lidí, kterým pomohl. Honza se účastní dramatické záchrany skupinky žen z potápějící se lodi, na které dojde nešťastnou náhodou k vážnému zranění Anteho, jenž netuší, že jeho žena právě v tom okamžiku rodí. Vesnina intervence pomůže Honzovi konečně uzavřít minulost a prolomit nedůvěru vůči Zoranovi. (TV Prima)

otík

No tak jsme se to konečně dozvěděli - to šílené tajemství kolem Alice a jejího tajemného úmrtí. Také jsme se dozvěděli, jak Eda Vopěnka dokáže dělat asistenta při porodu a že postava Anny Šiškové je skvělá porodní bába. Dále víme, že Zoran je slušný pijan a že stále má rád Vesnu, ona ho má také ráda, ale tak nějak spolu nemohou být. Postavy Kramára a Sandevy v tomto díle téměř neexistují a jejich role se zcela rozplynou. Honza s Vesnou už nemá vůbec nic a zůstává sám, stejně jak Eda, který po Sandře už jen pomrkává, ale to je tak asi vše, protože ona na něj jako policajta dlabe. Tento díl byl vrcholem absolutního scénáristického zmaru a ukázal pravou tvář zcela zbytečného seriálu. ()

tata22

Takže nakonec nám z toho děvčata udělala červenou knihovnu. Zoran je v očích autorek zřejmě "Alfa samec", kterému do náručí padá každá hezčí holka na Jadranu. Některé se kvůli němu i zasebevraždí. A Eda, taky borec. Neumím si představit, že by se do toho prosťáčka mohla zamilovat vůbec nějaká dívka, natož jedna z nejhezčích široko daleko. Kromě toho jeho "zachraňování" dítěte byl zas vrchol kriminalistické práce. Děvčata, děvčata, tohle vážně myslíte vážně ???? Proberte se prosím a vážně běžte dělat nějakou jinou práci. Psát "Drama/Krimi" není vážně nic pro Vás. Co takhle nějaké domácí práce nebo zahrádka ? ()