V jednom z hotelov hlásia českí turisti otravu jedlom. Honza Zach absolvuje nočný výjazd, ale odbery vzoriek hromadnú otravu nepotvrdia. Policajt Eda Vopěnka je nútený pred Sandrou a jej partiou priznať pravdu. Jeho priznanie odštartuje sériu dramatických udalostí a Eda sa ocitne v ohrození života. (TV JOJ)

Arsenal83

Takže Kramár bol jeden záber triezvy. Celá detektívka sa orientuje na zlatý falus. Retardi hodia človeka do mora a nikto ich neobviní z pokusu o vraždu. A celý čas sledujeme hercov, čo sú spálení ako keby vyšli rovno z krematória. Tento seriál je totiž len ich dobre zaplatenou dovolenkou. ()

otík

To byl zase případ. Rodina se otráví jídlem a chce to řešit přes policii. Ovšem náhodou Honza zjistí, že to s tím jídlem je zcela jinak - a jak typicky pro Čechy. Eda se svým případem dopadne jak hubkař - za dobrotu na žebrotu a málem se utopí. No a na závěr se Honza rozhodne znovu otevřít Alicin případ. No bída, která se snoubí s marností. Sem tam to bylo i trochu napínavé, jinak ale děj absolutně o ničem. ()

tata22 odpad!

Bomba. Konečně pořádný díl plný napětí. Skvělá zápletka s řízkem. Za to by se nemusela stydět ani Agáta Christie. A jak to naši chlapci parádně, rychle a skvěle vyřešili. Opravdový thriller tak já má vypadat. A Eda - další bomba. Charismatický, odvážný a skvělý policista neváhal nasadit vlastní život. To napětí by se dalo krájet. Nemohl jsem odtrhnout oči od obrazovky. Něco podobného člověk hned tak neuvidí. Myslím, že to děvčata vymyslela skvěle. Ten seriál se bude prodávat po celém světě jedna radost. Tisíce děkovných dopisů. Jen tak dál, níž už se snad ani klesnout nedá.... ()