Vďaka Edovi sa chorvátskym policajtom podarí chytiť plážového zlodeja, ktorý využíval nepozornosť turistov. Honzu privolajú k prípadu strateného staršieho turistu, ktorého nielenže dostane z problémov, ale pomôže mu aj rozlúčiť sa s jeho minulosťou. Eda sa pri člnkovaní dostane do problémov na hranici zákona a je jasné, že tentoraz sa to neutají – musí s pravdou von. (TV JOJ)

Arsenal83

To už nemá s Jadranom vlastne nič spoločné, okrem pár nezrozumiteľných chorvátskych slov. Žiadne krimi, bezobsažné, dojímavý dedo s urnou, aby akože niečo bolo, ale jediné, čo si človek z hlavnej línie príbehu zapamätá je len to, že sa Kramár zase ožral. ()

otík

Obsahově opět zcela prázdné, snad ne ani krimi případy jsou zcela směšné, děda s urnou je sice sympaťák, ale koho takový příběh zajímá? Ernestova postava Edy dostává "bojový" úkol - jako civil zůstat ve spojení se svou letní láskou a infiltrovat se do její party, aby zjistil, zda vykrádají jachty. S Alicí se posouváme dál, víme, že se odhlásila z ubytování v den své smrti. Jinak opět nic, co by stálo za zlámanou grešli. ()

meda2016

Potvrzení, že někteří tvůrci pomáhají snižovat úroveň domácí tvorby. Určeno jen pro milovníky domova, kteří už navštíví teplé kraje pouze prostřednictvím TV. A aby při tom zhlédli reklamy. Náplň: Trapně o ničem. 25% ()

tata22 odpad!

Neuvěřitelné. Já, ve svém bezbřehém optimismu jsem uvěřil, že snad první dav díly byly omyl. Bohužel nebyly. Tohle se snad už ani nedá komentovat... Je mi smutno, když vidím za co všechno je TV Prima ochotna utrácet peníze. Doufám, že dramaturg bude na hodinu propuštěn a a obě autorky navždy vyškrtnuty ze seznamu scénáristů a začnou se život nějak poctivě. Třeba umí dobře háčkovat nebo tak něco... ()