Honza Zach súkromne pátra po okolnostiach smrti kamarátky Alice, ktorá pracovala v útvare pobrežnej polície minulý rok. Zistí, že Alica bola zamilovaná do chorvátskeho policajta Zorana, čo vyvoláva ďalšie otázky a podozrenia ohľadom jej úmrtia. Zachovu pozornosť však upúta dramatický prípad strateného chlapca, ktorý navyše takmer podpáli ostrov. Eda tiež bojuje s nástrahami policajnej služby, keď pátra po zatúlanej rodine kdesi vo vnútrozemí, ale jeho prípad sa skončí menej hrdinsky. V jeho osobnom živote to však vyzerá na veľké víťazstvo, keď ho Sandra začne zvádzať a vábiť na letný románik. (TV JOJ)

Arsenal83

Detektívna vložka v podstate žiadna, všetko to skôr pôsobí ako paródiu na políciu a záchranárov a postavy úplne jedno- až polrozmerné. Germani takmer neexistujúca, Hádek len vzdychá, Sandeva za ludru, Šišková za vysmiate lečo, Kramár stále rozšafný alkáč a Enestova herecká poloha je byť len blbec a ukazovať detaily diery v uchu po tuneloch. ()

tata22 odpad!

Jejda, jejda. Tak tohle je tedy malér. Zřejmě to vypadá, že si štáb chtěl udělat hezkou dovolenou u moře a nějak zapomněli, že mají točit "Krimi/Drama".  Místo toho točí selanku pro starší osamělé a životem unavené ženy. Na to se ani v dobré víře dívat nedalo. Úžeh ? Ohníček ? Ztracený syn ? To myslíte dámy vážně ? Chápu, že na Primě se dá natočit lecos ale tohle je opravdu přes čáru. Velká škoda peněz, které se mohly utratit smysluplněji. Nechápu, že komerční TV si tohe dovolí odvysílat. To tam není nikdo soudný, který to včas zarazí ? Chudáci herci... ()

GeusX

Ty kráso, to byla ale nuda! Potápěčské peripetie z Čech byly vcelku koukatelné. Ale tady, ta propagace dovolené u moře střižená s multilingvistickým kurzem,  byla asi rychle spíchnutá někde u kafe. Do tý nudy a pokusů o vtip hodí ještě ten depresivní výraz Hádek, že o nějaké zábavě nemůže být řeč.  Tento jediný díl mi jako ochutnávka stačila,  víc času s tímto seriálem plýtvat nebudu. ()

Skuby47

Filmaři si jednoho dne řekli, že si zajedou k Jadranu na dovolenou a při tom natočí nějakou oddechovku. Chtěli zřejmě spojit příjemné s užitečným. Nějak se to ale zvrtlo, že se jim nechtělo hrát, spíš si užívali sluníčka a moře. Podle toho to vypadá, jak nudnými příběhy, tak mdlými odfláknutými hereckými výkony. Ocenila bych jen tu přímořskou prázdninovou atmosféru. Dorazilo to nasazení seriálu v televizi uprostřed zimy. ()

otík

Telenovela pokračuje, jen je tady malinko krimi příběh a začíná se nám rýsovat vedlejší linka kolem úmrtí Alice (Sandra Nováková), která s Honzou chodila v předešlé sérii (Pod hladinou). Možná se z toho časem stane i hlavní dějová linka, protože druhá hlavní postava, chorvatský policista Zoran, měl něco s Alicí a ví, jak to bylo s její smrtí (teda jestli je vlastně opravdu mrtvá). Jinak postava Adama Ernesta úplně mimo. ()