Mladé dievča Yoko sa vydáva hľadať zatúlanú mačku. Dostane sa až do údajného "strašidelného" domu, ktorý je obľúbenou atrakciou miestnych detí. V dome prší aj keď v meste je slnečno, neplatia v ňom fyzikálne zákony a spomedzi dvier sa ozývajú čudné hlasy. Ide o chybu v Matrixe a na miesto prichádzajú agenti, aby priestor vyčistili... (Avathar)

Radiq

Ani mi to nepřišlo moc matrixovsky. Ale každopádně to mělo nějakej nápad. Animace nic moc, protože při pohledu zepředu jim chybí nosy. ()

filmmovier

Tahle chyba v Matrixu není vůbec špatná, ale čekal jsem o ní, že bude bezchybná, tudíž mě trochu zklamala. Ale jen moc málo. Trochu strašidelnější příběh, agenti a opět trochu nečekaný a šokující závěr, který příběh rovněž vytáhl nahoru. Pěkně to graduje, čím blíž je to konci, tím je to lepší a animace opět výborná, jeden z lepších příběhů, takže tomu dám 85%. ()

lennyd

Mladé dívce Yoko se zatoulá její kočka - a vypadá to, že zrovna na místo, kam se místní lidé bojí jen vkročit. Strašidelný dům uprostřed města, kde neplatí fyzikální zákony --- není ale tak strašidelný. Děti by vám o tom mohli povídat, kolik se dá zažít legrace v místě, kde hapruje i gravitace. Ale i když je v každém programu nějaká ta chyba, brzy se někdo vydá ji opravit ... Tady snad jediné slovo - super! Z hlediska programátora dvojnásobné super! Kdyby se všechny chyby v programech chovaly takto, juj :) Fakt krásná "pohádka" ze světa Matrixu.. ()

Andrew_Deer

Chyba v Matrixu, doslova. Úžasné zpracování toho, jak to v tomto světě funguje, když se v Matrixu objeví bug a parta dětí ho bere jako zábavu. Pro mě nejlepší příběh. ()

vincent

Pekné využitie myšlienky chyby Matrixu a stvárnenie, čo sa stane, keď sa Matrix poškodí. Deja vu je len jeden prejav. Toto je ten zaujímavejší :). ()

Maynard.

Jojo, tak tohle bych bral. Mít na hraní takovejhle "kouzelnej" koutek, kam bych chodil jako malej (i určo jako velkej) trávit volný chvíle. Nechci říkat, že je to lepší prostředí než v Dobrušce za bazénem nebo u splavu, ale asi bych dal přednost tomu se sem tam proletět, zpomalit... Moc hezkej pohled na Matrix dětskýma očima. Doufám, že až někdy uteče Rozárka (naše čtyřnohá kamarádka), tak že ji najdem v nějakým tom kouzelným baráku :o) A ne třeba na silnici (fůj, to bylo hnusný) ()

Devilian

Oproti povídce ,,Detektivní příběh" naprosto odlišná situace - barvy, pohyb, výraznější hudba, optimismus a pohádkovost. Přišla mi něčím zvláštní, ubírá se úplně jiným směrem než ostatní povídky a to rozhodně není špatně. ()

h0n24

Jediný důkaz, pomocí nějž my, reální lidé, můžeme poznat, že realita kolem nás je opravdová, je nikdy nenajít místo, které našli děti v tomto příběhu. ()

blueskin

"Mám strach, aby díla demokratických básníků neskýtala často obrazy nesmírné, leč nesourodé, přehnané líčení, bizarní kompozice, a aby nás fantastické bytosti, které zrodí jejich duch, někdy nepřiměly litovat reálného světa." (Alexis de Tocqueville: Demokracie v Americe) ()