Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 23
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

LOVE VOLE

Člověk nemusí sledovat díl za dílem, ale i tak zůstává v obraze, dvacetiminutová porce nápaditých scének, vtípků a situací, splnilo to přesně má očekávání. ()

Lukkyn

Ať si kdo chce co chce říká je to výborný seriál. Neustálé řešení jednoho principu že Charlie je ožrala a děvkář, Alan idiot co si moc nevrzne a má hluboko do kapsy, Jake kterej bude umejvat hajzly v Mekáči, Berta která neprojde devadesátkama futrama, a jejich maminka která je miluje nadevše :-) je tu podáno mnoha způsoby a kvantama situací k zasmání. Navíc je to skvěle zahráno asi i díky tomu , že Sheen tu hraje v podstatě sám sebe !!! Je to prostě zábava , která možná nesedne každýmu , ale mě to chytlo a ani po několikátým shlednutí všech sérii nepustilo :-) ()

e-pilot

Je pravdou, že v průběhu času kvalita tohoto seriál nijak neklesá, ale ani nijak nestoupá. Sportovní terminologií řečeno: Autoři nasadili laťku jen tak vysoko, aby měli jistotu, že ji vždycky přeskočí. Přesto jde o místy velmi vtipnou zábavu, u které se od srdce zasmějete. Ovšem, pokud jste zarytá feministka, předsedkyně spolku pro léčbu alkoholismu nebo těhotná novomanželka, pak to nebudu nic pro vás. / P.S. Hodnotím samozřejmě původní seriál s Charliem Sheenem v hlavní roli a ne pitomýho pohrobka. ()

Naby

Jelikoz jde o komedii, tak si myslim, ze tenhle serial plni svuj ucel velmi dobre. Je o malinko lepsi, nez nektere jine serialy tohohle typu. Hodnoceni 3,4* je tak akorat, coz jsou vysledny 3*. ()

rime

Serial se vyznačuje značnou nekorektnosti(největší přednost) a opravdu velmi vydatným nášupem, některé dialogy se dokonce dají v rámci tohoto typu humoru označit jako dokonalé, co mě ovšem velmi překvapilo je pozvolna narůstající tempo kdy už se v posledních seriích často jede na třičtvtě plynu, na plnej plyn už by to byl real life ala Charlie Sheen:) PS: na netu jsou ke stažení naprosto famozni a profesionalni titulky, jejich dokonalost ocenite v každe vtipne scéně, tleskam a klanim se autorovi. ()

marysa

Jeden z mojich najoblúbenejších seriálov silne ťažiaci z ústredných postáv a to nie z dvoch, ani troch, štyroch, či piatich, ale minimálne šiestich. Burlivák Charlie užívajúci si život a ťažký flegmatik, večne vystresovaný smoliar, Charlieho brat Alan, zadubený a nenažraný syn Jake, upratovačka Berta, ktorá sa s prepáčením ne**re s ničím a nikým, panovačná matka a mierne narušená a Charlieho večne prenasledujúca Rose. No a tieto postavy a situácie, ktoré medzi nimi vznikajú ma jednoducho vždy pobavia. ()

Caesius S.

Sitcom pojednávající o chlápkovi, který nic nedělá, má těžké peníze a střídá milenky. Přistěhuje se k němu přitroublý bratr a rozmazlený synovec. Humor je založen na laciných narážkách na sex. Nic co by mě zaujalo. ()

Pharao20

No dá sa na tom nesmiať? No nedá:)..sit-com ktorý je fakt výnimočný..Humorné hlášky nie sú umelo podporované afektovanými hereckými výkonmi ako je pri takýchto seriáloch zvykom pretože sú úžasne vtipné aj bez toho:) A čo sa mne najviac na tom páči je to ako netradične sú tu zosmiešnované a zobrazované hodnoty ktoré sú v normálnom živote veľmi cenené a uctievané..Matky sú tu zlé a odporné, deti sprosté a zbytočná ťarcha z ktorej nič dobré nebude, manželstvo je to najhoršie zlo, ženy sú dobré len na upratovanie a sex a pod.V podstate nám to tvorcovia teda podávajú na tanieri tak ako to naozaj často je a veľmi zábavným spôsobom..Tiež treba vyzdvihnúť fakt, že je tu viac vtipných postáv nie len jedna ktorá to ťahá a ostatní sa vezú..Charliemu sa s hláškami vyrovná Rose či Berta ktorá je často oveľa lepšia a aj ostatní majú niečo do seba.Jediný na kom sa nesmejem je Jake lebo to je fakt debilné decko ktoré by ste najradšej zabili..Angus T. Jones má na to ksicht a hrá to s oduševnením:)..V každom prípade je málo seriálov kde sa môžete fakt od srdca zasmiat..Sláva tomuto seriálu ()

ELDoctorow

Môj základný problém s týmto seriálom a dôvod prečo ho pozerávam len keď sa mi nič lepšie nepodarí nájsť je ten, že všetky postavy, čo v ňom vystupujú sú mi totálne nesympatické, ba priam až odporné. A všetkými myslím každú jednu, až do toho najposlednejšieho na stotinu sekundy sa objaveného rozostreného komparzistu kdesi na samom pokraji vnímania v pozadí. ()

Lenka414

Najprv som bola u 5*. Ale čím ďalej to sledujem, tým je to stále viac o tom istom. Charlie a ženy, jeho brat, ktorému sa nič nedarí a Charlie chce aby vypadol. Tie vtípky o Alanovom presťahovaní už prestávajú byť vtipné. Ešte stále sa zasmejem, ale kvalita klesla a teraz bez Sheena neviem, ako bude Dva a pol chlapa vyzerať. ()

vochoz

Vybornej serial na odreagovani, zadnou velkou myslenku od toho nikdo nemuze cekat. Serial stoji a pada s postavou Charlieho, takze myslim ze nahrazenim Sheena Ashtonem Kutcherem serial zabije. Po shlednuti dvou novych dilu jsem si tim jisty. ()

Maude...

Odchodem Sheena ztratil sitcom 6 z 5*... po prvních třech dílech nové serie jsem to vzdala a na tu břečku, v níž se sem tam topí jeden ubohý vtip, vedle něhož plave druhý již utopený, se snažím zapomenout. ()

fuerza

10 percent vydarenych a azda aj vtipnych scen, zvysok typicky americke stokrat prezute radobyvtipky o frajerovi,ktory dostane do postele kazdu,ktora ma viac silikonu ako sedej mozgovej kory (mimochodom herecky su podpriemerne) v podani hyperstroskotanca Sheena v doprovode nejakeho podivina a popcornom vyzrateho americkeho dietata...ono by to snad aj bolo vtipne...ale...nie je ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)