Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

ainny

Neskutečná blbina, ve které Japonci dokazují svoji ujetost a u které se jeden pobaví na účet druhých. To pobavení je o to upřímnější, protože o to tu právě jde. Pobavit sebe i ostatní. Co mě ale vždycky dostává do kolen je fakt jak je svět malý. Nikdy by mě nenapadlo, že Japonci budou hrát hru Cukr, káva, limonáda, kterou jsme hrávali kdysi dávno před školou. :^) ()

Chrustyn

Neskutečně zábavný soutěžní pořad, který jsem hltal už jako dítě. Teď jsem si ho po letech zopakoval a přiznám se, že jsem brečel smíchy. Nápadité disciplíny, (obří ruce mě zničí vždycky) zábavní Japonci a dokonalý anglický komentář. Ještě lepší než "Pevnost Boyard". ()

heyda

Japonci jsou šílenci v dobrém slova smyslu. Bohužel mi vadí to chaotický zpracování, jinak bych šel s hodnocením výš. ()

Ivoshek

Co si budeme namouvat, základem kvalitní zábavy u reality show nebo soutěží je ponižování a týrání soutěžících. A tohle fakt nikdo neumí líp než Japonci. Víte, že v japonské TV mají i vědomostní soutěž, kde se za špatnou odpověď pouští do lidí proud? :-)))) ()

JASON_X

Nepřímý předchůdce soutěže Ninja Warrior není sice tak zajímavý co se týče fyzických dovedností soutěžících, ale zase je to větší švanda. Japonci a japonská televizní zábava jsou naprosto šílení! (myšleno v dobrém!!) Viděl jsem to bohužel až jako dospělý, v dětství bych si to užil určitě víc, škoda. ()

Caszidy

No, Hry bez hranic to sice nejsou, ale solidní zábava? Ano prosím! Jen houšť! Pouze bych asi častěji měnil překážky. Na druhou stranu, kdo to má stále vymýšlet, že? ()

Marek1991

Stará známa bláznivosť z Japonska. Legendárne prekonávanie prekážok vysmiatymi a vyhecovanými Japoncami a niekedy aj cudzincami snažiacimi sa vyhrať túto súťaž a dobyť Takešiho hrad. Občas ma to vedelo pobaviť, ale miestami to spadá do nudy a úsmev mi padá narozdiel od domácich. ()

Falcor

Když se Japonec baví (vypadá to, že mu k zábavě stačí i velmi málo), tak se tomu naprosto odevzdá a je z něj opět malé, navíc trochu potrhlé, dítě. ()

Pishin

Japonci jsou totalni uletaci a casto me z tech jejich televiznich shows hlava nebere. Zakladem japonske reality-show je, jak uz tady nekdo napsal, radne potrapit hrace a v tom jsou japonci nejlepsi. Neberou si servitky takze neni nouze o krkolemne pady, dopady na hlavu a dalsi silenosti obcas me to nutilo zapremyslet z vceho jsou nektere dekorace vyrobeny. Kazdopadne Takeshis Castle patri k tem nejzabavnejsim. PS: pokud by mel nekdo zajem doporucuju se podivat na Silent Library (najdete na Youtube) tam nejde o nic jineho nez radne potrapit hrace a pak co je soldni ulet je Human Tetris (neleznete rovnez na Youtube) ()

F.man

No tak tohle byl tehdá set-sakra-ment(ál)-ský úlet. Japonci mají opravdu hodně zvláštní humor a v tomhle případě se docela strefili i do toho mého... P.S. S českým dabingem bych šel asi jen na dvě. V orginále ale, kdy do toho komentátoři skvěle piští to bylo fakt minimálně za tři. ()

jarkolar

Mě osobně tahle soutěž teda neoslovila. Zmatek, ve kterém nejde ani tak o to sledovat vývoj a průchod jednotlivých soutěžících po disciplínách ale o to udělat z toho šou a hlavně "zábavu". Opravdu otrřesné soutěže a ještě k tomu ty otravné replaye ... Díky bohu alespoň za Ninja Faktor... podle mě 100:1 ()

Krissty

Pár šikmookých šílenců skáče přes překážky a nechává do sebe střílet míčem.. Nevidím na to nic moc vtipného (většinou) a už vůbec ne smysluplného.. Pitomost.. Ale na druhou stranu se aspoň naši vzdálení východní kamarádi baví, že? :D ()

Z0oMb3E

Jasneéé. Si pamätám ako táto japonská súťaž chodila na nemeckom DSF-ku. Hovno som rozumel ale veľmi rád som sa na to díval. Potom prišli aj iné japonské sútaže ale Takeši mi jediný ostal v pamäti. ()