Animatrix: Detektivní příběh

• USA The Animatrix: A Detective Story (viac)
všetky plagáty

Agenti si najmú súkromného detektíva Asha, aby im pomohol vystopovať istého hackera, skrývajúceho sa pod prezývkou Trinity. Pri svojom pátraní odhalí mnohé zaujímavé skutočnosti. (Avathar)

petaspur

Černobílé pátrání detektiva Ashe, jehož sarkastické marlowovské hodnocení situace opouští jeho ústa s nebývalou lehkostí. Hledání Trinity je pro něj "případ všech případů" a pro mne je Detektivní příběh tím nejlepším, co mi Animatrix nabídl. ()

AllShallFall

Kdybych neznal Matrixe vůbec, řekl bych že to bylo docela mysteriózní. Taková malá vsuvka před hlavní filmový chod. Ale nic extra to není. Čistý průměr. ()

ScarPoul

Prepojenie sci-fi a detektívky s drsnej školy. Noirová atmosféra a futuristické vyústenie. Po druhej renesancií, môj druhý favorit v komplexnej štúdií mytológie zvanej Animatrix. Prečo sa netočia podobne filmy? Doslova som slintal nad perfektnou vizuálnou zložkou a zádumčivým hrdinom. Chcem viac, viac , viac! ()

corpsy

Film Noir vo svojej akčnejšej podobe. Tento žáner vo mne nikdy nezapaľoval ktovie akú iskru nadšenia, ale v takomto móde ide o mlsku. ()

dawe04

Úžasný noir kabátek a nádech starých detektivek naverbován na tristní budoucnost v Matrixu s Trinity v hlavní roli. Škoda toho slabšího příběhu. ()

MartinNDL

Tuto část vyzdvyhlo na 4* jediné. Překrásná noir atmosféra. Pokud znáte režiséra, umíte si asi představit děj, který je moc povedený. Jeden z vrcholů Animatrixu. ()

asinus

méně promyšlená, ale stylově dokonalá epizoda, ve které se setkáváme s černobílou Trinity, která má zde o něco více charizmatu, než ve filmu samotném. ()