Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu. (oficiálny text distribútora)

Ospala

Dnes bych se na to podíval jen z nostalgie... Ale jako dítě jsem to miloval.. Tyto věci jsou pro děti dělané a proto bychom to jako děti hodnotit měli.. ()

PATWIST

Teraz som si spomenul na tento film, keď som pozeral rebríček Nejrozporuplnější filmy a tam Dünyayı Kurtaran Adam. Power Rangers som videl asi aj 5 krát, kedysi ako malý sa mi to páčilo ale teraz by to už u mńa nemalo takú šancu, ale ak sa vám páči sci-fi tak to je určite lepšie ako Star Wars. Pre vekovú kategóriu do 10. ()

sirrgulo

Jako malýmu klukovi se mi Power Rangers moc líbili, takže se nemůžu schodnout s odpadem, i když bych si je dnes už jen těžko zapnul. ()

Jolion

Řekl bych, že pro děti je to naprosto ideální. Hodnotit to jako film pro diváka 12 let a více dal bych tomu odpad, ale to prostě nejde. ()

Safa Daniel

Není to příliš realistické tedy spíš vůbec, ale když na tomto seriálu vyrůstáte přímo ho 'žere te' jako malý a vydají vám film, tak jsou to pro vás skoro druhé vánoce. Myslím že občas odlítnout do nereálného světa plné boje se zloduchy není tak špatné. ()

route60 odpad!

Budete se smát budete plakat protože tento skvost je nejhorší ukázkou mizerné (filmařiny) scénaristické ubohosti a je škoda každého milimetru filmového materiálu co na to padl. ()

Bercuss

Jak tady napsala většina uživatelů, co dali víc jak odpad!. Pouze z nostalgie. Některé scény, ty nejlepší, možno vidět na youtube i s cz dabingem. Jestli se nechce někdo zasmát a nebo si pokazit den, tak prosím! :) ()

Lucyl89motyl

Zpatky do detstvi :D chudaci rodice, kteri nam to pousteli dokola a dokola a dokola. I po tech letech, kdyz jsem si to pustila, jsem si film pamatovala skoro do pismenka :D ()

blondboss

Napriek tomu, že Power rangers seriál je čistá katastrofa, tento celovečerný snímok až tak tvorcovia nezmrvili a pre detského diváka sa tu dá nájsť aj čo to zmysluplné, aj keď aj tento film ide dosť v kontúrach pôvodného seriálu. Každopádne vzhľadom na úspešnosť seriálu v onej dobe si to celovečerák asi zaslúžilo. Celkovo ale tento koncept ide mimo mňa a pri pozretí skôr krútim hlavou, ako by som si to mal nejako duchaplne vychutnať. 30 % ()

Drozdo57

Ako dieťa som tento film videl asi stokrát. Je to film z 1995 a síce efekty v porovnaní s Terminátorom alebo Jurským Parkom zostarli dosť zle, na tú dobu sme na to čumeli ako na zjavenie. Videl vôbec niekto s miestnych erudovaných tento film? Alebo proste musíte preukázať svoje recenzentské kvality plácaním odpadov len z princípu? Lebo podľa hodnotení mám pocit, že pár ľudí to fakt videlo a potom sa ostatní prišli iba "prejaviť". Nejakí ľudia tu porovnávajú túto vec s tým pseudofilozofickým, preplácaným, "hlbokozamysleným" (ale inak štýlovým) Evangelionom... To sa snažíte o čo, konkrétne? PR nikdy nemali byť konkurenciou k EVE ani ku Gundam. Ano, ak porovnávate triky zo súčasných Marveloviek s týmto, tak to nevyzerá dobre. Tento film má všetko, čo potrebuje mať Power Rangers film pre cieľovú skupinu. Slušnú výpravu, efekty, akciu. A ako bonus Paula Freemana ako brilantného Ivana. Odporúčam tento dokument o tom, aký vlastne zázrak tento film je a koľko roboty na ňom bolo spravenej a že vyzerá ako vyzerá s tým rozpočtom, čo mali (asi pätinový rozpočet oproti veľkými filmom v tom roku!). A aj práve preto dávam 4*, pretože na svoju dobu to bol naozaj vynikajúci počin. Ktorý možno dnes už nenaplní očakávania dospelého náročného diváka... Ale to ani absolútna väčšina kalsických sci-fi filmov (Star Trek, etc) a napriek tomu to neodpadujete. Je a ako som to už niekoľkokrát napísal: vytiahnite si to zo zadku a neberte sa tak vážne, dobre? ()

Pidibull odpad!

Ušít si oblek, udělat si z plastu rádoby akční pomůcky a mít pár dolarů v kapse... Tak udělám další pokračování téhle skvělé akční podívané. ()

Kritik007

Power Rangres jsou nejlepší jak filmy tak seriály. A tento film se doopravdy povedl! Výborně natočené a herci jsou prostě užasný! 98%! ()