Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu. (oficiálny text distribútora)

Thunair

Pět hvězd. a proč? když vynechám že jsou to POWER Rangers tak mám stále dvě slova, která se stanou nejlepším argumentem pro hodnocení tohohle filmu ( teda mé hodnocení) IVAN SLIZ!!!! ()

uzzi odpad!

Kdysi dávno jsem na tom byl v kině, dodnes si pamatuji jak mě přišel tenhle film dementní a hláška "MORFUJEM" a následné střihy na jednotlivé hrdiny jak řvou svá jména (šávlozubý tygr....) je jedním z nejtrapnějších co jsem měl tu "čest" vidět. Tohle není film, je to hromada ho**n kterou cítím do dnešních dnů. Než toto doporučuji krmit rybičky, nebo čučet do pračky - zábava je to mnohonásobně větší. ()

iXtr3m3 odpad!

Toto by bol prúser aj v rokoch osemdesiatych a to nielen kvôli trikom, ktoré sú z iného času, ale hlavne kvôli stupídnemu príbehu, ktorý je z inej dimenzie a to teraz nemyslím hlavnú myšlienku o ochrancoch ako takých, ale tú zápletku. Power Rangers by mohli byť fajn, keby boli natočení na spôsob Kroniky, takto je to odpad a nová podoba, ktorá príde o pár mesiacov, dopadne podobne, jedine tie triky budú už snáď súčasné, aj keď podľa trailerov zrovnanie s takými Transformermi, to je ako prvá trieda versus prvá liga.. ()

Petr.Kocfeld

Jako viděl jsem to jako dítě.Tento snímek ujde.Takový scifi/akční film.Hrdinové jsou zde dobří,ale scénář a režie jsou slabší.Takže tento film celkem jde,ale na více než-li 2 hvězdy u mě prostě nemá. ()

Wishkah odpad!

Tady se asi splašilo hračkářství. Seriál sem nesnášel a film na tom není o moc líp. Ve dvanácti bych tomuhle filmu možná dal tři hvězdičky, protože nenáročně pobavil. Dnes už neudělá ani. Z těch hračky sem už asi vyrostl. ()

system odpad!

Jedine vcem muzu tvurcum gratulovat je,ze fillm Power Rangers neztratil ani kapku demence a totalni ujetosti z puvodniho serialu. ()

kubyno odpad!

Ano, jedna z takových těch blbostí, které malé děti hltají (ano, i u mě tomu tak bylo, každý měl svého favorita strážce, kterým byl) - jak je to blbé tak se zasmějete. Ovšem to nic nemění na nálepce odpadu, která tu značí filmovou ''dokonalost''. ()