Podaří se indickému agentovi vyzrát nad zrádcem z vlastních řad, který chce zemi zničit? Bude krásná Rubina (Deepika Padukone) požehnáním či zkázou? (cerdax2)

T2

║Rozpočet $-miliónov║ Tržby USA $17,487,476║ Tržby Celosvetovo $128,780,000▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ No tržby pekné na Indický film ale s tou úrovňou tomu moc nedali. Strašný béčkový akčný výplach. Kde sú moji obľúbenci mrštná elektrizujúca Deepika Padukone a do prasknutia namakaní  Shahrukh Khan, ktorý ten povrchný balast tiež nikam k lepšiemu nevytiahnu a dokonca cameo tu má aj ďalšia indická hviezda  Salman Khan. Vo výsledku strašná akčná blbina, kde je pár dobrých akčných sekvencií ale tých zlých, príšerných tu je priam kvantum, k tomu zlá triková stránka, asi sa inšpirovali aktuálnou úrovňou v Hollywoode. Jediné pozitívum ostali  len klipové piesne Besharam Rang Song a Jhoome Jo Pathaan Song. Ináč len veľké sklamanie. /30%/ ()

Fr

JEN SLABÍ POKLEKNOU, PATHAANE. NIKOLIV VOJÁCI. A TEĎ NÁS TENHLE VOJÁK PŘINUTÍ PADNOUT NA KOLENA? MUSÍŠ TOHO ŠÍLENCE ZASTAVIT!“…  Indická Mission Impossible má jedinou smůlu: přichází brzy po „RRR“ a zároveň se čtvtým Johnem Wickem. Na druhou stranu my, akční fandové máme, máme filmový hody! S Wickem to srovnávat nebudu, ale s RRR úplně v pohodě, byť je každej film jinej. Tady překročíme hranice Indie a navštívíme (i akčně) Moskvu, Paříž, Dubaj… takže je vidět, že Indové vzali ty agentský hrátky opravdu vážně. Sice se občas povídá, ale dá se to ustát. A nikdo se nesere s vysvětlovačkama typu – „kde kurva najednou vzala ty brusle?“ Hodně věcí se řekne rychle a jednoduše, takže pro film další plus. Zaznamenal jsem asi jen dvě písničky, nikdo tady není idiot a žádná postava dementní…. to, že nikdo nikoho netrefí, neřešíme už od časů Komanda, takže… Spokojenost! Ať žije Indie!‘ (ty vole, je to jen film!)     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jde mi o Kašmír. 2.) Rád poznám chlápka, co pošle pěstma k zemi barák.  ///  Thx za titule „Lomri“.                 PŘÍBĚH  ***  HUMOR  *  AKCE  ****  NAPĚTÍ  * ()

EvilPhoEniX

Akční nářez z Indie od tvůrců WAR! Jednou za rok zavítám i do exotické Indie, která taky dokáže natočit něco kloudného, ale opravdu musí jít o obrovský hit blockbusterových parametrů, abych se dokázal nalákat a Pathaan je zrovna tím příkladem letošního hitu, který mě zaujal už Trailerem a samotný film rozhodně nezklamal. Jde o jakousi variaci na Mission Impossible, která v pár scénách je lehce přepálená ( což je pro Indii typické, ale né tak moc, aby to začalo být otravné či až moc úsměvné). Rozhodně oceňuji, že je film o půl hodiny kratší než tradiční 3 hodinová Indická stopáž a taky, že se ve filmu objeví jen 2 taneční čísla, kde jedno je až v závěrečných titulcích ( Překvapivě i ty 2 taneční čísla jsou povedené, jelikož využívají hezké destinace, atraktivní modelky a živelnou muziku). Máme tu špičkového agenta v hlavní roli Shahrukh Khan, který ve svých 57 letech vypadá velmi dobře ( ženské si budou trhat kalhotky!!), který musí vyzrát nad zrádcem vlastní země, který má v plánu ji zničit. John Abraham skvělý záporák, který má slušnou motivaci, jde z něj respekt, je nebezpečný a zákeřný, zkrátka skvěle napsaný padouch na akční film. Do třetice potěší Deepika Padukone, což je jedna z nejhezčích ženských, co jsem za poslední dobu viděl, její hypnotizující a svádějící pohled, mužské diváky bude dostávat do transu a její sex appealem nařachaná postava vyvolává během 2 a půl hodin několikrát nezastavitelnou erekci. ( + za skvělý výběr outfitů, ta ženská je poklad a mana z nebes!!). Dále musím pochválit skvělou technickou stránku a úžasný výběr lokací, hodně se zde cestuje a podíváme se do Dubaje, Španělska, Francie, Afghanistánu,Ruska, Indie i Pakistánu. Výborná je hudba, která v akčních sekvencích skvěle přidává na gradaci a takový nástup záporáka s tímhle soundtrackem dokáže vyvolat i mráz v zádech. Během filmu dojde i na pár dějových zvratů, které dokážou překvapit a občas zafunguje i emocionální stránka. V poslední řadě velkým tahounem je samozřejmě samotná Akce, jednak jí je dost a je natočená velmi dobře. Fighty mají skvělou kameru i slušnou choreografii ( Vrcholem je pro mne fight s ruskými vězni ve vlaku, tam jsem slintal blahem a říkal jsem si, tohle je regulérní Indickéj RAID!!). Přestřelky sice postrádají krev a u větších akčních atrakcí občas haprovalo CGI, ale už jde vidět lepší pokrok i v Indii, takže rozhodně zatím největší progress, co jsem v Indii viděl. Za mne hodně vyzrálá a komplexní filmařina, která celou stopáž spolehlivě zabaví a hodně táhnou nahoru skvělé sympatické postavy a nařachaná akce. Za mne Jízda jak má být. 8/10. ()

Niktorius

Pathaan je jednoznačně triumf pro bollywoodskou hvězdu Shahrukha Khana. Jednak si jím splnil sen natočit akční blockbuster v (tak trochu) hollywoodském stylu, ale hlavně jde o jeho spektakulární comeback po sérii komerčně neúspěšných (ovšem vydařených) filmů. Mnozí už Shahrukha odepisovali a na film se dlouhé měsíce snášely okázalé hejty, včetně výzev k bojkotu, které už patří k indickému folkloru. Komerční úspěch Pathaana v indických kinech je ovšem zatím fenomenální a ohlasy diváků i kritiků jsou velmi dobré. V tomto směru může slavit nejen Shahrukh, ale také indická kina, která po covidové katastrofě takové hity potřebují. _____________ Vyplatí se ale film fakt vidět? Za mě ano. Když už na vás nezapůsobí Shahrukhovo charisma (o čemž pochybuju), tak aspoň budete vědět, jak vypadá současný bollywoodský mainstream v plném nasazení. Pathaan je nepochybně jeden z nejakčnějších indických filmů všech dob a zcela určitě je ten nejvelkolepější / nejvíc draze vypadající (u RRR se v médiích vysokým rozpočtem hodně šermuje, ale je třeba vždy dodat, že hodně peněz neskončilo na plátně, ale padlo kvůli covidovým komplikacím). _____________ Kdybych měl Pathaana přirovnat k něčemu hollywoodskému, bylo by to určitě Rychle a zběsile. Akorát bez fetiše na auta, s vlastenectvím místo rodinných hodnot a bez praktických efektů - když je v Pathaanovi třeba něco epicky zdestruovat (což je třeba často), řeší se to vždy přes CGI. A pak je tu ještě jeden rozdíl. Ačkoli Rychle a zběsile je v rámci hollywoodské tvorby stále absurdněji nadsazené, proti Pathaanovi se pořád bere strašně vážně. _____________ V Shahrukhově blockbusteru si postavy dělají legraci nejen z fyzikálních zákonů a míry, do které lze testovat diváckou schopnost potlačit nedůvěru ve fikci, ale také často samy ze sebe. S tím jsou spojené i humorné odkazy na klasické Shahrukhovy filmy, jimiž se mohou bavit znalci. Když třeba divák přemýšlí, proč se postava Rusky jmenuje poněkud netypicky Karen, tak je to proto, že je později třeba udělat vtipnou aluzi na Darr (1993), kde se hlavní ženská postava jmenovala Kiran. Jo a protože v Indii se teď jedou cinematická univerza, tak se tam objevují i postavy / prvky z Ek Tha Tiger (2012) / Tiger Zinda Hai (2017) a v menší míře i z War (2019).  _____________ Lidem, co do populárního indického filmu naskočili nedávno díky RRR, se IMHO Pathaan bude líbit o něco méně. S Rajamouliho majstrštykem sdílí expresivitu i excesivitu, ale už ne inscenační důmyslnost. A v záplavě hollywoodských blockbusterů, z nichž mnohé se přibližují tomu, jak se točí filmy v Asii (viz to Rychle a zběsile), prostě nepůsobí tak svěže a originálně. Ale stejně by si na něj měl zajít každý, kdo chce být nadále považován za kulturního člověka, wtz.  _____________Dávám čtyři vojenské medaile z pěti. ()

Wacoslav1

Moje druhá zkušenost s Indickým akčním filmem. Už po té úvodní sekvenci mi bylo jasný, že akce bude totálně přehnaná. To by mi nevadilo, ale problém je, že je plná různých cool zpomalovaček a dalších nesmyslů který nemusím a taky díky tomu, že je z větší části digitální tak působí úplně odtržená od reality, ale ok abych jenom nepíčoval tak pár nápadů je byť nereálných, ale zase poměrně originálních navíc záporák Jim mě docela bavil. Takže co s tím? No znovu už to asi neuvidím, ale ten neutrální průměr na to dám.55% ()

darkrobyk

Mix Bonda a MI má skvělý vizuál a úžasnou fantastickou akci. Tím myslím, že většina akce je reálně nemožná, vrcholem je asi útěk po řítícím se vlaku. Ale pokud na tohle divák přistoupí, a v uvedených vzorových sériích to rovněž není nic výjimečného, pak se bude bavit. Rozličné lokace, zbraně a vychytávky - Bond měl létající křeslo, tady už jsou to trysková křídla z comicsu, jistě uspokojí fandu špionážních akčních thrillerů. Většina postav je nesmrtelných, což je logické, protože pokud by šly po jedné ráně k zemi, film by rychle skončil. Mezi nejzajímavější lokace patří Moskva, Dubaj byla trestuhodně nevyužita. Khanovi lze jeho fyzičku jen tiše závidět, mám tedy na mysli hlavně muskulaturu, se kterou snad nepomáhal počítač tak, jako v rámci akce. Agentka Rubina je šťabajzna k nakousnutí, co samozřejmě předvede, jak se ženské zbraně používají. Heslo v tomto filmu - nevěř nikomu - je až příliš pravdivé. Pro mne jediný minus filmu je dlouhá stopáž. Veškeré žvanění bych vystřihnul a byla by to jízda od začátku až do konce. A protože Indové rádi zpívají a tančí, máme tu i dva řízné videoklipy, z nichž první připomene klip Kylie Minogueové (Slow) válející se s komparsem na pláži. Ale jo, slušná oddechovka. ()

Vavča

Sharukh a Deepika jsou v hlavní rolích výborní, hlavní hrdinové nemají chybu, zejména jejich špičkování, užijete spousta legrace, akce, a možná přijde i velké zvíře (nespoilerovat!). Mám problém v tom, že je na mě akce někdy strašně přestřelená a nedokážu se naladit na záměr tvůrců být přísně vážný a zároveň trousit fóry cestou. Ne že by ve filmu nebyly geniální momenty (zejména rozhovor dvou postav, komu svěřit budoucnost akčního filmu), ale prostě mi to tak nějak úplně nesedlo. Navíc stopáž je opravdu dlouhá a někdy film vyloženě šlape vodu, hudební vložky tentokrát nezaujaly. Fanoušci Sharukha si však přijdou na své. ()

Chrustyn

Indická bondovka, která dokáže zaujmout slušnou choreografií akčních scén, které ale naopak ničí mizerné CGI. I přes časté změny lokací i častou akce, je to klasická Indie s hrdiny jak z telenovel, přepálenou stopáží a nezbytným tanečním číslem v závěrečných titulcích. ()

rikitiki

SRK strhal okovy romantických komedií a jako napumpovaná korba se vrhl na akčňák, kde je akce tak přepálená, že není určena k ničemu než čiročiré zábavě. SRK v pozadí explodujícího vrtulníku běží po střeše vlaku, který padá do rokle. Zázemí hlavní hrdinky odhalí už v první scéně výrazné náušnice, které nosí (co asi čekat od holky, která má v uších zlaté hady?). Klaďas a Záporák bojují na střeše auta za prudké jízdy a neruší je nic než lehký vánek, který si sexy hraje s jejich vlasy......   Dojde i na indickou hrdost a nacionalismus. Milostný vztah roztomile reflektuje indické zbožné přání, jak by měly vypadat indicko-pákistánské vztahy.  SHRNUTÍ: Když se do toho SRK obuje, tak je mu tenhle svět malý. ()

JASON_X

Nejnovější bollywoodský epický ultraakčňák zaujme především obří porcí ultradigitální ultraakce. Řežby a jiné akční scény jsou nejen ultradigitální, ale často i bizarní až absurdní a konají se na mnoha působivých, ale i bizarních až absurdních lokacích. V hlavní roli exceluje známý pan Chán, nepochybně vytuněný nějakými ajurvédskými čáry, protože vypadá o dvacet let mladší. Neméně důležitou složkou filmu (hlavně pro Indy) je pak jeho složka výchovná a vzdělávací. Dozvíte se například, že ačkoliv jste třeba muslimský Paštun, mělo by být vaší povinností a nejvyšší ctí sloužit Matce Indii a v případě potřeby pro ni i bez váhání zemřít. Nebo že radši nemáte věřit nikomu z pákistánské tajné služby, natož když to je pěkná ženská. I když nakonec... Nebo že zájmy jedince by měly být podřízeny zájmům celku, stejně jako třeba v Číně nebo Rusku. Ale nenechte se odradit těmihle mými školometskými cancy, je to bombastická, vizuálně velkolepá podívaná, óm namah Šivája, džaj Hind! Nejlepší scéna: Asi ta s řežbou a dvěma miniguny na střeše jedoucího vlaku, u ní jsem se málem smíchy po...trhal. P.S.: Ale stejně se mi kdysi ještě víc líbil a bavil mě vzdáleně příbuzný flák Mission Kashmir s Róšanem, i ty songy tam byly daleko lepší. ()

Lacike

Mission Imbecile tak ako to vedia len Indovia. Všetko je totálne prehnané jak v akcii tak v príbehu a aj v hereckých výkonoch. Buď ste ind style pozitívny alebo sa budete sakra nudiť. Ja som sa prvú pol hodinu smial ako pri 80s akčniakoch typu Komando. Postavy sa tvárili nadpozemsky, jak hlavný hrdina tak záporák vedeli, že sa im v akcii nemôže nič stať a tak hádzali vážne pohľady, jak všetko zničia a do toho vtipne hláškovali. Akcia je mimo reality, takže neohúri prevedením (mal som pri nej pocit jak keby som sledoval kreslenú grotesku, prípadne jak keby sa malé deti hrali s angličákmi a potom to niekto previedol do filmu s pochybným CGI), ale aspoň rozosmeje všetkými tými absurdnými nápadmi. Behom ďalšej hodiny moje nadšenie začalo klesať a poslednú hodinu som sa už dosť nudil. Príbeh sám o sebe proste nefunguje (naviac ma ani jeden herec nezaujal, moje indické kone sú iné) a aj v akcii už nápady postupne došli a príliš som sa nesmial. Celkovo teda ok film na jedno pozretie. Predošlý film od tohto režiséra mi sadol oveľa viac jak prevedením tak aj hereckým obsadením. 5/10. ()

Padme_Anakin

Do filmové Indie nahlédnu zřídkakdy, ovšem ve většině případů to trefím a to i dnes, bavila jsem se, přistoupila jsem na hru, odložila mozek, nic neřešila a nechala jsem si naservírovat tuhle akční jízdu, mýma očima je zábavná, nápaditá, hravá, místy i překvapivě vtipná.. Khan je ohromný sympaťák, takže jsem mu celou dobu fandila, no a záporáci skvěle vybraní, konkurovali hlavní postavě velmi zdatně, no a nechybí tu ani krásné ženy a sexy taneček.. Celkově spokojenost a co by se dalo vytknout, rychle zapomenu, není to podstatné.. ()

Aljak

Ach jaj. Po scenáristickej stránke to bolo síce celkom fajn, ale tie prehnané vizuálne efekty s extrémnou akčnosťou pri každej príležitosti mi za každým dokážu znechutiť aj relatívne dobrý príbeh. A presne toto bol ten prípad. Toto bolo niekoľkonásobné prekročenie mojich limitov, a to nezachráni ani Shahrukh, ani Deepika, a dokonca ani vsuvka so Salmanom (hoci si viem živo predstaviť tie ovácie v indickom kine, keď sa tam zrazu Tiger objavil). Ako sa vraví: To muselo dát příšernou práci (a zvyšok snáď poznáte). Nuž, ale ako vidím, ostatným sa páčilo. Za scenár a niektoré fajn scény s dobrými hláškami, aspoň 2* ()

BarryLyndon

Indický přepálený James Bond plný národního patosu. Není to pro nás tak stravitelné jako RRR. Našinec se nerozhodne jestli sleduje Bonda nebo Austina Powerse. Ale je to špatně? Nevím... Má to excelentní choreografii jako Sultan nebo RRR. Tady Indové ušli poradny kus cesty. Shahrukha mám z Khanů asi nejméně rád, ale tady je perfektní a soustředěný. Excelentní výkon lvl Tom Cruise nebo Keanu Reeves. Ale hlavně wtf ta forma na 57 let, mám pocit že by se na kulturistickém pódiu mohl postavit vedle Henryho Cavilla a neprohrát. Má tam hodně scén bez trička, které trochu oscilují mezi soft gay pornem a reklamou na šampón. Skvělá je tam bondgirl Deepika Padukone, kterou jsem chtěl nazvat indickou Anou de Armas, ale byla by to urážka, protože je lepší snad úplně ve všem.  Výborný je zaporák John Abraham, ve filmu nazvaný Jim, ve filmu kde má každý jméno na zlámanou jazyka, to je asi pomrknuti na Monty Pythony.   Někdo takový v poslední bondovkach chyběl. Opravdu jsem z něj měl znepokojivý pocit, pokud jsem se mu zrovna netlemil. Kdykoliv šli do sebe, tak to byla osudová srážka kladiva s kovadlinou. Měl výborný theme, celkově hudba super. Ale teda co to tahá do kosmických výšin je cameo, ale KURVA jaký cameo!!! Ano 2 Khanové se už ve filmu ve šťeku potkali, ale tady vzali kompletně známou postavu ze známých filmů a nechali ji v jedné scéně dlouho pomáhat Pathaanovi.  Představte si, že by se v Rambovi III. najednou objevil John Matrix a vymlátili spolu za hlášek barák nepřátel. Nebo v bondovce Ethan Hunt.... Řval jsem u toho jako Civalova fanynka, která ho náhodou potká na ípáku. "Tony, jak bys tenhle film ohodnotil?  - ano. " No a nebo kombinace 1/10 a 10/10 vy si vyberte a těším se imfovu recenzi. ()

Flynn

Kdyz to clovek bere s nadsazkou a humorem (pro indicke akcnaky nezbytne), tak se fakt pobavi. Fyzikalni zakony neplati, plati Pathaan. ()

Martrix

Připadají vám filmy jako MI, Rychle a zběsile, 6 underground: Tajné operace nebo Wick přehnané? Tak to víte o přepálených akčních filmech houby. Tvůrci Pathaana vám dají dvou a půl hodinovou lekci, co to znamená přepálená akce. Ale pozor ...ona je to akce řemeslně vymakaná, opulentní a v mnoha ohledech zábavná. Se zmiňovanými kousky si vůbec nezadá. Kdo má nakoukáno a hlavně, kdo má indické filmy rád, tzn. ...dokáže se naladit, ten zklamaný asi nebude. Je to prostě biják...zpěv, krásné ženy, chlapáčtí muži a velkohubé dialogy....to k Bollywoodu patří. Tak, jako je rozdíl mezi filmovým a divadelním herectvím, tak o tři stupně nad tím divadelním je herectví bollywoodské. Pathaan je skoro jako parodie na zmiňované americké pytloviny. A nejvtipnějším aspektem je, že to jako parodii tvůrci nevnímali. Hubu jsem měl od ucha k uchu, protože tohle je fakt husťárna. Už jen to, jak vlají vlasy hrdinovi, který rube týpky...v místnosti, kde rozhodně není ani větrák, ani okno :-) Bohužel mi to nevydrželo celý film. Protože akci často vytlačilo rádobyvtipkování, flirtování a žvanění. Poloviční stopáž a nejspíš by to z toho byl solidní akčňák. ()

marrjaana

Tak tohle bylo vážně něco. Tenhle film překoná snad jenom R.R.R. Vážně si nepamatuji, kdy naposledy jsem byla z nějakého filmu takto nadšena (oki pamatuji, bylo to již víše zmiňované R.R.R.). Toto je vymazleno po všech stránkách. Vizuálně naprostá dokonalost! Trikově to předčí polovinu současných Marvelovek (na které už ani nestojí za to chodit do kina, ale ve většině případů opravdu stačí si počkat až se dostaví k vám domů). Co se akce týče, tak ta zabere dobře tři čtvrtiny stopáže a co se týče třeba vizuální stránky, tak je místy dechberoucí (ještě teď jsem unešena ze scéna pod ledem a pak z pádu z nebes na koci :*). //Navíc mě neskutečně překvapil příchod Tigera (kdybych si přečetla obsazení, tak by mě možná překvapil méně), aby Pathaana na poslední chvíli zachránil, protože jak Salmana nemusím, tak Tigera mám ráda :D a to jaké byla v tuto chvíli mezi těmi dvěma postavami chemie, bylo neskutečné a pevně doufám, že to pozvání na další misi se týká trojky Tigera a SHK se tam ukáže ;)(a taky doufám, že se v tomto multiverzu bude pokračovat, protože představa akčního filmu, kde se v jedné scéně potká Salmam, SHK a Hrithik je naprosto úžasná)// Ovšem neskutečná chemie za mě osobně byla i mezi Pathaanem a Jimem a já po letech sledování indických filmů začínám přicházet na chuť J. Abrahamovi a začínám chápat, co na něm může někdo vidět, protože tato role mu naprosto sedla a vlastně mi bylo i Jima (občas) líto a dokonce sem snad i chvíli čekala, že třeba se mu to v hlavě rozleží a všechno si rozmyslí, protože od jiných záporáku byl po většinu filmu normálně uvažující. // Co si tedy z kina odnáším? 1. Nutně potřebuji sehnat soundtrack k filmu, protože lepší jsem neslyšela od Krále Artuše. 2. Potřebuji se naučit jezdit na motorce, abych mohla vyzkoušet, jak se na ní jedí na závějích sněhu a na ledu. 3. Trvalo to dlouho, ale SHK je zase ve formě a podařilo se mu natočit naprosto bombovej film. 4. Patnáctiminutové přestávky by se měli zavést i u ostatních filmů, které mají více jak 120 minut. 5. I hrdinové potřebují prášky proti bolesti ()

iXtr3m3

Megaakčná strela z Indie, ktorá spája v sebe všetko dobré aj zlé z rokov osemdesiatych a deväťdesiatych, zabalené do moderného looku, s bombastickým kastingom v hlavnej úlohe, nakoľko SRK je pojem a žijúca legenda, ktorý na svoj vek vyzerá neskutočne vymakane, je skvelý herec, má charizmu, je pohybovo zručný, má skvelý tón hlasu, jednoducho "Bollywood Bombardér" :) Film mal aj nejaké tie chybičky krásy, t.j.  scéna s leteckými krídlami alebo únik z padajúceho vlaku do priepasti po strechách vagónov, to trochu zabolelo v dnešnej dobe, ale na druhú stranu je skvelá kombinácia Mission Impossible a Fast and Furious štýlu, ktorá by sa nemala začo hanbiť ani v amerických kinách. Je veľká preveľká škoda, že si SRK nikto z Hollywoodu doteraz nevšimol a už pri svojom veku ani nevšimne, ale toto mu zasa vyšlo. Naviac, čo ma milo prekvapilo, tak jednak striedmejšia dĺžka, ktorá nie je zvykom z tejto lokality a úplné prekvapenie, tanečná scéna v podstate len jedna v samotnom filme, ktorá je naviac totálne prirodzená a neumelá ako to je zvykom a druhá je vlastne v titulkoch, takže to neberiem ako zápor. Prial by som si pokračovanie ako to bude v prípade taktiež pecky z 2019teho War. ()

cskomando

Máte zálibu v nadupaném mixu akčních scén na způsob Johna Wicka & zachránce světa Jamese Bonda & typické taneční a pěvecké scény v téměř každém filmu z indické tvorby? Pak je to ten pravý film, který potěší všechny fanoušky výše zmiňovaných bodů. ()