Agent indických elitních speciálních sil Kabir (Hrithik Roshan) má sestavit a vycvičit tým pro boj s islámskými teroristy. Do Indie přijel právě jeden nechvalně známý člen ISIL a tuší se, že chystá velký bombový útok. Neví se ale kde. Khalid (Tiger Shroff), jehož otec byl odhalen jako zrádce a zabit přímo Kabirem, se snaží očistit jméno rodiny tvrdou prací v protiteroristických jednotkách a chce se účastnit i této mise. Kabir ho odmítá, ale na doporučení velení jej nakonec přijme. Moc mu však nevěří. Tvrdí, že zrádná krev se dědí a navíc mu zabil otce, což Khalid ví. Jenže teroristé, proti kterým tým stojí, jsou první liga a je nezbytné si naprosto důvěřovat… Je nutno celou teroristickou síť co nejrychleji rozkrýt a odhalit dříve, než bude pozdě. Jak se ale zdá, zase se roztáčí kola zrady. Nebo je vše jinak? (Big Bear)

Andrea1717

War sa mi v podstate páčil, hlavne zaujal, akcie je tam požehnano a tie tanečné vsuvku, no ťažko do takéhoto filmu toho narvať viac, ale to poletovanie vzduchom a kopanie nohami bolo dobré. V princípe dobrý akčný film, samozrejme vlastenectvo v prvej úlohe, romantická línia sa nakoniec nekonala a pripomínalo mi to "nejaký" Hollywoodsky film :-) ()

Big Bear

Od Indů jsem už lecos viděl a musím říci, že jdou nahoru. Jasně, je to pořád takové hodně hi tech béčko, ale stačí už málo a bude to dobré. Hlavně omezit ty planoucí pohledy do kamer a trochu zkrátit to baletění při střelbě. Kdo se bojí písní a tanců nemusí. Ve filmu se s tím divák setká jen dvakrát a je to tam docela umně zakomponováno, takže to tak neruší jako jindy, kdy třeba vojáci najednou po boji začnou tančit jak smyslů zbavení. Indie má problém s islámským terorismem, čemuž se díky sousedům není co divit a tak i zde můžeme sledovat boj protiteroristické jednotky s islamisty chystajícími na hranicích Indie velký útok. Akce střídá akci a stejně tak co se týče lokací se divák podívá od Portugalska až na Severní pól. Za mne docela milé překvapení u kterého jsem vydržel bez zívání celých 155 minut. Dávám za 4 šachové figurky. * * * * ()

JASON_X

Nepopsatelný zážitek, popsatelný leda kostrbatě a chaoticky. Syntéza Bonda, Hunta, Bournea, Ramba, Jackieho Chana, Indieho Jonese, majora Zemana i Rosamundy Pilcherové. Dva nestvůrně zduřelí borci se svalstvem jistě vytuněným nějakým příšerným bollywoodským černomagickým bioinženýrstvím. Mix žánrů, záplava akce, barev, vtipných gagů, akrobatických bojových kreací, praštěných zápletek a zvratů, retardovaných dialogů i nějaké té obligátní hudby (ale ty nemnohé songy byly tentokrát hodně mdlé a holčina z jisté telenovelické vsuvky opravdu ale opravdu nebyla Katrina Kaif, i když se jí tak urputně snažila napodobovat). Hrithik se už dávno nestydí za svůj dvojitý palec na pravici a minimálně ve dvou scénách ho naplno ukáže (brrr!). Vizuálně omračující lokace, i když třeba Marrákeš se tedy zrovna věrohodně nevyvedla a digitální úprava spousty záběrů byla znát. Ale i tak pastva pro oči. Z těch dvou tří desítek mnou viděných indických filmů není sice War zdaleka ten nejlepší, ale z hlediska moderní doby je jistě ten nejvelkolepější. Jsme svědky zrození další supervelmoci. Má své lidi všude, její agenti a komanda operují po celém světě a její nejvěrnější synové z nejvěrnějších jsou často uvědomělí státotvorní muslimové. ()

Ketri

No, pro mě to bylo zklamání, když už utratím tolik peněz za lokace, specialisty na triky a akce, tak snad už nemusím šetřit na scénáři. Také je škoda, že taneční vsuvky byly jen 2, když mám k dispozici 2 nejlepší tanečníky (tedy 2 z nejlepších) v Indii, tak proč to nevyužít více. Tanec společenský je však ve velké míře nahrazen tancem bojovým. Za ten bych v rámci hodnocení sportovních dvojic dala za umělecký dojem šestku. Asi spoiler: Je důležité vědět, že součástí povinné výbavy ledoborce není člun, záchranná vesta či KPZ, ale 2 luxusní sportovní automobily. ()

Flipnic-RE

Mega-epická a pompézní indická akční jízda! Testosteronem "překypující", anaboliky a posilovnou 30 hodin/den naboostovaní Alpha-males Hrithik a Tiger se proženou 155 minutovým akčním nářezem jako dva uragáni!! Karate, kungfu, střílení, honičky na motorkách, honičky autama, atomová raketa vypuštěná ze severního pólu, seskok z mostu do vody asi 1000 metrů dolů, emotivní dramata, kdy se hrdinům samotným derou z těch pompézních a od samotného začátku extrémně vypjatých scén, derou se jim slzy do očí... Do toho příjde několik naprosto nečekaných zvratů, kdy všem divákům padá klapačka nevěřícně na zem. V první polovině kluci taky zazpívají a zatančí, ve finále si to pak natvrdo v kostele (jak jinak!!) rozdají. A kdyby se tam na konci nakonec zeslíkli oba úplně do naha a ošukali se, ani bych z toho překvapenej nebyl, protože tam to od začátku stejně směřovalo ... Hele je to prostě masakrózní Indie se vším všady ... Můj epickej komentář si vynásobte stem a zhruba se dostanete na level toho filmu. Nemyslet, nepřemýšlet, vypnout mozek, nejlíp se pořádně vyhulit a budete se fakt bavit. Ale ne přímo tím filmem, ale na úkor filmu ... :-D ()

• Akční režii na filmu dělali Paul Jennings, Parvez Shaikh, SeaYoung Oh a Franz Spilhaus. (Rominator)
  • Původní název „Fighters“ byl změněn po uvedení oficiálního teaseru v červenci roku 2019. (ALIENka_)