The Price We Pay

• Kanada The Price We Pay (viac)

Po lúpežnom prepadnutí záložne sa traja zločinci a ich rukojemníčka Grace (Gigi Zumbado) uchýlia na odľahlý statok, kde objavia tajnú kobku s dôkazmi o sadistickom násilí. A keď sa domov vráti domáci pán, rozpúta sa peklo... (Arsenal83)

Deyw

nadeje jako prase, herci, pribeh to proste chces..jenze nechces tvle totalne to posral...dve za hot chicka a ostnatej drat..jinak to seru 2/5 🥺 ()

oveckaoa

No pokud to porovnám s Play Deadem co jsem viděl včera tak Play Dead je asi lepší dějově tohle má zase lepší gore a mutantku suma sumárum je to na stejné úrovni nejspíše.   4  chlápci vyloupí zastavárnu situace se vymkne z rukou jednoho tam majitel  postřelí , řidič jim ujede (později umře)  a zůstanou 3 (jeden vypadá jak Jefrey Dahmer)  přičemž tam postřílí rukojmí a nechají si jednu ženskou co se tam objevila. Pak jim zdechne auto a oni se zakempí kdesi v jakémsi baráku tam žije chlápek s mutantní ženu co zabíjejí lidi a jejich orgány prodávají na černém trhu. Bohužel než dojde k rozuzlení uplyne více jak půlka filmu a ten zbytek už to moc nezachrání. Na to co tenhle Japončík předvedl v hororovém žánru je tohle i hodně krotké je zde jedna rozmašírovaná mrtvola po nárazu tlakové láhve a to s tím plotem pak už nic . Je to na trošku lepší úrovni než třeba takový Turistas Go Home.  60 procent ()

Skeksis

Pamätám si kapitolu z prvej učebnice angličtiny zo základnej školy, kde bola podivná rodinka pokazencov a príšer a v nej jedna "normálna" blondína. Vždy je to nejako tak servírované, že v každej čudnej spoločnosti sa nájde jeden relatívne normálny jedinec. Neviem, či je to tak v skutočnosti. Tu sa v trojčlennej rodinke našiel jeden chlapec pri zmysloch, a v skupinke zlodejov a vrahov jedna nevinná osoba. Dej úplne jednoduchý, ale k hororu-krváku viac netreba. Mne to stačilo. ()

MichelSmith

No tento film hlavne neskoršie pasáže by som vám neodpúračal vzhliadnút pri obede,teda ked nejste bulimik a zrovna sa vám nechce špyňit ruka! ()

iXtr3m3

Sterilné ale nie márne exploitation s dvomi známymi menami, celkom slušnou porciou gore, ale príliš priamočiare, jednoduché a krátke. ()

Corpsegrinder

Céčkově vypadající obal a antiherec Emilek na něm nebylo dobrý znamení, ale Kitamurovi jsem se rozhodl věřit, a nelituju. Sice to neni jeho kdovíjak triumfální návrat do formy, ale je to příjemně koukatelný béčko s nádechem hororů z 2000s. I ten blbec Emil tady nakonec hraje docela zábavnýho magora. Je sice škoda že se ve filmu moc nestane, respektive postavy nedostanou moc šancí bojovat o život a pokusit se utéct, a motivace záporáků je krajně debilní, ale jakmile Bennett z Komanda začne operovat tak je to v podstatě zábavný až do konce. Hvězdou filmu je samozřejmě třímetrová Jodi, Hollywood by si měl dělat poznámky protože takhle má vypadat emancipovaná ženská ve filmu a né jak ty dnešní hovna :)) Gore je většinou úsměvný ale dědovo nehoda s kyslíkovou bombou a závěrečná honička s kosou končící zamotáním se do ostnatnýho drátu mi přišly super. ()

Wancohoff

Dost nudna blbost kde na nejake gore pride az po hodine, a ani potom ma to nejak nebavilo.obohrata pesnicka s netvorenym chlapikom. Dopozeral som to len z principu.. reziser ma teda na konte ovela lepsie kusky.. ()

Warhorr

No hurá. První letošní horor, u kterého jsem se bavil a nenudil. Podobnost jako u Play Dead je velká. Tady jen záleží, kdo, co okopíroval od koho, ale je mi to jedno. Tohle je mnohem záživnější, drsnější a nechybí tu ani gore. Přidejme ještě zajímavé herecké obsazení s pěknou herečkou, hnusnýho záporáka, zcela vyhovující stopáž a máme koukatelné hororové dílo. Trochu to ve mně evokovalo TCHM, takže prima připomínka. Jo, tohle můžu kdykoli. ()

Flopik

Emil, Emil prečo mi toto robíš. Pozerám Emil v horore, toto bude aspoň trocha fajn. Je to však veľká sračka. Lúpež, útek na nejakú farmu kde magor predáva orgány. Do toho máte nesympatické postavy, okrem hlavnej hrdinky ktorá bola aspoň pekná a dalo sa jej fandiť. Do 45 minúty sa nič nedeje, potom troška gore, ktoré bolo aspoň ako tak fajn a skvelý drsný koniec, ten ma asi jediný bavil. Za mňa nič moc a moja nádej nato, že uvidím ešte niekedy Emila v dobre filme je preč. ()

dannyyy

Včera viděný Play Dead a dnes tento The Price We Pay = takové malé déja vu :)) Loupežné přepadení, zápletka s orgány, smrt tlakovou láhví do hlavy, obličej zničený na kost... vše bylo v obou filmech, jen v jiném prostředí... hmm, někdo trochu opisoval :)) ()

Mallyyy

Dobrý horor, krve by mohlo být ještě víc, ale jinak žádný výhrady nemám. Jinak docela čumím, že v takovým filmu hraje Emile Hirsch. ()

kkarx

Tak trochu nedotažená buranská řezničina (ala Texaský masakr motorovou pilou) pohybující se na tenkém ledě mezi profesionálním a amatérským filmem s kvalitním obsazením. Dorf je vždycky dobrej, ale show tu krade Hirsch jako všehoschopný psychopat, kterej z toho dělá lehkou parodii na všechny ty magory z mafiánských filmů (Zjizvená tvář, Mafiáni, Casino, apod). Ono vůbec je z toho cítit malinko retro 80. let. ()

helraiser

Docela solidní Expo s pár opravdu povedenými scénami a místy slušným vizuálem, závěrečná likvidace nechuťarenský ženule, byla opravdu parádní, ale chtělo by to víc, ale na druhou stranu to mohlo být mnohem horší a tak se v podstatě jedná o slušnou žánrovku, kterou ocení především fanoušci subžánru. ()

gemi

Céčkový slasher osmdesátkového ražení, který místy sklouzává do sebeparodie. V osmdesátkách by to byla bomba, dnes už člověk jenom kroutí hlavou. ()

Mamlas

Herecky a i jinak slabé, ale v první polovině mě zaujal příběh a bylo to i napínavé. Ve druhé půlce zkusili ohranou písničku a moc ji nezvládli. Ale budiž, dodíváno do konce. (35%) ()

Pitryx

Ono se to sice rozjíždí hned od počátku a dokonce to má i spád. Ale uprostřed mi to přišlo takové nějaké unavené a utahané. Filosofické žvástu musel děda mít, bez toho to asi už ani nejde. Poměrně hezká Gigi Zumbado to jakž tak drží, ostatní jsou v průměru. Jako celý film. Ovšemže za gore a masku na konci je třeba přidat, to se rozumí. 70 % ()

johnsnow

Po troch fajn akčných hororoch natočil Kitamura ničím nevýrazný B-čkový akčniak a teraz sa opäť vracia k hororovejšiemu počinu a jeho rukopis tu je síce cítiť avšak, v tých predchádzajúcich hororovo ladených filmoch mal vždy nejaký zvrat, občas svinský ale tu nič neprekvapí. Ale Diacon Frost z Blade  nebol špatný a kubánečka je sexi. ()

xxmurphyxx

Do polovice ako tak pozerateľný low budget, od polovice čisté amatérske Déčko hodné zo strižovne rovno do pece. Sem tam som sa pousmial nad debilitou postáv a rambo scénami typu obe oči v piči no aj tak si idem na férovku, či žiadna diera v tele nie je dosť veľká na to, aby som ju nedal do kopy zošívačkou. ()