Nevrlá samotářka si poklidně žije jenom se svým psem. Když ale za bouře sousedům někdo unese dcerku, pustí se do boje proti přírodním živlům i vlastní temné minulosti. (Netflix)

Rathalos

Allison Janney ma velmi prijemne prekvapila,vyborne to zahrala a este k tomu vsetkemu jej ta rola sadla ako uliata,celkovo sa mi tento film pacil az tak,ze mu za*ebem plnu palbu...:⁠-⁠) ()

sadlokan

Pán drandí po lesejčku s kočárkem a v patách má,ale opravdu načuřenou,Patti Smith,která krouhá krkavice nastevřenou pixlou vod kompotu jak za nároďák.Rázná odpověď všem těm,kteří pochybovali o tom,že L.Neeson je ještě schopen ublížit alespoň mouše.Pěkná fraktální kompozice schodiště majáku. ()

Nail

Tohle se moc nepovedlo, chtěl jsem tomu dát šanci, ale skončí to 1 hvězdou. Herci nesympatičtí, scénář taky bídný, předvídatelné a konec příšerné. Jediné co bylo fajn tak prostředí. ()

E lan

Nevím je-li to na ** nebo ***, ale docela pěkný (byť jednoduchý) příběh, slušní neokoukaní herci a dobrá hudba. A vlastní i přiměřená délka. Ale je to maximálně televizní kvalita... ()

rublik05

Asi budu trochu za barbara, ale mě snímek Lou vcelku bavil. Pochopitelně je nutné přihlédnout k tomu, že se jedná o levný akčňák televizního ražení, s těžce tuctovým příběhem, absolutně bez nějakých větších ambicí. Největším tahounem je především Allison Janney, která mi sice zpočátku moc nesedla, postupem času si ale získala mé sympatie. Ostatní herci neurazí, záporaci jsou spíše průměrní. Po technické stránce je film poměrně slušně zpracován, kéž by tohle byl standard všech akčních filmů. Nejvíc se mi však líbila deštěm promáčená příroda, která utvářela příjemné napětí a atmosféru. Ta se fakt povedla vytěžit na maximum. Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale stará Lou mě příjemně překvapila. Nenudil jsem se, stopáž je tak akorát dlouhá, za mě dobře udělaný průměrný akčňák. 6/10. ()

Shitonit

Jednoduchej od začátku čitelnej příběh, ztracenej uprostřed mokrých, nočních lesů. Napětí se dá místy krájet, konec dobrý všechno dobrý. ()

ANTYCHRYST

Moc jsem nevěděl co od toho očekávat..Sledovat akční stařenu jak sejme mladé vojáky..mě dvakrát nebralo...40% nadruhou stranu musim říci že se toho ujala obstojně hlavní herečka.. ()

Clark_Kent

Taková nenápadná ale vskutku jinak celkem, vražedná bába z hor. Něco jako když spatláš indiana jonese a johna ramba do jednoho. Ta si dává, zelený barety ráno k snídani. Ten úvod docela chytlavej, když jsem četl v titulkách Bad Robot production J.J. Abrams. Ouuu ()

oldy

Fajn thriller. Krásne prostředí a chytrej pejsek :) Mohlo tam být víc vychytávek či cool věcí. Tak je to akorát fájn jednohubka,která moc nepřekvapí. 6/10 ()

Mamlas

Film pro ženy v důchodu. Tvrďácká babička kosí jednoho lumpa za druhým. Nový level pro filmy s ženskými hrdinkami. Do toho jedna hysterická matka a tak trochu unesená holčička. Takový úsměvný nesmysl. (15%) ()

iz67

Taková roztomilá blbina, když je vám mizerně a cítíte se úplně dole, tak ideální. Spoiler: moje matka nebyla v CIA a chmaty\hmaty moc nedává, ale to neznamená, že je míň scary. ()

johnsnow

Rambo v sukni. respektíve pokus oň. Síce je pravda, že ani akčné, ani survivalové to veľmi nie je, ale zasek bitka v chajde je teda podarená a aj austrálsky "Tom Hardy" sa snaží. Takže síce 3* ale oveľa podarené než niektoré netflixom ohromne propagované počiny. ()

PlysovyMacko

Na prvý pohľad staršia pani Lou byvajuca sama v lese, v skutočnosti akčná babka s výcvikom CIA, ktorá pomáha hľadať susede unesenu dcéru. Twist v polke filmu je dosť lacný. Súboje sú drsne napríklad ten v zrube a postavy sú celý čas promočné do nitky. Film chcel byť niečo viac ako sa vo výsledku podarilo. ()

koty2201

V prípade filmu Lou budem asi naozaj veľmi stručný, pretože tu nie je nič, čo by som mohol vyzdvihnúť a ani sa nebudem veľmi vyhýbať spoilerom, pretože to celé dopadlo naozaj podpriemerne. Ďalší podpriemerný televízny triler od Netflixu, ktorý je z polovice naozaj nuda. Má to neoriginálne a klišoidne napísaný scenár, ktorý sa ani nesnaží byť niečím viac ako v skutočnosti je. Všetky postavy pôsobia sterilne a fádne, rovnako ako celý dej. Bývalá agentka CIA sa musela za mlada zblížiť s nejakým teroristom v rámci misie a splodila s ním dieťa. Avšak nebola pripravená byť matkou a tak ho dala na adopciu. Jej syn túto krivdu nezniesol. Stal sa vojakom, našiel si ženu a mal s ňou dcéru. Ale bol psychicky labilný, dopustil sa vojnových zločinov a ženu týral. Tak sa hlavná hrdinka Lou rozhodla vziať rodinu do bezpečia, ale bez toho, aby im prezradila, že je to svokra tej ženy a babka toho malého dievčatka. Syn sa vyhlásil za mŕtveho a keďže ani Lou to nezvládala, tak keď už nemala dôvod žiť a chrániť rodinu, chcela si vziať život. Ale jej syn sa rozhodol mstiť a dcéru uniesol. Ako to dopadlo? Syna zastrelili agenti CIA, Lou sa musela pred agentmi schovať a v utajení odišla na trajekte spolu s vnučkou a nevestou bez toho, aby o nej vedeli. Viac klišé to nemôže byť však? Tvorcovia sa pokúsili o nejakú rádoby survival pasáž v prírode, ale mnoho práce si s tým nedali. Potom sa pokúsili o 2 akčné scény, ktoré tiež vyšumeli kamsi do prázdna. Ako som už spomenul, tak film má sterilné postavy, prostredie, príbeh, akciu ... vlastne všetko. Takže tento film odporučiť nemôžem a je to len strata času. Nie je to úplný odpad, lebo určite sú aj horšie filmy (čo sa mi až nechce veriť), ale toto na viac ako 3 až 4/10 nemá. ()

bigjames

Šel jsem do tohoto snímku naprosto naslepo a jsem příjemně překvapen. Jedná se o velice zdařilý thriller s hutnou atmosférou, kterou vytváří hlavně zasazení děje do hlubokých lesů na izolovaném ostrově v době bouře. Kamera je super a na film se opravdu hezky dívá. Obsazení hlavních rolí se povedlo, všechny postavy mě vlastně bavily a i dialogy byly poměrně na úrovni. Nic pamětihodného, ale na úrovni. Negativa mě napadají dvě. Jednak lehce upadající tempo - snímek nedokázal s blížícím se koncem úplně vygradovat, a také některé typicky klišovité momenty, které jsou dnes k vidění v naprosté většině filmové tvorby. Celkový dojem je ale velice pozitivní a podobný typ filmů uvidím na Netflixu velice rád. ()