Milagros (Natalia Oreiro) vyrastala v sirotinci v kláštore, pretože jej matka zomrela počas pôrodu a otca nikdy nespoznala. Nemá najmenšie tušenie, kto by ním mohol byť, ale zo srdca ho neznáša, pretože od nich odišiel. Milagros dovŕšila 18 rokov, a tak sa nemôže naďalej schovávať pred okolitým svetom v bezpečí za múrmi kláštora. Začne pracovať ako slúžka v dome bohatej rodiny Di Carlovcov, kde sa zoznamuje s novými priateľmi. Ale natrafí tam aj na nových nepriateľov, ktorí nemôžu vystáť jej neskrotný temperament a priamočiaru úprimnosť. Zoznamuje sa aj s pohľadným Ivom Di Carlom (Facundo Arana), mladým budúcim dedičom rodinného bohatstva. Milagros a Ivo sú ako oheň a voda, dva neskrotné živly, ktoré nejdú úplne dohromady, ale jeden k druhému neodmysliteľne patria... (TV Doma)

maoc

Třeba mne kamenujte, ale neustoupím. Jedna hvězda je za úvodní lechtivé titulky, které byly prostě senza a Natálka se do nich krásně položila. A druhá hvězda je za to, že ve srovnání s mnoha jinými telenovelami tady ti herci alespoň občas něco malounko zahráli. ()

Eilem

Aby som zdovodnil moje hodnotenie piatich hviezdiciek hodnotim v ramci telenoviel. Takze pre mna jedina pozeratelna telenovela a zaroven zabavna. ()

MaxForValue

Jediná telenovela, ktorá ma dokázala udržať pri obrazovke televízora. Dnes, o asi sedem rokov neskôr by tomu síce tak asi nebolo, každopádne Natalia Oreiro a jej Milagros bola v tom čase mojim ideálom ženskej dokonalosti. ()

mishule90

Měla jsem radost, že Divokýho Anděla začali znova dávat. Za mého mládí jsem ráda sledovala vášeň a intriky v celé rodině Di Carlových. ()

Petra321

Ono by to aj mohlo byť dobré, keby sa dej zbytočne nenaťahoval. Po štvrtom raze, keď boli dve hlavné postavy presvedčené, že sa idú vziať a zrazu im do toho niečo/niekto skočilo, som to prestala počítať a v istých momentoch som dokonca fandila tým, ktorí chceli zničiť vzťah Milagros a Iva, pretože oni aspoň vedeli, čo od života chceli. Koniec bol príliš uponáhľaný. Tým nechcem povedať, že 270 epizód bolo málo a že to mohli natiahnuť na 300, pretože ta kto určite nie je, ale v posledných dvoch epizódach sa toho stalo viac ako niekedy v desiatich a nebolo to úplne doladené. Nechce sa mi veriť, že by si Rocky a Viki nechali ujsť svadbu Mili a Iva. Pokiaľ herci už nemohli stvárniť tieto postavy, mohol si na nich aspoň niekto spomenúť a povedať, prečo sa z Paríža nemohli vrátiť. Čo sa to stalo s Angelikou? Zlatá starenka a jedna z mála racionálne uvažujúcich postáv zrazu dostala druhú pubertu. A jedna z posledných scén, kde sa otec Manuel rozprával s mníškou? Čo to akože malo byť??? ()

yueh

Občas jsem to sledoval a bylo to o třídu lepší než Esmeraldy, Kassandry a podobně, takže jednu hvezdičku si to ode mě zaslouží.:-) ()

TerP

Řekla bych, že to byla moje první shlédnutá telenovela... ¨Pak přišla ještě Esmeralda, Rosalinda a Ošklivka Betty... a pak adios :D ()