Detská hra 2

• Česko Dětská hra 2 (viac)

Vraždiaca bábika Chucky, ktorá v sebe skrýva dušu nebezpečného zločinca Charlesa Lee Raya, sa nevzdáva ani po predchádzajúcich neúspechoch. Je rozhodnutá za každú cenu získať telo malého chlapca Andyho Barcleya (Alex Vincent), ktorý jediný pozná jej hrozné tajomstvo. Andy prichádza do novej rodiny Joanne a Phila Simpsonovcov, ktorá sa bude o neho starať dovtedy, kým sa neuzdraví jeho matka. Aj on má čo najskôr zabudnúť na minulosť a vysporiadať sa so strachom z vraždiacej bábiky. Netuší, že čoskoro sa opäť ocitne zoči-voči vraždiacej beštii, ktorá ho úlisným spôsobom prehovára, aby boli kamarátmi na celý život.. (oficiálny text distribútora)

Chuckymaster

Druhý díl mi tolik přirostl k srdci že věřím že ani za 20 let mě nepřestane tahle trilogie bavit. Chuckyho model je skvěle navržený a podle mého tento díl překonává jedničku. Chuckyho hlášky jsou mega a závěr byl napínavý jak sviň. :-) ()

Raichu.Cz

Tohle je ještě o mnohonásobně lepší pokračování než jsem čekal! Už hned na začátku půjde mraz po zádech a taky nám už je hned chucky ukázán na začátku než být nenápadně zakrytý ve stínech, Příběhově je to vlastně stejné jako u jedničky akorát tím stylem že si to jede trochu na styl perfektních Chuckyho hlášek což taky dodává ne jenom horrorový pocity ale taky někdy i zábavný, Postavy vlastně dá se říci ještě lepší, Andy společně s Kyle tvoří celkem skvělé kombo a hlavně tomu dává tu skvělou přátelskou chemii. A nakonec hudba která šla ještě víc tím stejným stylem jako v jedničce. Za mě skvělé pokračování jako kdybych se díval na Terminátora 2... Za mě 96% ()

IamWerca

Úvod kde recyklujú bábiku Chucky a ja sa pýtam prečo nebolo by jednoduchšie vytvoriť novu ale zas potom by nemal byť o čom film aj keď dalo sa to vymyslieť aj lepšie. Prečo nemohla ostať pôvodná mama bolo by to pre mňa zaujímavejšie ako urobiť z nich blázna a dať tam ďalšie postavy ktoré su mi maximálne nesympatické hlavne nový "otec". No ale poďme k filmu opäť začína besnenie sadistického vraha proti Andymu a jeho novej sestre. Oproti jednotke slabšie ale stále celkom zaujímavé. ()