Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

JB001

Hvězdička navíc jen kvůli Jennifer. Jinak hezká vzpomínka na dobu, když jsem prožíval své první sexuální zkušenosti. Taky jsem měl rád starší a zkušenější děvčata... ()

jara12

Jennifer Lawrence nám z akčních X-menů a Hunger Games přechází do romantické komedie. Film nechce zapadat do škatulky prostých romanťáren, tudíž přichází s lepšími nápady, které nechci spoilerovat. Některé věci zde sice nefungují a tempo filmu často skáče, ale nahrazuje to dobře využitý budget se sympatickou kamerou. Ač jsem od snímku čekal minimum, dostal jsem příjemnou jednohubku s dost dobrým humorem a sympatickými herci. ()

TOMjohanik

Nic ve zlým není špatnej film. Do kina jsem šel bez žádného očekávání a vlastně jsem byl příjemně překvapen. Sice sexuálně laděný humor postupně začínal být předvídatelný , ale na druhou stranu se na Jennifer Lawrence fakt hezky koukalo a specificky v tomhle snímku jí její postava dává spoustu možností v tomhle ohledu  "vyniknout". Film si pustím ještě aspoň jednou díky překvapivé full body naked scéně z pláže, která mi z mnoha důvodů, ještě nějakou dobu zůstane v hlavě (narozdíl od samotného děje). Jinak scénář průměrný, herci asi fajn (Jennifer je tedy děsivě převyšuje) a všechno vlastně tak nějak ujde. Můžu tedy doporučit jako odpočinkový feel good film. ()

JenTR

Těšil jsem se na to dost, ale bohužel si fóry vystříleli na začátku filmu. Začalo to jako komedie, ale pokračuje to spíše jako smutné drama. Ten námět, že si někdo někoho zaplatí, nebo se s ním vsadí, aby sbalil někoho dalšího, se vyskytuje již v hodně flimech. Jennifer má zde dost napíchaný ksichtík, sice žádné vrásky, ale ani mimika, je to škoda. V Pasažérech to byla kočka. Ten kluk je asi úplný idiot, ještě jak jí omylem uhodí...ale dobře tu vystihli dnešní ujetou dobu - všichni jak magoři na mobilech, hákliví na slovo, korektnost...ale proboha ten příběh, kluk byl na konci jak kdyby se nic nestalo, přitom on jí miluje a ona mu řekne, že budou kamarádi. Neopětovanou lásku fakt nechceš. ()

Harrman

Nechápu, jak oskarová herečka hraje v takovém braku. Museli jí nabídnout fakt balík. Film absolutně o ničem, žádná zábava, romantika, nic. A to to má být komedie.. 1 hvězda za krásnou Jennifer ()

BStone

Fajn komedie o tom, jak zachránit barák a tak nějak připravit na vysokoškolský život vyplašeného teenagera. Fórky jsou povedené, námět solidní  a především skvělá Jennifer Lawrence, která celý film neskutečně táhne. 65% ()

jirikzaboj

Pro mě je to velkým překvapením v rámci letošního roku a v komediálním žánru jako takovém. Jennifer Lawrence komická postava sedne dokonale a dohromady tvoří s mladším, talentovaným Andrew Faldemanem speciální chemii, která vyznívá už od prvního setkání postav Maddie a Percyho velice organicky. Humor mi také moc sedl, ale možná jsem po úvodu čekal ještě větší ujetost. Vzhledem k zakončení zápletky a přidání na dramatičnosti to dává smysl. Nemůžu ale říct, že bych měl z výsledku satisfakci, jako jsem si celou dobu přál. Přesto hodnotím opravdu moc kladně, dlouho mě takhle žádná z nových komedií nezaujala. ()

Chipp006

Klasická komedie, u které přesně víte, kam se děj bude ubírat a ničím Vás nepřekvapí (možná vyjma kompletně nahé Jeninifer Lawrence, kterak dává výprask teenagerům). Hlavní postavy hrají poměrně slušně, Andrew Barth Feldman ve své první větší roli obstál. Mnoho fanoušků pravděpodobně navýší hodnocení kvůli Jennifer, která zde má působit "super hot a sexy" a na řadu fandů to asi zapůsobilo. Já však nejsem její  zarytý fanoušek a dovedu si představit i hezčí herečky. Naopak mě potěšila přítomnost Matthew Brodericka, což je sympaťák, na kterého ve filmu už jen tak nenarazíte. Kolem a kolem se jedná o fajn jednohubku, při které se místy i zasmějete, sráží ji pouze velmi průhledný scénář. Hodnocení: 60 % ()

MatyRock

Příjemná žánrová komedie s výbornou Jennifer Lawrence a suplujícím Andrew Barth Feldmanem. Dialogy jsou poměrně fajn, několik gagů opravdu vtipných a scénář, který vyústí přesně tak, jak člověk očekává, ale přesto mu to díky příjemné atmosféře rád odpustím. 7/10 ()

r3musko

Okrem komédie by som to označil aj ako sci-fi. Veď ktorý panic by odolal zvodom Jenifer Lawrence? Toto bolo na príbehu dosť podozrivé. Nie že by bol ten scenár nejak premyslený, prakticky od začiatku je jasné ako sa to bude vyvýjať, aká bude zápletka a ako to dopadne. To nič nemení na tom, že to je zábavné pozeranie. Navyše dve hlavné postavy sú dobre napísané a funguje medzi nimi chémia. Páči sa mi ako sa táto komédia dotýka aj novodobých "vymyslených" problémov - mladá generácia je precitlivená, nevedia svoju orientáciu, atď. Za tú krátku pasáž dávam malú * a dúfam, že sa svet zase znormálni. ()

Millan

Krásná Jennifer Lawrence nezklamala ,bavil jsem se, smál jsem se, nemám co vytknout to že to někde trošku kulhalo vynahradila krásná Maddie a to myslím dostatečně:) i ten mladej panic pobavil:) nevím jak ostatní ale  byl jsem z přítelkyní nejdříve na Nic ve zlým v kině a potom na lépe hodnocené Barbině kterou jsem prospal poněvadž mě vůbec nějak nevzala za srdce a to ani moji polovičku která se nemohla dočkat na tu blbost od Mattela,, no asi už jsem starej na ty novodobé filmy o panenkách ale řeč je o mé oblíbenkyně "Maddie" u které jsem se nenudil a fakt pobavil za mě 4* ()

MysticFalls

Trapná komedie s pokusem zachránit naprosto tragického Percyho, který vypadá, že si nedokáže sám ani objednat pizzu po telefonu v devatenácti letech. Jennifer Lawrence mám  ráda díky její celkem slušné filmové sérii Hunger games.  Avšak tento film mě nutí přemýšlet...Proč tenhle projekt vůbec vzala? Co ji donutilo vzít tuto roli, ve které vezme ze zoufalosti nabídku od trpně ustrašených rodičů, kteří nectí žádné soukromí svého syna?  Scénáristicky je to totální propadák ve všech směrech. Dialog, který má vyvrcholit k humoru nebo něčemu snad tomu podobné, je prakticky nemožné očividně dát dohromady. Vtipy, kdy si scénáristé očividně hráli s myšlenkou čím "oplzeljší" tím vtipnější se jim zásadně vymstil a rozhodně nepobavil. Myšlenka toho, že přestárlá Jennifer ve své roli po třícítce leze po devatenáctiletém klukovi, aby ho učinila "mužem" je strašná.  Dávám jednu hvězdu jen díky své oblíbené herečce ze své sobeckosti. Jinak bych to označila za odpad. ()

Hexx

Přesně ten typ filmu, u kterého víte, jak bude probíhat, ale stejně se vám svým způsobem dostane "pod kůži", protože to prostě tyhle typy filmů dělají. Já oceňuji zejména komediální stránku, neboť jsem se nejednou smál hlasitěji než by bylo zdrávo, možná jsem měl zrovna tu správnou náladu na takový snímek, možná to byla normální reakce. Ať to vezmem jak chcem, tahle pohodová komedie nemůže přeci nikoho urazit. ()