Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

diax3

Když jsem shlédla upoutávku, pomyslela jsem si, že Jennifer Lawrence v komedii s touto myšlenkou je něco jako záruka dobré zábavy. Pak byl na filmu bratr v kině, načež ho zhodnotil: "čekal jsem to vtipnější." Což mě přesvědčilo, abych od svých velkých očekávání upustila. Jenže - kdo ví, možná i kvůli tomu - jsem pak byla překvapená, že bratrovo hodnocení bylo sice trefné, ale ne proto, že by byly všechny pokusy o komično slabé, nýbrž proto, že v jádru snímku nejde o vtip, ale o něco hlubšího. Překvapení tedy velmi příjemné. ()

Polux

6/10 | Škoda, v podstatě veškeré zásoby munice (vtipné, dojemné nebo dramatické situace) se vystřílely hned při průzkumu bojem (trailery) a na samotnou bitvu (film) toho z pohledu momentu překvapení (diváka) už moc nezbylo. Už při trailerech jsem tušil, že to stran avizované "necenzurované" explicity všeho druhu v samotném filmu asi nebude zdaleka tak "ostré & žhavé" (ehm:-)) a spíše než ve stopách teen sexcomů se tady půjde cestou feel-good komedií s příměsí osvědčených coming of age témat, přičemž úlohu "zakázaného ovoce" bude ve filmu namísto nahotinek (kohokoliv) a dalších souvisejících aktů (s kýmkoliv) představovat spíše nevybíravá mluva. A také že ano, ale vlastně to ničemu nevadí. | Jelikož Lawrence má ve filmu svůj sex faktor nastaven na maximální level a jisté překvapení si pro diváky přece jen přichystala (paradoxně dotyčná scéna svou přímočarostí působí vedle starosvětsky krotkého zbytku filmu skoro až nepatřičně, nicméně kudos za předvedenou full frontal odvahu, ať už je to skutečně Lawrence nebo jen její body double:-)), Feldman přesně trefuje polohu sympatického nerda a beznadějného losera v jedné osobě, většina v trailerech předem vyzrazených trapno-humorných situací je fajn, tvůrcům se po většinu času daří budovat správnou feel-good atmosféru a po příběhové stránce se divák dočká všech žánrových náležitostí, které od podobných historek očekává. | Bohužel se už ale nedočká vůbec ničeho navíc nad rámec zvolené žánrové škatulky a co všechno se ve filmu postupně stane a jak to se všemi zúčastněnými nakonec dopadne dokáže divák odhadnout dlouho předem (a mýlit se nebude). Ve svém předchozím, podobně nekorektně humorném, počinu Good Boys se Stupnitsky přece jen nebál mnohem více přitlačit na pilu a obecně jít do většího rizika v případě postav i příběhu a i díky tomu jsem se u něj bavil o poznání více. | PeZet ()

Tadas

Maddie je švorc! Nemá na zaplacení daní a sebrali jí auto. Její kamarádka ovšem najde inzerát od rodičů jednoho panice, aby když se vyspí s jejich synem, výměnou za to dají nové auto. Maddie jde do toho! Lepší než mít onlyfans.. Ovšem celé se to nakonec vyvrbí v něco vážnějšího.. Btw - Jennifer Lawrence je i na svůj věk a potom co dost pařila furt v topu 👍 ()

seno616 odpad!

Takhle asi nějak vypadá verze komunistických budovatelských filmů, ale ze současné levicové Ameriky. Snímek vede extrémně hustá a cool žena, kterou nenávidí všichni chlapi ve městě, protože se s každým vyspala a pak jim nezavolala. Je tak cool, že nemusí platit daně, díky čemuž ji vláda zabaví automobil a hrozí odebráním domu. Místo toho aby naše "hrdinka" zamakala v práci barmanky a vydělala co nejvíce peněz, se na každého utrhuje a odmítá obsloužit každého, kdo má více peněz než ona. Volný čas tráví s jointem u huby a nadávání na bohaté lidi. Jedinou záchranou pro ni je, odpanit mladého kluka bohatých spoluobčanů....... Tak jestli se takhle dneska píše sympatická postava, se kterou se má běžný člověk ztotožnit, nedivím se, že jde svět do hajzlu..... Dementní zápletka a socialistické poselství filmu by se dalo přehlédnout, pokud by byl film aspoň trochu vtipný, ale já marně čekal až do konce na aspoň náznak humoru. Tento "umělecký počin" je opravdová ztráta času. ()

MegaKlatic

Nebudu to hodnotit jako komedii, ale spíš jako romantickej film, na kterej jsem se klasicky koukal sám. Komedickýho aspektu tam moc neni, pokud nepočítám jako komedickej aspekt to že si ten film dělá prdel ze sociálně nesociálních lidí. Nahá plážová scéna s Jennifer Lawrence připadala šíleně vnucená a nebyla ani trochu vtipná, když tak pravděpodobně měla působit. Obecně by se ten film dal zhodnotit jako čistej průměr, a i když je komedie subjektivní věc, tenhle film nebyl vtipnej. ()

Jansuper

Těšil sem se na nějakou šílenou vulgárnější komedii, a dostanu spíše komediální depresivní drama, že by mi film nějak náladu lepší udělal, a nakonci že bych měl pocit pobavení to teda fakt ne, scénaristicky a dějově je to jako fakt dobrý a propracovaný, ale humor tu tak nějak fungoval v první polovině kdy sem se tedy jako docela pobavil, ale druhá polovina mě docela nudila a moc mě už ani nepobavila, toho kluka mi spíše bylo docela líto, ona ho vlastně ta ženská kvůli auto svede, a pak je tam takovej šašek pro ostatní, když se nenápadně ta ženská vyhýbá souloži s tím klukem, myslel sem že bude šílený konec že se třeba nakonec dají dohromady, a že nakonci třeba že ta ženská vezme tomu klukovi panictví, no a ono to skončí tak nezajímavě a nezáživně, a nevím proč, ale mě přišlo skoro smutně, žádná šílená komedie to není, spíše romantické komedy drama, ale jako vtipy humor v první polovině dobrý, postavy docela simpatický, atmosféru to má, propracovaný scénář, hudba docela dobrý, skutečně mě to jako bavilo, a je to rozhodně jedna z lepších povedenějších komedií, ale i tak žádná šílená komedy pecka, nikdy film nepotřebuji vidět znovu, skutečně si začínám myslet že už mě nikdy žádná komedie nějak nepřekvapí a nenadchne, první polovina docela utekla, druhá už se docela táhla ()

Metuje

Hodnotím čistě jako ztřeštěnou Béčkovou komedii, která však místy dokáže i celkem zasáhnout. Čekal jsem horší zážitek, ale nakonec jsem se několikrát musel u situačních gagů řehtat. Jennifer dokáže zahrát hodně poloh a její mladší kolega jí v tom celkem důstojně doplňuje. Dialogy taky fajn, všechno fajn, spokojenost. ()

Awer

(ne že by na tom záleželo, nicméně cítím potřebu klarifikovat, že) tyhle tři hvězdičky jsou dobré tři hvězdičky. je to film pro plebs, plný extrémně povrchního vyobrazování světa. ale je vtipný, nic Úplně nepokosí, řeší přijatelným způsobem mnoho zajímavých životních otázek a whatever... víc k tomu není co říct, víc v tom není, ani nemůže být. není to zahozených 100 minut bytí, good enough ()

kotrlak

Páč jsem starej zakuklenej romantik, tak se mi to líbilo. M.Broderick se svoji filmovou manželkou sice působí jako dvojka vypatlanejch nesvéprávnejch retardů (člověk si klade otázku kde by takovýhle kokoti sebrali prachy na ten barák na Long Island...), ale tak nic není dokonalý. Tenhle flick je hlavně o Jennifer Lawrence, která tady exceluje a v plný kráse ukazuje že se ani po třicítce nemá za co stydět. Už první scény kde svádí mladýho zajice jsou vtipný. "Why do you want adopt a dog?" "Because I can't have dogs of my own" ()

Pavlo

Úsmevná komédia s jednoduchým dejom. Nikoho neurazí, no však nezanechá žiadne UAU ani pocit: Chcem to vidieť ešte raz. Na dlhý zimný večer v pohode. ()

xxxLussyxxx

Skvělý, já se bavila od začátku do konce, žádné "hluchá" místa. Lawrence je skvělá herečka a klobouk dolů za scénu na pláži. Jen ten konec mě tak nějak zklamal, proto ubírám jednu hvězdičku, přišlo mi to takové... no nedokončené, jako kdyby si najednou všichni řekli, že konec balíme to, už nás to nebaví... ()

tween3r

Na romantické komedie moc nejsem, a nebýt Jennifer Lawrence v hlavní roli, tak si ten film ani nedám.. ale nakonec se z toho vyklubala příjemná oddechovka s přiměřenou dávkou humoru, která však ve druhé polovině trochu ztrácí tempo. Filmu by prospěla kratší stopáž a větší dynamika, protože v některých scénách to vypadá, jako by ústřední herecká dvojice snad improvizovala bez scénáře. Scény na pláži a v restauraci jsou top. Skoro už jsem měl nutkání si začít myslet, že se Maddie do Percyho fakt zamiluje a nějaké auto půjde stranou, ale tady se zase vracím zpátky na začátek. ()

HMTD

Poměrně příjemná komedie. Kecal bych kdybych řekl, že jsem se nebavil. Dál budou mírné spoilery, pokusím se psát trochu nejasně, aby jste si film užili i po přečtení. Trochu mi vadilo, jak na sílu (nevím jak to lépe popsat) prostě až jako stereotypní sexistické ztvárnění hraje část filmu Jennifer svou postavu, před touto pasáží a po ní je to mnohem lepší a moc mi to tam nesedělo i když to děj trochu vysvětluje. Pěkná scéna na pláži, osobně jsem nevěděl, že tam něco takového bude a vzhledem k tomu, že jen chvíli před tím bylo vše skrýváno to bylo pěkné překvápko. Ale to že Jennifer nemá problém s nahotou už víme i z jiného filmu, jen kdo by to čekat tady :-). Andrew hraje dobře. Možná se film měl vykašlat na některé vedlejší linky a víc se soustředit na posun u Andrewa, někdy to byly až moc prudké změny. ()

Razz

Nič, čo by ste ešte nevideli, resp. netušili, ako to dopadne. Na druhej strane, z tohto žánru jedna z lepších vecí a áno, Jennifer uvidíte neodetú, čo bude pre mnohých motivácia navyše a ideálny marketing. Je to jeden z filmov, ktorý vidieť vôbec nemusíte, ale ak potrebujete nejakú ľahkú blbosť pre spaním, tak ju možno oceníte. ()

Tweetak

Kdyby všichni dávali 4*, dám je asi taky, ale musím trochu vyvážit nízké hodnocení. Komedie je to oddechová, plná vtipů a protože je točená US produkcí, tak občas víc střelená. Na druhou stranu, kde jsem čekal, že to vtipem potáhnout do nereálného absurdna, zůstal film v uvěřitelných hranicích, za mě velké +. Oba herci si podle mě film dost užili. Super oddechovka. ()

KuceraJohny

Vcelku příjemná komedie, která ale vlastně neví čím chce být. Chvilku tu máme drama, chvilku romantiku a chvilku ztřeštěnou komedii, přičemž se to za sebou střídá někdy až nelogicky. Film je i vtipný a to hlavně díky Jennifer, která vlastně obstarává úplně všechny vtipné scény, ale jinak nic moc. Je to takový nevýrazný průměr, na který asi brzy zapomenu. Je vidět, ale že se Jennifer fakt snažila ze snímku vymáčknout maximum, ale zbytek postav jsou zcela bez duše. Mezi dvěma hlavními postavy není vůbec žádná chemie, spíš je to divné bratrsko sesterské spojení, které je prostě zvláštní. Jediný na koho se kromě Jennifer dobře kouká jsou Percyho rodiče, jež mají jednoduchou úlohu, ale hrají ji přesvědčivě. Malým plusem je výběr hudby a odvaha natočit některé scény, jo a taky Matthew Broderick, ale jinak prostě průměr. ()